Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] szerokie s4


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

jest miazga mimo że srebrny :kox: :kox: :kox: :kox: fotka poszła na internety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak całkiem usuwasz wycieraczkę? :)

ja już mam taką jak Twoja, tylko ori :decayed: i silniczek z passata, żeby była po drugiej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostrowie stała moja i świra koło siebie, on miał całkiem gołą klapę a ja miałem wszystko jak w serii i mi sie przestało podobać :P

silniczek i wycieraczkę sobie odłożę, może jeszcze zmienię zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że nie ale ta felga w rozmiarze w jakim bym ją chciał zabija cenowo a chwilowo jestem mocno pod kreską :P

dzisiejsze tuningi, gładka dupcia:

DSCF2700.jpg

lotka jednak zostanie, z czasem będzie carbon :banan:

i jedna z osłon z phaetona na pokładzie, luzu między tarczą a osłona może z mm, zaraz jadę sprawdzić czy nie trze, na drugą nie starczyło już chęci..

DSCF2696.jpg

Edytowane przez duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

auto uziemione, rozsypał się chyba któryś element sprzęgła, do tego coś się stało ze skrzynią, biegi niby są ze znalezieniem wstecznego tylko spory problem ale lewarek nie trafia w swoje miejsce a na wbitym pierwszym i drugim biegu lata jak poje***ny na wszystkie strony świata

dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedział co jest 5 bo nie ma komu zdjęć skrzyni a ja się za to nie biorę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy normalnej jeździe się to stało? Wątpię, by rozpadło się sprzęgło i załatwiło skrzynię... Może właśnie skrzynia nie wytrzymała momentu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi, sprzęgło się ślizga, a z biegami akcja jak wyżej pisałem, w przyszłym tygodniu będę to miał zdjęte, w poniedziałek trochę polatałem dla zabawy ale wszystko było ok, wczoraj wieczorem przy spokojnej jeździe się pokapowałem że przy wbitym, 3 biegu drążek był jakby nie na swoim miejscu

sprzęgło rs4 jest liczone na 440Nm, może nie wytrzymało, nie wiem ale co to za cyrk z biegami w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie nie z takim momentem latały i żyły, u mnie praktycznie ten sam moment, czasami tez po d*pie dostała i wszystko git... Może tylko któryś z wodzików się poluzował, ewentualnie odkręcił, od tego bym zaczął... ;)

Nie przypaliłeś sprzęgła że się ślizga? U mnie siedzi seryjne sprzęgło i nic nie uślizgnie, co prawda nie strzelałem z więcej jak 4tyś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie seryjne eskowe na większym momencie latało. teraz mam RS4 też nic się złego nie dzieje. Seryjne sprzegło RS4 przyjmuje 500KM.

Może wybierak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęście w nieszczęściu rozpadła się pierdoła, jeden z drążków się rozłączył (ten z kulką) jednak nie całkowicie i oparł o skrzynię dlatego cięzko ale dało się wbijać biegi. szukam zastępczego i w poniedziałek wymieniamy :)

o wymianie sprzęgła jednak też muszę pomyśleć bo czasami się uślizguje, nie wiedzieć dlaczego

kupuje świnkę skarbonkę i zbieram na

1253284194-cmfx400.jpg

Edytowane przez duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dafi , mi kiedyś nie chciały wchodzić biegi bo sie poluzowały te sanki od lewarka , może obczaj to , wystarczy zdjąć osłone z mieszkiem


k**wa , nie doczytałem ze juz ogarnąłes. mozna na tym zjebanym forum skasować posta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka telefonów miałem, zwłaszcza od znajomych kierowców co latają po okolicy, to 4km ode mnie. Na szczęście ja byłem w tym czasie w porcie w Hamburgu.

Masakra :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...