Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki za pomoc. Za jakiś czas zamówię i zdam relacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie błotnik. Bardzo dobrze zabezpieczony jesli chodzi o pakowanie. Zamawiam baranka i bede musial ogarnac temat, ale poki co musze sie wstrzymac, bo musze wymienic koncowki drazka i laczniki stabilizatorow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Jestem już po wymianie błotnika. Bardzo ładnie spasowany i kolorystycznie tez elegancko. Samochód jest troszkę okurzony, ale widać na zdjęciach, że kolor ładnie się zlewa z ori

 

IMG_20210714_200258.jpg

IMG_20210714_200317.jpg

IMG_20210714_200325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd brałeś w końcu kolego te błotniki? z alledrogo czy z inter carsu? pytam bo też mnie czeka wymiana i nie mogę się zdecydować:/ dla mnie najlepszą opcją było by alledrogo już pomalowany pod kolor, ale jednak wolałbym jakość niż kolor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, keq napisał:

Siemka,

Jestem już po wymianie błotnika. Bardzo ładnie spasowany i kolorystycznie tez elegancko. Samochód jest troszkę okurzony, ale widać na zdjęciach, że kolor ładnie się zlewa z ori

 

IMG_20210714_200258.jpg

IMG_20210714_200317.jpg

IMG_20210714_200325.jpg

Spasowane są dobrze, tylko czemu tych narożników nie mogą zrobić na ostro,psuje cały efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, YoGi1984 napisał:

A skąd brałeś w końcu kolego te błotniki? z alledrogo czy z inter carsu? pytam bo też mnie czeka wymiana i nie mogę się zdecydować:/ dla mnie najlepszą opcją było by alledrogo już pomalowany pod kolor, ale jednak wolałbym jakość niż kolor:)

Bralem od uzytkownika taniej-czesci na allegro. Podsylam link do oferty.

ALLEGRO.PL

Mi się udało dorwać ocynkowane i nie wiem jak jest teraz. Musiałbyś sprawdzić albo zadzwonić i dopytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2021 o 20:23, keq napisał:

Siemka,

Jestem już po wymianie błotnika. Bardzo ładnie spasowany i kolorystycznie tez elegancko. Samochód jest troszkę okurzony, ale widać na zdjęciach, że kolor ładnie się zlewa z ori

 

IMG_20210714_200258.jpg

IMG_20210714_200317.jpg

IMG_20210714_200325.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas w końcu na mnie. 2 błotniki w kolorze ly7j kupiłem w moto-blach. Dzisiaj oddałem auto do lakiernika bo jeszcze maskę mam do pomalowania bo milion odprysków.  Jak odbiorę dam znać jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakierowane będzie wyglądać jak każde inne, byle by dobrze zabezpieczone było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I także mnie niestety dopadł problem z rdzą na przednich błotnikach. Chciałem zamówić błotniki Blic Q, ale niestety dostępny jest tylko prawy. Lewego nie idzie w ogóle dostać. Ale znalazłem w intercarsie błotniki też Blic z tym, że z oznaczeniem P

 

Miał ktoś już styczność z tą wersją?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które z tych trzech opcji jest wg was najlepiej spasowana? widzę, że taniej-cześci Radcar jest prawie ideolo, tylko te zaokrąglenie przy lampie psuje efekt, o reszcie tutaj nie wyczytałem, także dajcie znać które opcja najlepsza jeżeli mieliście z jakąś styczność:
1. taniej-czesci Radcar 

ALLEGRO.PL

2. srslodz Fendcor

ALLEGRO.PL

3. Inter cars

INTERCARS.PL

Błotnik BLIC COLOR 6504-04-0019311 LX7Z Audi A4 (8E2, B6), A4 Avant (8E5, B6), A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) - w sklepie internetowym Sklep Inter Cars. 3 lata gwarancji! Wysyłka w 24h! 1000 warsztatów w całej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z aledrogo od "e-błotniki" w kolor do B6, szczerze jeszcze ich nie zakładałem na auto tylko wyciągnąłem z kartonu oblukać jak wyglądają i na pierwszy rzut oka kolor niby się zgadza (LZ9W) i ogólnie wyglądają ok. ale teraz nie pamiętam jak mam z tym rogiem przy lampie, czy jest do szpica czy na półokrągło:) musiałbym iść do garażu zobaczyć, jak bardzo chcesz to mogę później podejść i zrobić jakieś fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z taniej części i ostatnio było ciężko dopasować prawy błotnik. Lewy w zeszłym roku był ok. Wszystko zależy jak się trafi. Kolorystycznie bez zastrzeżeń 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, YoGi1984 napisał:

usiałbym iść do garażu zobaczyć, jak bardzo chcesz to mogę później podejść i zrobić jakieś fotki

Jeżeli Ci się chcę, to byłbym wdzięczny, nawet bez fotek, po prostu dla zaspokojenia swojej ciekawości sprawdź i daj znać jak to wygląda :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...