Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Min. 16 stopni. Zajrzałeś tam w ogóle?

Opublikowano

Tak ale nie było nic o h28/s31

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale był numer z końcówką AM

Opublikowano

Aa no tak [emoji106]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Klima B7 ma odblokowane wszystkie kanały adaptacyjne, mając VCDSa możesz dzięki temu zmieniać kod kraju czyli min/max. temp. :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wymieniłem klimatronik na taki z grzanymi fotelami ale jeszcze nie podłączyłem grzania.Czy po odpaleniu auta wyskoczy jakis błąd?

Opublikowano

W VAG raczej tak.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy powiedzcie mi czy ktoś spotkał się z klimatronikiem z końcówką Q? Jest on pod czujnik jakości powietrza, ma grzane fotele i 2din. A jak zakres temperaturowy? Q zostało zamienione na AH to czyli jest możliwość, że i ten będzie miał 16 stopni?

Opublikowano

Koledzy powiedzcie mi czy ktoś spotkał się z klimatronikiem z końcówką Q? Jest on pod czujnik jakości powietrza, ma grzane fotele i 2din. A jak zakres temperaturowy? Q zostało zamienione na AH to czyli jest możliwość, że i ten będzie miał 16 stopni?

Mam taki, ma 18 stopni :wink:

Opublikowano

Koledzy powiedzcie mi czy ktoś spotkał się z klimatronikiem z końcówką Q? Jest on pod czujnik jakości powietrza, ma grzane fotele i 2din. A jak zakres temperaturowy? Q zostało zamienione na AH to czyli jest możliwość, że i ten będzie miał 16 stopni?

Mam taki, ma 18 stopni :wink:

Dzięki za informacje, kupiłem właśnie ten klimatronik ale jeszcze do mnie nie dotarł i miałem cichą nadzieję, że jednak będzie miał te 16*C :) No nic, będzie trzeba nauczyć się żyć z 18 ;p

Opublikowano

Znajdź magika co sflashuje Ci sterownik na wersję z obsługą 16st.C

Te panele elektronikę mają jota w jotę identiko :hi:

Opublikowano

Gdzie w klimatroniku z b7 definiuje sie strefę klimatyczną? Bo widze ze w adaptacjach ustawienie wartość 0 bardzo czesto odnosi sie do kraju/strefy.

Od kiedy wymienilem klimatronik na b7 w zimę zawsze wieje mi zimnym powietrzem ze srodkowych kratek. Wymiana czujnika nasłonecznienia nie pomogła.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem i okazuje sie że informacja o kraju pobierana jest z licznika. Wybrane informacje pobierane są również z modułu komfortu.

Jeśli chodzi o czujnik nasłonecznienia to przy wymianie z 8e0 na 8p0 należy przełożyć piny w kostce.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli chodzi o czujnik nasłonecznienia to przy wymianie z 8e0 na 8p0 należy przełożyć piny w kostce

Hi, a konkretniej? Które piny gdzie i jak? :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

to mozna przerobic 18 na 16 stopni ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pinologia czujnika nasłonecznienia w B6 MY2002/2003 jest następująca:

czujnik:     kolor przewodu:       panel:

1                       (ro/ge)                 D/1

3                       (ws/gn)                C/3

4                       (sw/gn)                C/4

2                       (br/sw)                 D/16

 

UWAGA!

W B6 MY2004 (w nr VIN na dziesiątej pozycji musi widnieć cyfra 4) pinologia czujnika się zmienia i jest już taka sama jak w B7 !!!

czujnik:        kolor przewodu:       panel:

2                          (ro/ge)                D/1

4                          (ws/gn)               C/3

1                          (sw/gn)               C/4

3                          (br/ws)                D/16

 

Panel B7 idzie przerobić (tak by działał już od 16st.C), zmieniając nastawy w odblokowanych kanałach adaptacyjnych, gdzieś w wątku zamieściłem pdf-a z opisem wszystkich kanałów.

Taka opcja pojawiła się też w panelach dla B6 wyprodukowanych w 2004r. (+podniesiono odporność na ścieranie się przycisków) ale czy we wszystkich to nie powiem na 100%

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Jesli zmieniamy czujnik naslonecznienia to nalezy też wymienić całą kratkę bo mocowanie czujnika zostało zmienione.
W ktorym kanale mozna sprawdzić odczyty z czujnika naslonecznienia i w jakim zakreseie powinny być?
Kolejne pytanie dlaczego klimatronik z B7 praktycznie nie uzywa srodkowych nawiewow w trybie auto?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam klimatronik :

Nr.8E0 820 043 AD
H14/S24

Temperatura jest od 16 czy 18 'c

Więc ktoś może??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 6.05.2013 o 13:59, Stichy napisał:

Klimatroniki A4 B6

8E0 820 043 - min temp 18oC - 1DIN - 02.2002

8E0 820 043 A - min temp 18oC - 1DIN z grzanymi fotelami - 01.2002

8E0 820 043 D - min temp 18oC - 2DIN z czujnikiem jakosci powietrza - 02.2002

8E0 820 043 G - min temp 18oC - 2DIN z grzanymi fotelami + czujnik jakosci powietrza

8E0 820 043 H - min temp 18oC - 1DIN - 02.2003

8E0 820 043 AA - min temp 16oC - 1DIN - 01.2004

8E0 820 043 AB - min temp 16oC - 1DIN - .....

8E0 820 043 AC - min temp 18oC - 2DIN - 09.2003

8E0 820 043 AH - min temp 16oC - 2 DIN z grzanymi fotelami + czujnik jakosci powietrza , produkcji 2004

 


 

Według tej rozpiski 8E0 820 043 AB ma zakres temperatur od 16 stopni,a ja posiadam 2szt takich AB i oba maja od 18stopni.Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Edytowane przez A4 B6 Multi

  • 1 rok później...
Opublikowano

co oznaczają te parametry w nawiasach? 

Klimatronic 2 DIN b7

(h28/s33)? 8E0 820 043BL

(h32/s33)? 8E0 820 043BL

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy czy zakładając 8E0 820 043 A trzeba coś kodować żeby to działało jak trzeba czy wystarczy wpiąć i zrobić nastawy klapek ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.