Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwasowka jest bardzo plastyczna. nie jest zle:decayed:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

fanthomas czikita novwy paczka wyslana

a do mnie?:decayed:

Kolego wybacz ale info czy chcesz taka sama redukcje jak reszta dostałem na sam koniec-najpuzniej i nie ogarnałem :kwasny:

Opublikowano

Cziki, juz po korekcie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pochwal się korektą prezes

a 2 prezes 200 zł za szybę to dobra cena :hi:

Opublikowano
Pochwal się korektą prezes

a 2 prezes 200 zł za szybę to dobra cena :hi:

177ps 350Nm :evil: byloby lepiej z niutkiem ale seria sprzeglo:wink:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

ja za swoja szybe placilem 419zl z robocizna rok temu, jak mi kamyk z tira spadl z naprzeciwka:facepalm:

Opublikowano

Cos sporo za duzo wzgledem momentu mysle ze z 15km mozesz odliczyc :)

Opublikowano

Kowi, tez sie zdziwilismy, zrobilismy 3 pomiary i tak wyszlo wykresik bedzie dzisiaj...

Opublikowano

jaka hamowania taki wynik, ale to nie znaczy ze nie jedzie:wink: tylko na tych gratach co widze w podpisie jak masz 165-170 to wszystko, po prostu paliwka mało:wink: zeby to była 230+10 bądź 216+11 to wynik ok, no ale nie dla 216+10 prawie 180 kunia:wink:

Opublikowano

Tez myslimy nad albo pompe mam 11 alo wtryski 230, zweryfikuje wynik kiedys na innej hamowni z ciekawosci, wazne ze autko znowu odzylo:)

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

wrzucam wykresik do oceny:wink:

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/gratis-15km-miod-malina-wykresik-oceny-grzesiu-325014/

Opublikowano
  • Autor

No prezes jak ja bym miał wynik pod 170 kuca i 380 nm eh to by mi nic więcej do szczęścia nie trzeba było :slina: no może RSa w Sedanie :wink:

Opublikowano

To mi z montażem u nich wyszłoby 320zł:wink: 200zł szyba+120zł montaż- tak mieli na stronie:wink:

Opublikowano
  • Autor

A co to za firma tych waszych szybek ?

Opublikowano

Glaspo

Opublikowano
  • Autor

Nie wiecie czy to lepsze jakościowo od nordglasu ?

Opublikowano

Ja w sumie pierwszy raz słyszałem tą firmę, mają swoją stronę, widać że asortyment mają spory:whistling:

.:: Glaspo ::. Lider w produkcji szkła zespolonego, hartowanego, giętego, antywłamaniowewgo

Opublikowano
  • Autor

Stronka jest ok bardzo fachowo wygląda :hi:

Opublikowano

Frimuś przesyłka dotarła, piękna robota :oklasky:, co do uszczelnienia wątpię aby wystarczyło zastosowanie tylko VictorReinz +300 stopni raczej potrzeba użyć jakiejś uszczelki.

Opublikowano
  • Autor

Potwierdzam piękna robota do mnie też dziś dotarła ale uszczelkę trzeba jakąś dać :hi:

Opublikowano

Panowie ciesze sie bardzo.Jak uwazacie ja bym sprobował na silikonie :naughty: spraktykowałem to:grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja dam jednak uszczelkę dla świętego spokoju :hi:

Opublikowano

Mam paste do uszczelniania wydechow jakby ktos byl zainteresowany nowka swiezynka; )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.