Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja swoim ake zrobilem juz lekko ponad 100tys wymieniam olejco10 tys i nic sie nie dziejejak ktos szrota kupi bedzie miał problem. Tyle. Trzeba trafić.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam problem ze swoją audi 2,5 TDI awant, strasznie ciężko pali przy pierwszym rozruchu (z rana lub po dłuższym postoju), trzeba ją kręcić ze 4 sekundy za nim odpali, a później chmura dymu. Co może się dziać? czy ktoś podpowie?

Świece !!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chłopaki a jak to jest dokładnie z tym miszmaszem w BDG. Pompa wtryski ecu z jakiejs serii a i wystarczy adaptacja zwyklym vagiem czy cos wiecej? Jak to sie ma pozniej do spalin?

Opublikowano

Chłopaki a jak to jest dokładnie z tym miszmaszem w BDG. Pompa wtryski ecu z jakiejs serii a i wystarczy adaptacja zwyklym vagiem czy cos wiecej? Jak to sie ma pozniej do spalin?

Pompa , wyryski , ecu najlepiej z AKE po 2002 r lub z BAU. Najlepiej wszystko z jednej parafi. Potrzebujesz tylko pin z immo do adaptacji pompy, lub poprostu wylączyc immo i wszystko zagada.

A spaliny? Technicznie" cofiesz" sie do euro3. Ale wlepy masz na euro4 .

Opublikowano

Ja rozglądam się za autem w niemczech więc nie bardzo :P Przyglądałem się tej skodzie: https://www.autoscout24.de/angebote/skoda-superb-2-5-tdi-elegance-diesel-gruen-c9813230-fd6d-133c-e053-e350040abbc8?cldtidx=18 . ale po zagłębieniu się w temat 2.5 trochę mi przeszło.

Edytowane przez HatefulEvil

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Świece !!


Jakiej firmy najlepiej kupić świece do 2.5 v6 bgd?

Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk

Opublikowano

Beru

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cena/jakość zdecydowanie Beru :)

Opublikowano

Ok jeszcze muszę to rozkręcić [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Na pewno nie NGK [emoji16]

  • 2 lata później...
Opublikowano

hejka

odgrzeje kotleta, w sobotę jadę obejrzeć a4 b6 2.5 v6 tdi 2004r. auto jest w automacie z quattro.

nie znam oznaczenia silnika, posiadam tylko vin, czy idzie po tym sprawdzić jaki ma kod ten silnik?

i drugie pytanie, bo jestem przekonany, że w quattro były montowane tylko tiptroniki, czy oby na pewno, i się nie mylę ?

vin: wauzzz8e34a195350

z góry dzięki za odp

pozdr

Opublikowano
6 minut temu, I r o napisał:

że w quattro były montowane tylko tiptroniki, czy oby na pewno,

Tak.

Opublikowano

Jeżeli to rok modelowy 2004 to kod silnika na 90% będzie BDH. Co do konfiguracji napędu, zastanów się czy na pewno tego chcesz bo ten napęd trzeba kupować z pewną świadomością konsekwencji i jego ułomności.

Edytowane przez majkel_majki

Opublikowano

Witam, mam zamiar kupić a4 b7 s-line variant 2.5 163km. 301tys 11.2004r  rejestracja 2005r manual. Prawdopodobnie autentyczny w Austrii w 2013r miał 150tys.

Nie wiadomo co było robione.

Niestety Nie znam kodu silnika. 

Auto niedrrzy,  nie kłóci. Ogólne wrażenia dobre.

Wypowie się ktoś na ten.

WAUZZZ8E75A525539 vin jak by ktoś  mi sprawdził  było by super.

Edytowane przez Szczepi20

Opublikowano
2 godziny temu, majkel_majki napisał:

Jeżeli to rok modelowy 2004 to kod silnika na 90% będzie BDH. Co do konfiguracji napędu, zastanów się czy na pewno tego chcesz bo ten napęd trzeba kupować z pewną świadomością konsekwencji i jego ułomności.

