Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chorwacja co poleciacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi: wybueram sie w polowie sierpnia na wakacje padlo na chorwacje jedziemy w 4 (2parki)

polecicie jakies miasto z wklasnego doswiadczenia??? jakie plaze jak z disco i z noclegiem pozdro:decayed:

Opublikowano

jesteś z gniewu? Też w tym okresie planuje jechać, może wybierzemy sie na 2 auta?

Opublikowano
  • Autor

Jestem z lubina:decayed: a TY

Opublikowano

W profilu masz Miasto Gniewu, więc myślałem że to Gniew:grin:. 30 km odemnie, ja jestem z Starogardu Gdańskiego.

Opublikowano
  • Autor

fajnieby bylo sie spotkac na drodze:decayed:

Opublikowano

wszedzie w chorwacji jest fajnie, ale wybierz coś od dalmacji w dół, czyli poniżej zadaru, bo na istri są same szwaby

Opublikowano

Orebić, 3razy z rzędu :good:

Opublikowano

A jak jest z drogami w Chorowacji i stosunkiem Policji do przyciemnionych szyb?

Opublikowano

fafnasty, my też w połowie sierpnia jedziemy do Chorwacji z Legnicy, także może by się jakoś dało radę zgadać ;)

Jedziemy w okolice Zadaru. Pierwszy raz, więc nie wiem co i jak. Na bank będzie lepiej niż nad Bałtykiem ;)

Jedziemy w minimum 14 osób...

Opublikowano

ja już mam 12 wyjazdów do chorwacji na koncie, pierwszy raz w 2000r. było dziko jeszcze, tzn chaty po wojnie popalone itd., teraz już tylko miejscami takie widoki i widać, ze idą pod turystykę typowo, ale mega kraj i mega ludzie ;)

Opublikowano

Jest cały wątek o wyjazdach do Chorwacji

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Orebić, 3razy z rzędu :good:

Też się tam wybieram i szukam miejscówki :whistling:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Jest cały wątek o wyjazdach do Chorwacji

Jest > http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/chorwacja-wakacjach-70474/

Opublikowano

sssuuuuuppppppeeerrr każdemu polecam jak ktoś jedzie pierwszy raz to się zakocha a polecam Baska voda albo primosten ale tak szczerze wszędzie fajnie i coby nikt was nie namówił na apartament bez klimy

Opublikowano
Orebić, 3razy z rzędu :good:

Też się tam wybieram i szukam miejscówki :whistling:

Możesz poszukać tu:

Adriatic.hr - Chorwacja apartamenty, wille i hotele. Letni urlop 2012 nad Adriatykiem

dwa razy u nich rezerwowałem i wszystko ok (trochę drożej niż u gospodarzy)

Teraz to pojadę w ciemno

Bez problemu można znaleźć na miejscu

Opublikowano
Na Orebic się wybierasz?

Kto wie, jeszcze nie wiem

Byłem w Marinie okolice Trogiru, oraz Podaca (za Makarską)

Oczywiście to były miejsca wypadowe i noclegowe.

Sporo się zwiedzało i jeździło do innych miasteczek i plaż :naughty:

Opublikowano

Osobiście polecam miasto Makarska, można się tam nieźle pobawić niczego nie brakuje, chyba najlepsza turystyczna miejscowość w Chorwacji. Jeśli ktoś lubi spokój to niech wybierze inną miejscowość :)

Opublikowano

Boska woda bo piasek mają na plaży nie kamienie itd także jak u nas prawie.

Makarska jak naj do obejrzenia plus KRKA I plitwickie no i Boll(możliwe że przekręciłem nazwy:wink:)

Zwłaszcza wieczorem występy różnych kolesi:decayed:

Dla urozmaicenia polecam zjechać z autostrady i pojechać starym szlakiem tuż nad przepaścią i pięknymi widokami:decayed::decayed:

Ogólnie spokojnie można w ciemno jechać jak bez bobasów:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.