Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W kolorku sie na początku można było zakochać :wink::hi:

Na razie sie odpycha......na obrotach chodzi i chyba mu to na dobre wychodzi :decayed:

Opublikowano

Artur nie byles dzisiaj czasami w Sosnowcu ;>?

Opublikowano
Artur nie byles dzisiaj czasami w Sosnowcu ;>?

tak daleko się nie zapuszcza - w końcu to AKN w dodatku w tipie a lawety drogie :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Artur nie byles dzisiaj czasami w Sosnowcu ;>?

Raczej nie ;)

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Artur nie byles dzisiaj czasami w Sosnowcu ;>?

tak daleko się nie zapuszcza - w końcu to AKN w dodatku w tipie a lawety drogie :polew::polew::polew:

Jest ac ;)

Opublikowano

No tak zapomniałem - bogatych stać na AC do B5. :grin:

Opublikowano
  • Autor
No tak zapomniałem - bogatych stać na AC do B5. :grin:

Inaczej....nie stać mnie by nie było ac .

Opublikowano

Mialem okazje widziec na zywo i robi wrazenie :wink: Od razu probowalem go zlokalizowac na forum, co dopiero dzis przypadkiem mi sie udalo :decayed:

Opublikowano

Artur jak zakładałeś ramiona z passka to obydwa ramiona weszły Ci na ten trzpień do końca? bo mi nie chce najść do końca, a wyczyściłem trzpień na który się nasadza ramiona :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Weszły ramiona bez problemu.

Opublikowano

...mnie też bez problemu weszły...

Opublikowano

Artur nie ma łatwego życia z tym autkiem... wczoraj się żalił że jak ostatnio zatrzymał się pod blokiem i zostawił na sekundke uchyloną szybe to ktoś mu pełno papierów do auta powrzucał... ale udało nam się ustalić dlaczego: :decayed:

pojemniki_segr.jpg

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
:nabijasie:

widze że znasz ten ból :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:nabijasie:

widze że znasz ten ból :decayed::decayed::decayed:

:polew: tyś sie najarał czegoś nowego:polew:

Opublikowano
:nabijasie:

widze że znasz ten ból :decayed::decayed::decayed:

Co ty ćpiesz :polew:

Opublikowano
:nabijasie:

widze że znasz ten ból :decayed::decayed::decayed:

:polew: tyś sie najarał czegoś nowego:polew:

Wyzdrowiał, ostatnio mi mówił że był chory :decayed:

Opublikowano

Ty się tam nie śmiej bo ostatnio podobno tłumaczyłeś gościowi na parkingu że Ci się linka od otwierania maski urwała jak poprosił żebyś otworzył bo chce zobaczyć jak wygląda V8 w eSie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Ty się tam nie śmiej bo ostatnio podobno tłumaczyłeś gościowi na parkingu że Ci się linka od otwierania maski urwała jak poprosił żebyś otworzył bo chce zobaczyć jak wygląda V8 w eSie :decayed::decayed::decayed:

Mówiłem mu też, że teraz pracuje w trybie eco, tylko na 4 gary :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Ty się tam nie śmiej bo ostatnio podobno tłumaczyłeś gościowi na parkingu że Ci się linka od otwierania maski urwała jak poprosił żebyś otworzył bo chce zobaczyć jak wygląda V8 w eSie :decayed::decayed::decayed:

Mówiłem mu też, że teraz pracuje w trybie eco, tylko na 4 gary :decayed::decayed::decayed:

dobry towar :polew::buahaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.