To proszę napisz w kilku zdaniach co może być z nim nie tak

Opublikowano
Godzinę temu, I r o napisał:

To proszę napisz w kilku zdaniach co może być z nim nie tak

Może nie całkiem nie tak, ale podstawowe cechy tego silnika są takie, jak poniżej:

 

Pali- dużo: z automatem w quattro 7-12l/ 100 km to są realne wartości, jak ktoś się uprze to i te 12 przekroczy. 

Jedzie- nieźle, ale bez rewelacji, 2.5 z quattro i automatem jest bardzo ciężkie, w dodatku tiptronic masakrycznie zamula to auto, szczególnie jak jest już zużyty konwerter.

Awaryjność- w normie, drobiazgi z osprzętu, może turbo, możliwe że padnie pompa wtryskowa, ale koszty regeneracji dzisiaj już nie zabijają. Ten rocznik nie miał już problemów z wycierającymi się konikami i wałkami rozrządu, ale problem uklepanych hydropopychaczy może się pojawić, jest to trudne do zdiagnozowania i może w najgorszym razie skończyć się uszkodzeniem krzywki wałka.

Relatywnie droga jest wymiana rozrządu, z robocizną w uznanym zakładzie i napędem pasowym osprzętu trzeba liczyć ok. 1800 zł.

 

 

Edytowane przez majkel_majki

Opublikowano
16 minut temu, majkel_majki napisał:

Może nie całkiem nie tak, ale podstawowe cechy tego silnika są takie, jak poniżej:

 

Pali- dużo: z automatem w quattro 7-12l/ 100 km to są realne wartości, jak ktoś się uprze to i te 12 przekroczy. 

Jedzie- nieźle, ale bez rewelacji, 2.5 z quattro i automatem jest bardzo ciężkie, w dodatku tiptronic masakrycznie zamula to auto, szczególnie jak jest już zużyty konwerter.

Awaryjność- w normie, drobiazgi z osprzętu, może turbo, możliwe że padnie pompa wtryskowa, ale koszty regeneracji dzisiaj już nie zabijają. Ten rocznik nie miał już problemów z wycierającymi się konikami i wałkami rozrządu, ale problem uklepanych hydropopychaczy może się pojawić, jest to trudne do zdiagnozowania i może w najgorszym razie skończyć się uszkodzeniem krzywki wałka.

Relatywnie droga jest wymiana rozrządu, z robocizną w uznanym zakładzie i napędem pasowym osprzętu trzeba liczyć ok. 1800 zł.

 

 

Ok. Dzięki za sugestie, ja po prostu muszę kupić automata, nie zrozumiałem Twojej pierwszej wypowiedzi, bo myślałem, że pijesz do q. Auto ma być dla kobiety i dlatego warunek automat, 1.9  i 2.0 odpadają, bo mają multi, a żeby płacić tyle za starego bex’a to mnie jeszcze nie poje....

Opublikowano

Pan doszukał się wlepy i mi podesłał, jednak bau, co mnie bardzo cieszy, bo myślałem, że nie był w a4 montowany. A i z opisanych 163 koni, zrobiło się 180 ?

DF1B060C-17C2-4CEA-B326-BDBCE335DE58.jpeg

Edytowane przez I r o

Opublikowano
W dniu 17.07.2019 o 21:21, Szczepi20 napisał:

Witam, mam zamiar kupić a4 b7 s-line variant 2.5 163km. 301tys 11.2004r  rejestracja 2005r manual. Prawdopodobnie autentyczny w Austrii w 2013r miał 150tys.

Nie wiadomo co było robione.

Niestety Nie znam kodu silnika. 

Auto niedrrzy,  nie kłóci. Ogólne wrażenia dobre.

Wypowie się ktoś na ten.

WAUZZZ8E75A525539 vin jak by ktoś  mi sprawdził  było by super.

Wyrazi ktoś opinie na temat, tegp konktetnego modelu.

Wacham się strasznie........

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.