Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 13:09 ----------

Jako ,że wczoraj po południu było trochę wolnego czasu to kolor zacisków i jarzm zmienił się :wink: w czarny mat.:decayed:.....fotki zrobię jutro bo będzie trochę wolnego czasu... znowu ...,a przy okazji może...:whistling: trzeba będzie miejscami zrobić poprawkę :wink:

nie mogłes dac mi znac ? byc Ci to odmalował jak trzeba :whistling:

dziwisz sie... toż to durna parówa jest... Zobaczył jak zmieniam silnik w aucie to też mu się zachciało zmian :polew::polew::polew::polew:

ehhh :doh:....prosze Cię ....

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 13:09 ----------

Jako ,że wczoraj po południu było trochę wolnego czasu to kolor zacisków i jarzm zmienił się :wink: w czarny mat.:decayed:.....fotki zrobię jutro bo będzie trochę wolnego czasu... znowu ...,a przy okazji może...:whistling: trzeba będzie miejscami zrobić poprawkę :wink:

nie mogłes dac mi znac ? byc Ci to odmalował jak trzeba :whistling:

Dev...do oka zrobione :wink:....ale i tak przyzwoicie...jak na pierwszy raz :polew::decayed:.....to ma tylko jedno zadanie spełniać :wink:....a zmatowiłem w czerń bo wyglądają teraz super dyskretnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze bo nie ma sie czym zbytnio chwalić ;-)

... Chociaż w sumie... To tak jakby mieć 20 calowe alufelgi w powozie sprzed wieków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeskok jest :wink:.........

widziałeś filmik u Hammera..........byłby miał "całkę" :whistling: gdyby nie hebelki....a ludzie się dziwią ,że wymieniam :facepalm: coś co nie hamuje na coś co trochę lepiej zwalnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeskok jest :wink:.........

widziałeś filmik u Hammera..........byłby miał "całkę" :whistling: gdyby nie hebelki....a ludzie się dziwią ,że wymieniam :facepalm: coś co nie hamuje na coś co trochę lepiej zwalnia :wink:

Dużo nie brakowało i siemian by mi nowy zderzak wcisnął :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 13:09 ----------

Jako ,że wczoraj po południu było trochę wolnego czasu to kolor zacisków i jarzm zmienił się :wink: w czarny mat.:decayed:.....fotki zrobię jutro bo będzie trochę wolnego czasu... znowu ...,a przy okazji może...:whistling: trzeba będzie miejscami zrobić poprawkę :wink:

nie mogłes dac mi znac ? byc Ci to odmalował jak trzeba :whistling:

dziwisz sie... toż to durna parówa jest... Zobaczył jak zmieniam silnik w aucie to też mu się zachciało zmian :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew: skubany :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mu zrobić to b7 w zebrę :kox::naughty:.............co kawałek się ściągnie folię i będzie gites.....znowu mu wątek do przodu pójdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mu zrobić to b7 w zebrę :kox::naughty:.............co kawałek się ściągnie folię i będzie gites.....znowu mu wątek do przodu pójdzie :decayed:

:grin: Takich gości jak siemian nic nie jest w stanie zmienić :naughty: on się już taki głupek urodził :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mu zrobić to b7 w zebrę :kox::naughty:.............co kawałek się ściągnie folię i będzie gites.....znowu mu wątek do przodu pójdzie :decayed:

:grin: Takich gości jak siemian nic nie jest w stanie zmienić :naughty: on się już taki głupek urodził :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, mam dla Ciebie kolejną propozycje na SWAP-ik :whistling::whistling::whistling:

20130820_185752_1.jpg

Jak widzisz ja juz zacząłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi ...............:whistling:.................dynamo na półosi ??:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest drugi TorSen na tylna os gamoniu

Na Wasze wiejskie zasniezone gorki zayebista sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz dalej.........

zaś trza będzie heble zmieniać :facepalm: bo się waga auta znowu zmieni :grin:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

ja tego tipa to już pewnie roz.upię tej zimy na pewno................łożyska w ciagu zimy 2 razy z tyłu zmieniam......a Tymi jeszcze takie cuda proponujesz ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu pisac, wywalasz przekladnie planetarna i wrzucasz TorSen-a

Przy ruszaniu na sniego od razu kreca trzy kola, jedno z przodu a dwa z tylu :whistling:

EDS nie swiruje za mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu pisac, wywalasz przekladnie planetarna i wrzucasz TorSen-a

Przy ruszaniu na sniego od razu kreca trzy kola, jedno z przodu a dwa z tylu :whistling:

EDS nie swiruje za mocno

Ty go tam już nie namawiaj on ma teraz inne sprawy na głowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...