Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zegarek dla mężczyzny ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Adriatica śliczna :slina: co do średnicy to nie wiem poszukaj sobie na sieci :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik

Te citki całkiem spoko , tylko za dużo mają nawalone na bezelu i tarczy :wink:

Wiem maja nawalone... ale nie bez powodu :cheesy:to nie sa malowane kreski dla picu :wink: zobacz...

i pelne 0 pod stoper :wink:

Citizen Skyhawk Titanium Eco-Drive - YouTube

nie ma baterii a czas ustawia laczac sie z zegarem atomowym :whistling: wiec jest bardzoooo dokladny :decayed:

...mam jeszcze Festine i Diesel ale rowniez pod gajer sie nie nadaja :grin: mnie to nie przeszkadza bo bardzo rzadko go zakladam :decayed:

2013_05_30_4032.jpg 2013_05_30_4033.jpg 2013_05_30_4046.jpg

...tak jak Ty pozbylem sie paru sztuk wczesniej bo przestaly mnie " krecic " :decayed: ale rowniez sie rozgladam i moze cos wybiore bardziej subtelnego :wink: po ten gajer :grin:

Festina idzie chyba tez... bo od 4 lat byla uzywana moze 3 razy :polew:

ps. Ciekawy masz zestaw a Fossil to byl moj pierwszy " markowy zegarek " pamietam, ze bylem zadowolony :thumbup1: heh to bylo 18 lat temu... cholera ale ten CZAS leci :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że te podziałki to nie dla lipy..ale tak szczerze mówiąc czy ktokolwiek używa tego na co dzień ? :decayed:

U mnie min co musi mieć zegarek to data.. jak ładny multikalendarz to też fajnie, ale w większości to strasznie mają ponawalane na tych tarczach :wink:

Aktualnie mam na oku takie dwa fajne.. noworuskie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale nie noszę, znajomy ostatnio kupił za naście tysięcy breitlinga i ja osobiście nie rozumiem po kiego grzyba komu taki drogi zegarek ? Czy to problem z dowartościowywaniem się drogimi gadżetami czy jakie kredki ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie pewnie pasja... :wink: a jak ktos przy grubszej kasie to moze ja realizowac na " wyzszym poziomie " :decayed:

mnie osobiscie nie stac na takie cacko... moze kiedys :grin:

Lukasz masz racje, " kreski " nie sa az tak istotne w zyciu codziennym... ale ja lubie mniej subtelne sikory :decayed:

Typ raczej chrono :wink: ... i wszystkie Navi/Skyhawki od Citizena maja na tarczy " nawalone " :decayed: - skyhawk - LuxTime - Sklep z zegarkami Tag Heuer, Seiko, Hamilton, Citizen, Doxa i.in

Co tam wypatrzyles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... niska klasa społeczna kupuje zegarki po kilkadziesiąt złoty, średnia klasa po kilka set złoty, a wyższa warstwa społeczna bawią za po kilka tysięcy za zegarek.

Dla nich to coś normalnego pójść i kupić cykora za 20koła.

To tak jak biedny spostrzega jak klasa średnia idzie i kupi Casio za 500zł, i myśli jak można wydać pół koła za sikora :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam wypatrzyles ?

A gniecie mnie na Vostok Europe.. ale Anchar za duży, Ekranoplan za duży..Rocket jakoś mnie nie przekonuje. W większości mam piloty, ale kupiłbym sobie jakiegoś diver-style..coś ze stalową kopertą, śmiałą tarczą i tak żeby można było albo gumę założyć albo grube NATO :wink:

mam ale nie noszę, znajomy ostatnio kupił za naście tysięcy breitlinga i ja osobiście nie rozumiem po kiego grzyba komu taki drogi zegarek ? Czy to problem z dowartościowywaniem się drogimi gadżetami czy jakie kredki ?:decayed:

Jak się ma dobre auto, ładny dom i do szczęścia brakuje tylko fajnego zegara to ja to rozumiem..( aczkolwiek mam dzieciątki lepszych pomysłów na wydanie 20 koła na zegarki :decayed: ) ..ale jak koleś zbiera pół życia i odmawia sobie większości przyjemności żeby kupić taki zegarek to dla mnie jest z lekka zwalone.

Zegarki zegarkami..ale cała zajawka rozwarstwia się na inne głupoty jak customowe klamry czy paski :kox:

20110611289.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarki zegarkami..ale cała zajawka rozwarstwia się na inne głupoty jak customowe klamry czy paski :kox:

http://img854.imageshack.us/img854/9794/20110611289.jpg

To prawda :kox: uzywam i polecam Hirsch :thumbup1:

ciekawy design, kolory i jest w czym wybierac :kox: + Jakosc za rozsadna cene :wink:

View All HIRSCH Straps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek wystawiał kilka swoich robót na kmziz ostatnio:wink: Koszty paska nandmade z Jego klamerkami (również ręczna robota) to okolice 400PLN, więc na pewno nie dla każdego:decayed:

Ja choruję na kilka pozycji, które muszą w końcu zagościć na łapce:

1. Longines Legend Diver - za piękno w prostocie i klasyce

0e6152af498f52c9ac487f03f25e1a9c.jpg&maxwidth=220

2. Omega Seamaster Professional

DSC_0584.jpg

3. Tag Heuer Monaco - ale to marzenie ściętej głowy, chyba, że trafi się okazja życiowa:decayed:

Monaco_Calibre12McQueen.jpg

I jeszcze kilka pozycji by się znalazło:decayed: Ale to już na ZUS musiał bym nie płacić a ciułać do skarpety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarków modeli i marek jest tyle że ciężko coś doradzić, to raczej kwestia gustu i niestety zasobności portfela.

Moimi faworytami są Tag Heuer i Breitling, ale jest też Oris no i Constantine za jakiś czas

IMG_0844.jpg

Ja polecam Festinę w rozsądnych pieniądzach ale tak jak mówiłem kwestia indywidualnych preferencji

a na sportowo

20130601_172309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. :grin:

A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. :grin:

A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi

jak zaczynasz... to chyba kolejne pudelko trzeba juz kupic :grin:

ps. wieksze foty please :wink: lepiej sie oglada takie cacka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja :kox: cholera musze sobie sprawic takie pudelko :decayed: bo zegary walaja sie po stolach :grin:

No pudełko dostałem od żony na gwiazdkę bo też ją drażniło to walanie się po szufladach itp. :grin:

A co do kolekcji to ja dopiero zaczynam, mam na razie te 3 "lepsze" egzemplarze ale powoli będę dołączał następne ciekawe, jeden mam taki jak Reggi

jak zaczynasz... to chyba kolejne pudelko trzeba juz kupic :grin:

ps. wieksze foty please :wink: lepiej sie oglada takie cacka :kox:

Jak będzie chwila to zrobię lustrzanką foty, ze szczegółami i podrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim nastepnym strzałem będzie jakaś pilotka Steiharta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Stenek ma ładne piloty, chociaż ja nie gustuję akurat:thumbup1: Marinę ichną bym kupił, ale jedna za mała, a druga za duża:decayed: Zobacz sobie na ofertę Junkers'a - Ci dopiero robią solidne i do tego ładne piloty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryśka fajna..ale jakoś nigdy nie było mi z nią po drodze do kupna :wink: Oglądałem Junkresy przed wigilią bo chciałem sobie na prezent, ale jakoś nie gadał do mnie ten model w moim przedziale cenowym :decayed:

Dziś poszła na CW forum fajny Wenger taki inspirowany panurajem..ale fajny :kox:

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...