Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???


Rekomendowane odpowiedzi

gosc ze sklepu gdzie kupilem adapter upiera sie ze w radiu chorus zmieniarke wlacza sie przyciskiem TP..

a TP to przeciez informacje dla kierowców

Bo chciał sprzedać adapter i zarobić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest jeszcze takie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_radio_chorus_i_i_wejscie_aux_zamiast_odtwarzcza_kaset-t56824.0.html;msg693016#msg693016 rozwiazanie podlaczenia jakiegos odtwarzacza zewnetrznego do choruska zamiast transmitera lub adaptera.

Ja mam takie wyprowadzenie i gra calkiem niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja u swojego kolesia słuchałem muzyczki z takiego czegoś:

http://www.allegro.pl/item575768984_fm_transmiter_zestaw_bluetooth_sd_mp3_usb_gw12.html

Dzwięk muszę przyznac, że niezły jak na transmiter, wiadomo, że nie jak z płyty czy inniego urządzenia, ale do tego modul BT na plus wiec i tele fajnie pochodzi na głośnomówiącym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec niepotrzebnie zadajesz pytanie skoro i tak jesteś juz przekonany co do kupna tego '"cuda"' 90% ludzi którzy to maja lub raczej mieli ci odradza , a ty i tak swoje ze koszty zerowe , ze jakoś ci nie straszna :wallbash: Wiec wydaje mi sie ze teraz na wiosnę po prostu lepiej okno otworzyć i posłuchać jak ptaszki będą śpiewać , koszty jeszcze niższe :naughty: A tak poważnie pozostan przy radiu nawet przy tych złych wiadomościach będziesz sie mniej stresowałl niż , jak będziesz słuchał ulubionej muzy na Transiderze. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam transmiterek ale pentagrama to już najwyższa póleczka jesli chodzi o transmisje a kupilem bo potrzebowalem mp3 a tu przy okazji sprawdzilem transmisje i musze przyznac ze niejezdze po polsce tylko okolice szczecina i jak wrzuce mp3 w dobrej jakosci czyli powyzej 192 kbit to jakosc jest bardzo fajna a transmiterek wrzucam sobie w gardlo na kasety w radyjku, ale mimo to mam pytanko mam b5 z 1996 roku jest jakies radyjko ktore bedzie pasowalo w oryginalna kieszen i radyjko tez oczywiscie ori mam chorusa kasete z wyj na zmieniarke ale ono niebardzo chce sie zmiescic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie concert + zmieniarka mp3

(nie tylko Ty masz ten problem chyba z 3 lub 4 raz juz to powtarzam) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie concert + zmieniarka mp3

(nie tylko Ty masz ten problem chyba z 3 lub 4 raz juz to powtarzam) :naughty:

:good: dobry zestaw do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam transmiter :polew:.No fakt za tą cenę to się może i opłaca ale jakość :thumbdown: nie jest powalająca ja mam wejście na kartę i USB oprócz tego jest jeszcze jack :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys z czystej ciekawosci przy okazji innych zakupów kliknąłem w aukcje z transmiterem za 5 zł.

jakość duzo gorsza niż słabych stacji radiowych, sygnał mono, szumiący, z dynamiką zelazka.

nie polecam, chyba ze sa transmitery oferujące sygnał stereo podobny do normalnych stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze każdy pisze ci to samo to ja dolącze i powiem ci tak.... tez nie jestem jakimś specem od jakości muzyki chciałem to kupić ale pierw pożyczyłem na wyprobowanie i .......... lipa na maxa jak bardzo cicho słuchasz to w miarę ale jak podglosnisz szumi bzyka i wogole lipa i dlatego teraz tez kupuje emulator ale niestety dla ciebie to lipka:/

PS. Kup lepiej tandetne radio na Cd niż transmiter:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno nie poruszany , więc go odświeżę :cool1:

Używam także czasem transmitera (takiego z alledrogo za ok 20zł) i powiem że jakość jest na poziomie kaseciaka lub słabych stacji radiowych - jak ktoś nie jest melomanem muzyki jako półśrodek (w dodatku przejściowy) wystarczy :gwizdanie:

Uważam że jeżeli ktoś ma inne wydatki na najbliższy czas np. jakieś czynności serwisowe (rozrząd, nowa turbawka... itp.) lub kręcą go bardziej mody zwiększające moc to jako środek zastępczy może zastosować transmiter .

Ja przynajmniej tak właśnie zrobiłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Najpierw miałem transmiter kasetę, później taki podłączany do zapalniczki i byłem całkiem zadowolony. Dopóki nie podłączyłem radia z cd. Różnica w jakości dzwięku była ogromna.

Tak, jak Patrikos28 napisał transmiter może zostać ale jako pół środek. A przy przypływie gotówki lepiej sprawić sobie radio z cd/mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

ja mam zamontowany emulator zmieniarki z karty sd lub usb słucham muzyki i wcale nie uważam że jest to zle rozwiązanie,

jesli kupisz sprzęt w miare dobry to naprawde warto zainwestować kupując zmieniarkę tylko możesz słuchać cd .

w emulatorze cd lub mp3

ja polecam

ja wdałem na emulator 400 i nie żałuje :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam radijko bez możliwości doinstalowania zmieniarki CD, używam transmitera za 20 zł. z penem 4GB, jakość odbioru mnie zadowala, może mam niezbyt wymagające ucho, za to na pendraku mam ok 300 mp3, a transmiter widzi tylko część z nich ( ok. 240, może ktoś wie od czego to zależy, pisać na PW), w innym aucie ten sam pen, ale port USB wmontowany w radio widział już wszystkie pliki, kolejna wada to fakt, że pale nałogowo ( nie w aucie ) ale zdarza mi się korzystać z zapalniczki samochodowej, a to się wiąże ze zmianą transmitera na zapalniczkę. Obecnie szukam jakiegoś radyjka które mógłbym wkomponować w moją klAUDIe, jestem otwarty na propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...