Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no w koncu jakieś foto dałeś, choć miałem okazje zobaczyć już jak świecą to jeszcze raz graty kolejnego moda :thumbup1:
Ty sie obijasz... już z tydzień nie dzwoniłeś :polew:
Opublikowano
no w koncu jakieś foto dałeś, choć miałem okazje zobaczyć już jak świecą to jeszcze raz graty kolejnego moda :thumbup1:
Ty sie obijasz... już z tydzień nie dzwoniłeś :polew:

niech twój wujek, ten kustosz się wpierw odezwie co tam nowego do muzeum przywieźli to wtedy pomyślimy :decayed:

Opublikowano

Arturoo :thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor
jest za***iście. Gwerty jak zawsze musi odjebac robote jak nalezy:shock3:. Ale powiedz mi czego nie zrobiles odrazu dokladki w kolorze :facepalm:

Bo by trzeba było go wtedy wokół calego malnąć...by to sie kupy trzymało :wink:....

siemian ..uprzedzam Cię /Twój teks...to takie powiedzenie :polew:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

no w koncu jakieś foto dałeś, choć miałem okazje zobaczyć już jak świecą to jeszcze raz graty kolejnego moda :thumbup1:

Dzięki :hi:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Arturoo :thumbup1::kox:

Teraz mi już tak łatwo z oczu nie znikniesz w nocy :grin:

Opublikowano

efekt zaje......:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:wink:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

efekt zaje......:decayed:

Między moimi lampami starymi ,a tymi od Grzegorza ....jest przepaść w ilości światła jaką mam teraz

Opublikowano

a jak się sprawdzają na drodze Nie oślepiasz innych :wink:

Opublikowano
  • Autor
a jak się sprawdzają na drodze Nie oślepiasz innych :wink:

Na razie wysokość sie ustawia po staremu....jak dobrze ustawisz to nie można ślepić :wink: .......

za to jak długimi trzeba ...pie$%o*?)ć to współczuję tym ,którzy dostali :whistling:

Opublikowano
:wink: cała przyjemność po mojej stronie:decayed:
Opublikowano

No gratki, soczewki jak w moich, z tym, że ja wybrałem d2s i też 4300k, musimy porównać jak świecą moje a jak Twoje, co do różnicy po zmianie na bixa..nie ma co porównywać, tak jak piszesz, przepaść:shock3:

Opublikowano

parują lampy ?

Opublikowano

Lampy kosa Arturoo zapodaj PW ile cię to wszystko kosztowało :wink:

Opublikowano
  • Autor
parują lampy ?

..w pierszym dniu jeżdżenia deczko ale myślę ,że różnica temperatur przy zakładaniu mogła to spowodować...od tego czasu spokój

Opublikowano

w poniedziałek prawdopodobnie jadę do Mikołowa,także tego :naughty:

Opublikowano

działaja spryski ????

Opublikowano
  • Autor
działaja spryski ????

Toż to oczywista oczywistość :wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

w poniedziałek prawdopodobnie jadę do Mikołowa,także tego :naughty:

:decayed:

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
parują lampy ?

Ja swoje sam kleiłem i też na początku zaparowały, później przestało, teraz nawet w ulewny dzień nie ma na nich wogóle pary :wink:

Opublikowano

Graty Ksenonu :thumbup1::thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor
parują lampy ?

Ja swoje sam kleiłem i też na początku zaparowały, później przestało, teraz nawet w ulewny dzień nie ma na nich wogóle pary :wink:

Ja taki zdolny nie jestem.....:wink:...

---------- Post dopisany at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Graty Ksenonu :thumbup1::thumbup1::kox:

Dzięki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.