Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
avanta masz w garażu cycu :facepalm:

Auto nie jest do przewożenia towaru powyżej 10 kg :wink: Baba -siaty i autobus :wink:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::polew::polew:
Opublikowano
avanta masz w garażu cycu :facepalm:

Auto nie jest do przewożenia towaru powyżej 10 kg :wink: Baba -siaty i autobus :wink:

To jak heble od siemiana przywiozłeś :decayed::grin:

Opublikowano
Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed::decayed:

z tego co pamiętam to byłeś jak narazie jedyną osobą która zjadła pizze szybciej niż ja, bardzo mnie przy tym zadziwiając :decayed:

Opublikowano
Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed::decayed:

z tego co pamiętam to byłeś jak narazie jedyną osobą która zjadła pizze szybciej niż ja, bardzo mnie przy tym zadziwiając :decayed:

Oj tam Oj tam. Tydzień nie jadłem :polew: Poza tym jak człowiek mojej postury mógłby to zrobić szybciej niż Ty? :decayed:

Opublikowano
Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed::decayed:

z tego co pamiętam to byłeś jak narazie jedyną osobą która zjadła pizze szybciej niż ja, bardzo mnie przy tym zadziwiając :decayed:

Oj tam Oj tam. Tydzień nie jadłem :polew: Poza tym jak człowiek mojej postury mógłby to zrobić szybciej niż Ty? :decayed:

no własnie bardzo mnie to zaskoczyło... ale z drugiej strony jedzenie w Austrii drogie to jesz na zapas jak jesteś w Polsce :wink:

Opublikowano

Ale tu spamu jest:decayed:

Opublikowano

Łajzo a nowe foty z modami to gdzie :bicz::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro ogarnę :wink:

Opublikowano

Co robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

bix + zderzak ze spryskami

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

:wink:

Opublikowano
:evil::evil::evil::evil:
Opublikowano

teraz autko:kox::kox::kox::kox::kox::kox: skontaktuj sie z devym i w końcu ta paczka chłopu wyśli :facepalm::facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek to pójdzie............. ..:wink:..b8 przewiozło superrrrrrrrrrrrrrrrrr wielki zestaw 288/245 :facepalm:

cza to zapisać :wink::grin:

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 23:58 ----------

:evil::evil::evil::evil:

teraz to jest to :wink:....

Opublikowano

Dobrze daje po oczach ????? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::slina:...jest moc :decayed:
Opublikowano
w poniedziałek to pójdzie............. ..:wink:..b8 przewiozło superrrrrrrrrrrrrrrrrr wielki zestaw 288/245 :facepalm:

cza to zapisać :wink::grin:

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 23:58 ----------

:evil::evil::evil::evil:

teraz to jest to :wink:....

Niedawno z latarką jezdził żeby coś widzieć :grin: dzisiaj bixy założył i w garniturze przyjechał jeszcze tylko muszki ci brakowało :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

kurfa to był polar klubowy :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
kurfa to był polar klubowy :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

No przeca piszę że garnitur. Taki strój to na specjalne okazje :P

Opublikowano
kurfa to był polar klubowy :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

No przeca piszę że garnitur. Taki strój to na specjalne okazje :P

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.