Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gasnie przy hamowaniu


seba17272

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja A4 b5 z silnikiem 1.8 od kilku dni ma dziwne objawy. To znaczy obroty się utrzymują na 850 900 ale czasami spadają na jakieś 500 600. No i pod czas dojeżdżania na światła i hamowania auto potrafi zgasnąć bo obroty spadają do zera. Objawy są takie same na benzynie jak i na gazie gaz ma dopiero 2 miesiące wiec jest nowy wcześniej nie było w tym aucie gazu. Gaz założony STAG 400. Co poradzić na takie objawy ??? I co to możne być??? Wspomnę tez ze objawy są i na zimnym silniku jak i na ciepłym. No i wspomnę tez ze jestem na wyjeździe i do swojego warsztatu mam jakieś 350km wiec pomocy koledzy. Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś na wyjeździe to zapewne i będzie problem z VAG-iem, a czy masz jakieś problemy z odpalaniem i dynamiką silnika czy tylko te obroty ?? Może jakaś malutka nieszczelność i nie powoduje zawsze falowania obrotów, sprawdź świece w jakim są stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamika sie nie zmienia podczas jazdy auto jest zwawe. Czasem przy odpaleniu musze dac mu troszke gazu ale za zwyczaj odpala normalnie bez wkręcania go w obroty.Z vag-iem masz racje nie wiem czy gdzies w tych okolicach posiada by muc go sprawdzic. Swiece wydaja mi sie na jeszcze sprawne, przewody nie daja zadnych znaków przebicia. Przepływomierz tez zdaje sie byc sprawny bo po odłaczeniu go samochud natychmiast gasnie no chyba ze jestem w błedzie. Nie wiem czy moje przypuszczenia maja cos do zeczy ale moze to którys z przewodów podcisnienia jest za takie objawy przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem identyczne objawy, CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU, ale za bardzo nie wiem jak to dokładnie sprawdzić, bo super elektryk sam się trochę dziwił, dlatego ,że vag nic nie pokazywał a auto raz chodziło dobrze,a innym razem gasł na światłach, przed przejściem dla pieszych, wystarczyło zahamować.Proponuje sprawdzić ten element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...