Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto


SPYDER007

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 B5 1,9 TDI

A4 AVANT, XENON, NAVIPLUS, TDI, PRYWATNE LIFT (3178472141) - Allegro.pl - Pokazywarka.pl

A4 AVANT, XENON, NAVIPLUS, TDI, PRYWATNE LIFT (3178472141) - Allegro.pl - Pokazywarka.pl

Auto mam od ok. 1,5 roku, było sprowadzone z Niemiec. Auto jest bardzo dofinansowane i robione dla siebie, ale mam auto i służbowe i tego używam sporadycznie od kilku miesięcy, w aucie zrobione m.in.

- Kompletny rozrząd a ASO Audi wraz z wszystkimi paskami, napinaczami,

- faktura na ponad 3000 zł

- Zmienione sprzęgło Sachs ok. 1600 zł

- Listwy dolne drzwi oryginalne z ASO ok. 600 zł

- Nowe oryginalne klosze Valeo, soczewki, żarniki lamp Philips D2S fabryczne – świecą idealnie

- Wymieniane płyny, czujniki temperatury, termostat ( oryginalne z ASO ), wszystkie żarówki, wnętrze LED, zewnętrzne LED Narva

- Zmieniona kierownica na S4 i profesjonalnie obszyta skórą, starą mam do wglądu, bez oznak zużycia - Gałka zmiany biegów oryginalna audi S3, starą również mam do wglądu

- Silnik zalewany olejem do pompowtrysków castrol edge 5W40

- Wiele innych części eksploatacyjnych

Auto również bogato wyposażone m.in:

Oryginalny xenon z samopoziomowaniem i spryskiwaczami

Nawigacja naviplus z DX –polskie menu i mapy

ABS, ESP, ASR

Halogeny

El. Szybyx2 – domykane z pilota

El. Grzane lusterka i spryskiwacze

Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne i wewnętrzne

Podgrzewane fotele

Zmieniarka oryginalna

Nagłośnienie audi bose

Podłokietnik z instalacją na telefon

Airbagx4

c.zamek + pilot

Pakiet oświetlenia wnętrza

Alufelgi z oponami coni 205/50 R17 6-7 mm bieżnika

Koła zimowe na stalówkach

Kpl kluczyków 4 szt w tym jeden scyzoryk

Instrukcje osbługi

Auto zadbane i doinwestowane, nie zniszczone, bez śladu napraw blacharskich, proste, ładne, kompletne- ma wszystkie osłony, listwy, zaślepki, klucze, zapas, apteczka itp. W kraju zrobione ok. 15 tys km, jeździłem nim do pracy ok. 100 km dziennie. Jestem osobą prywatną i auto szykowałem dla siebie na dłuższy czas, ale w tej chwili jest mi niepotrzebny i szkoda żeby się marnował Proszę nie porównywać do ofert handlarzy w które trzeba włożyć kilka tys zł żeby jeździło i wyglądało. Jeśli szukasz doinwestowanego na długi czas zapraszam na oględziny i jazdę próbną

Sprzedaż samochodu jedynie po wcześniejszych oględzinach Proszę nie sugerować się datą na zdjęciach, nie zmieniłem na aparacie, zdjęcia aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz co tam masz i wiecej fotek pokaz :) nie chcesz gwintu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKOPIOWAŁEM Z AUKCJI OD KOLESIA OD KTÓREGO KUPIŁEM

Mam na sprzedaż piękne audi a4 avant 1.9 TDI PD o oznaczeniu silnika AJM i mocy 115 KM Jest to model po pełnym drugim lifcie, zegary wyświetlają na biało. Auto mam od ok. 1,5 roku, było sprowadzone z Niemiec. Auto jest bardzo dofinansowane i robione dla siebie, ale mam auto i służbowe i tego używam sporadycznie od kilku miesięcy, w aucie zrobione m.in.

- Kompletny rozrząd a ASO Audi wraz z wszystkimi paskami, napinaczami,

- faktura na ponad 3000 zł

- Zmienione sprzęgło Sachs ok. 1600 zł

- Listwy dolne drzwi oryginalne z ASO ok. 600 zł

- Nowe oryginalne klosze Valeo, soczewki, żarniki lamp Philips D2S fabryczne – świecą idealnie

- Wymieniane płyny, czujniki temperatury, termostat ( oryginalne z ASO ), wszystkie żarówki, wnętrze LED, zewnętrzne LED Narva

- Zmieniona kierownica na S4 i profesjonalnie obszyta skórą, starą mam do wglądu, bez oznak zużycia - Gałka zmiany biegów oryginalna audi S3, starą również mam do wglądu

- Silnik zalewany olejem do pompowtrysków castrol edge 5W40

- Wiele innych części eksploatacyjnych

Auto również bogato wyposażone m.in:

Oryginalny xenon z samopoziomowaniem i spryskiwaczami

Nawigacja naviplus z DX –polskie menu i mapy

ABS, ESP, ASR

Halogeny

El. Szybyx2 – domykane z pilota

El. Grzane lusterka i spryskiwacze

Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne i wewnętrzne

Podgrzewane fotele

Zmieniarka oryginalna

Nagłośnienie audi bose

Podłokietnik z instalacją na telefon

Airbagx4

c.zamek + pilot

Pakiet oświetlenia wnętrza

Alufelgi z oponami coni 205/50 R17 6-7 mm bieżnika

Koła zimowe na stalówkach

Kpl kluczyków 4 szt w tym jeden scyzoryk

Instrukcje osbługi

Auto zadbane i doinwestowane, nie zniszczone, bez śladu napraw blacharskich, proste, ładne, kompletne- ma wszystkie osłony, listwy, zaślepki, klucze, zapas, apteczka itp. W kraju zrobione ok. 15 tys km, jeździłem nim do pracy ok. 100 km dziennie. Jestem osobą prywatną i auto szykowałem dla siebie na dłuższy czas, ale w tej chwili jest mi niepotrzebny i szkoda żeby się marnował Proszę nie porównywać do ofert handlarzy w które trzeba włożyć kilka tys zł żeby jeździło i wyglądało. Jeśli szukasz doinwestowanego na długi czas zapraszam na oględziny i jazdę próbną

Sprzedaż samochodu jedynie po wcześniejszych oględzinach Proszę nie sugerować się datą na zdjęciach, nie zmieniłem na aparacie, zdjęcia aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z opisu i fot wygląda na wychuchane, niech służy.

Temat by jednak lepiej wyglądał jak byś wszystko ogarnął w pierwszym poście:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne autko ;) przez ten opis w pierwszym poscie bylem przekonany, ze jakis handlarz probuje nowej sztuczki ze sprzedaza auta na forum... Przydaloby sie go zmienic tak, zeby nie brzmial jak ogloszenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...