Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Tzw mory tak? Jak skórka pomarańczy :-) ja miałem swoje gładkie ładne ale reklamowałem bo przyszły uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem im dopiero klapke wlewu od paliwa :-) nie mogłem wcześniej tego zrobić... Czekają na mnie inne błotniki tylko muszą kolor dobrać :-) nie było problemów z reklamacja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malować niebieski błotnik w srebrny ly7w czy nie bardzo?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta jasnych lakierów nie maluje sie na ciemno a ciemnych na jasno, chodzi o to ze zawsze po czasie bedą odpryski i za***iście bedzie widać inny kolor. Lakiernik powie ci ze to nie prawda bo on matuje błotnik i kładzie podkład ale w praktyce jesli błotnik nie jest bardzo zniszczony mało kto bawi sie w podkład a jesli już to zalewa tylko odpryski i całość matuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, jak jest zdrowy to bym się nie zastanawiał. Weźmiesz od lakiernika resztę farby i ewentualne odpryski będziesz sobie podmalowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta jasnych lakierów nie maluje sie na ciemno a ciemnych na jasno, chodzi o to ze zawsze po czasie bedą odpryski i za***iscie bedzie widać inny kolor. Lakiernik powie ci ze to nie prawda bo on matuje błotnik i kładzie podkład ale w praktyce jesli błotnik nie jest bardzo zniszczony mało kto bawi sie w podkład a jesli już to zalewa tylko odpryski i całość matuje.

Dobrze wiemy jak ciężko jest znaleźć dobry błotnik bez rdzy. a błotnik który będę miał jest w kolorze lz5w więc nie jest on bardzo ciemny. Wiadomo ze najlepiej by było coś blizej koloru srebrnego ale szukam juz błotnika rok i wiekszosc co znalazłem nadaje sie tylko do wyrzucenia.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl temat zdrowy błotnik to koszt ok 350zł, malowanie w zależności od jakości od 300zł u papraka do 500zł u dobrego fachowca, wychodzi ok 600-800zł. Zastanów sie czy nie lepiej wydać 400zł na ori nowy błotnik w podkładzie i mieć pewność ze blacha jest zdrowa ??? W takim wypadku jesli oddasz do papraka to bedziesz miał ewentualnie problemy z lakierem ale jestes pewny ze najblizsze 10 lat rdze masz z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowy błotnik mam za 200zł i malowanie błotnika mam u znajomego za 250zł który maluje auta które spadną z lawety itd i ida do salonów :D a Ty Łukasz nie wiesz co piszesz o nowym ori błotniku. Nowy błotnik do b6 w aso kosztuje 1200zł z podkladem.

Edytowane przez Jarek882
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział to bym nie pisał, jakis miesiąc temu były dwa po 300zł.

http://allegro.pl/blotnik-lewy-audi-a4-nowy-oryginalny-z-serwisu-i5107835088.html

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić błotnik i zaciekawiła mnie ta aukcja http://allegro.pl/blotnik-lewy-ocynk-przedni-audi-a4-b6-kazdy-kolor-i5334043892.html

kolega z forum pisał wcześniej że ma rok i jest zadowolony. Czy ktoś jeszcze zakupił i może się wypowiedzieć ? Jesli byłby to w miare dobry produkt to lekarstwo w dobrej cenie chyba byłoby znalezione dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ponad rok i są ok. Bez problemu się spasowały, otwory jak z fabryki i dobrze dobrany kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w porę się zadziała to myślę że lepiej ratować stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić błotnik i zaciekawiła mnie ta aukcja http://allegro.pl/blotnik-lewy-ocynk-przedni-audi-a4-b6-kazdy-kolor-i5334043892.html

kolega z forum pisał wcześniej że ma rok i jest zadowolony. Czy ktoś jeszcze zakupił i może się wypowiedzieć ? Jesli byłby to w miare dobry produkt to lekarstwo w dobrej cenie chyba byłoby znalezione dla wszystkich

1.link nie hula

2.jeśli "każdy kolor" to kupują podróby i malują.

Przetłoczenie idące wzdłuż linii nadwozia jest w takich błotnikach zaokrąglone i wygląda słabo.Druga sprawa to kolor-jeśli jest inny niż czarny to najpewniej będzie się różnił od drzwi,maski,zderzaka

A malując u swojego lakiernika masz przynajmniej możliwość cieniowania np. z drzwiami tym samym lakierem aby kolor błotnika się nie odcinał ;)

zgadzam się z Jackiem.jak możesz to ratuj stary

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryc, ze sa tacy co maja gorzej :decayed:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=165&t=226944

Wczesniej mialam z4 i tez rdzewialo, tym razem przy tylnych blotnikach..

Aktualnie w a4 brak rdzy :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko to tylko kwestia czasu. Prędzej czy później się pojawi. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadkole wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/550366252efe6738.html

A tu aktualny link do tej aukcji z tymi niby błotnikami malowanymi w orginalny kolor http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-b6-00-04-twoj-kolor-i5416135657.html

Użytkowniku nitroo jak byś mógł to pstryknałbys fotki i wrzucił na forum bysmy mogli zobaczyć jak to u cb wyglada z tymi błotnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili wrzucę. Najwcześniej we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...