Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczna wentylacja


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, arczi_a4 napisał:

Tak swoją drogą to zastawiałem się: temperatura rozumiem nastawiona na panelu klimy w momencie programowania włączenia wentylacji nie ma chyba żadnego znaczenia bo wentyluje to powietrzem z zewnątrz ale co z siła nawiewu ? Reguluje to komputer w zależności od temperatury i nastawionego czasu przewietrzania...? ?

Wie ktoś może...?

Możesz zmieniać temperaturę podczas pracy automatycznej wentylacji,ogólnie im niższa nastawisz tym wentylator będzie miał wyższe obroty. Aczkolwiek są one niższe niż w przypadku normalnej pracy klimatronika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim że pokrętło działa tylko o jedną pozycje i to niezależnie czy kręcę w lewo czy prawo? Nie mogę zjechać menu niżej niż o jedną pozycje w dół a dalsze krecenie powoduje znowu powrót wyżej 

Nie mogę dojść o co chodzi, przykładam masę bezpośrednio do pinów i jest to samo.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2013 o 08:33, CzarekJ napisał:

Musisz jeszcze zrobić jeden mostek (wlutowac zworkę) o którym kolega wyżej nie wspomniał.

mógłbyś rozjaśnić jaki mostek/zworkę trzeba zrobic?

mam ten sam problem z galka obrotowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś  z podkarpacia kto montowal taki panel do zegarów  i smiga mu dodatkowe  menu i służy  pomoca przy montażu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś  z podkarpacia kto montowal taki panel do zegarów  i smiga mu dodatkowe  menu i służy  pomoca przy montażu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również gałka pozwala przeskoczyć tylko o jedną pozycję w górę lub dół...

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi czemu tak jest. Ktoś coś wie?

EDIT: Problem rozwiązany - powodem był naderwany kabelek przy wtyczce licznika odpowiedzialny za styk jednego z kierunków pracy pokrętła. Zarobiłem nowy pin i działa.

Edytowane przez innotic
Problem rozwiązany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ja u siebie mam ori webasto sterowane pilotem jak i za pomocą fisa i w przypadku gdy kliknę na pilocie aby zalaczyc grzanie to w aucie włącza się wentylacja i na zegarach mryga wiatraczek nie wiem czy też e a jakieś kkdowanjr zmienić czy coś bo z pozycji fisa jak wejdę w grzanie i kliknę on to zaczyna pracować i wtedy przy zegarku mruga kontrolka od grzania. Co może być nie tak że tak się dzieje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dla pewności...

Czy przy zupełnym golasie... tj. czerwony wyświetlacz, dołożona manetka pod FIS i to tyle, bez webasto będzie działać? Muszę tylko dołożyć ten panel w tunelu i zakodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem zrobiłem tak

i wentylacja nie działa po zamknięciu auta tzn. Zamykam auto i powinien sie odpalic cklimatronic za 15 min ale to sie nie dzieje 

20230219_141027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według licznika powinna się włączyć o 14.30 na 15minut, ale też widzę że już miga że jest włączona. Powyłączaj, ustaw i powinna zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 21:20, pila24 napisał(a):

Możesz zmieniać temperaturę podczas pracy automatycznej wentylacji,ogólnie im niższa nastawisz tym wentylator będzie miał wyższe obroty. Aczkolwiek są one niższe niż w przypadku normalnej pracy klimatronika. 

Ogarnąłeś to może? 
Wszystko działa, tylko chciałbym zmienić temperaturę jak się włącza automatyczna wentylacja bądź siłę nadmuchu. 
Czy ktoś podpowie kodowanie lub adaptacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...