Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana lamp w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wszystkich fachowców którzy uważają, że komfort można "zepsuć" kodowaniem informuję, że nie można go zepsuć... Jeżeli macie bład zestaw danych nieprawidłowy (03389) i mrugaja szybko kierunkowskazy albo błędu nie ma i mrugają szybko kierunkowskazy albo macie zablokowane kanaly itd. itp. To podaję dane do gościa który to zrobi

Komfortu oczywiście nie trzeba wymieniać itd itp... Spędziłem u niego 2 dni po 12h i zrobione... Teraz już zajmie mu to jakąś godzinke.

Pozdrawiam serdecznie :wink:

Jak uważasz, że komfortu nie można zepsuć kodowaniem, to zapytaj np. kolegi Darecy. :wink:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

dwukrotnie szybsze miganie nie da się załatwić kabelkiem VCP bo takowy kupiłem i d...a kombinowałem jak koń pod góre:thumbdown:także chyba komfort do wymiany niestety:kwasny:no chyba że ktoś wie jak, to byloby miło się dowiedzieć:banan: może być nawet na pw:wink:

Poprzez funkcje OCF wchodzisz w kodowanie lamp normalne-led, dalej wchodzisz w kodowanie pojedynczych kanałów i tak przy każdym jest ptaszek czy ma daną żarówkę sprawdzać czy nie.

jak będę miał chwilkę to sprawdzę i powiem jaki efekt, ja mam dodatkowo jeszcze błąd "zestaw danych niewiarygodny" który wywaliło po kodowaniu chociaż wszystkie światła się palą i tu chyba jest pies pogrzebany :kwasny:

wyłączałem diagnoze kierunków i lipa:thumbdown: w kanałach 199 i 202 mam wartości 10245 i 10280 a powinny być zera i za chusteczke nie idzie tego zmienić:kwasny: powalcze jeszcze dzisiaj może coś uda się wykombinować

Wyłącz diagnozę wszystkich tylnych świecideł i zobacz czy dalej szwankują.

Opublikowano

To zapraszam do tego gościa, którego dane podałem, wszystkich tych którzy uważają że mają komfort zepsuty... I zapewniam, że żaden oryginalny vas, vag can, vcds nie pomoże, a tym bardziej wyłączanie jakiś kontroli itd... Bo to nie o to chodzi...

Opublikowano

Ale ja wcale nie nalegam, tylko po co pisać coś w stylu "wiem ale nie powiem". Swoje poliftowe ledy zakodowałem VCDSem. Też mi pokazywało błędy i też szybko mrugały kontrolki. Mimo wszystko obyło się bez magii, tylko kodowanie.

Opublikowano
dwukrotnie szybsze miganie nie da się załatwić kabelkiem VCP bo takowy kupiłem i d...a kombinowałem jak koń pod góre:thumbdown:także chyba komfort do wymiany niestety:kwasny:no chyba że ktoś wie jak, to byloby miło się dowiedzieć:banan: może być nawet na pw:wink:

Poprzez funkcje OCF wchodzisz w kodowanie lamp normalne-led, dalej wchodzisz w kodowanie pojedynczych kanałów i tak przy każdym jest ptaszek czy ma daną żarówkę sprawdzać czy nie.

jak będę miał chwilkę to sprawdzę i powiem jaki efekt, ja mam dodatkowo jeszcze błąd "zestaw danych niewiarygodny" który wywaliło po kodowaniu chociaż wszystkie światła się palą i tu chyba jest pies pogrzebany :kwasny:

wyłączałem diagnoze kierunków i lipa:thumbdown: w kanałach 199 i 202 mam wartości 10245 i 10280 a powinny być zera i za chusteczke nie idzie tego zmienić:kwasny: powalcze jeszcze dzisiaj może coś uda się wykombinować

Wyłącz diagnozę wszystkich tylnych świecideł i zobacz czy dalej szwankują.

Wyłączałem wszystko i dalej to samo "zestaw danych niewiarygodny" i szybsze mruganie:kwasny: będę musiał podjechać do tego gościa o którym Damian92 wspomniał

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Ale ja wcale nie nalegam, tylko po co pisać coś w stylu "wiem ale nie powiem". Swoje poliftowe ledy zakodowałem VCDSem. Też mi pokazywało błędy i też szybko mrugały kontrolki. Mimo wszystko obyło się bez magii, tylko kodowanie.

dużo jest zachodu z tą zmianą. mam komforta z N i zasatanawiam się czy ledy poliftowe bez większego problemu można zaadoptować do mojego avanta (2009)

Opublikowano
Wszystkich fachowców którzy uważają, że komfort można "zepsuć" kodowaniem informuję, że nie można go zepsuć... Jeżeli macie bład zestaw danych nieprawidłowy (03389) i mrugaja szybko kierunkowskazy albo błędu nie ma i mrugają szybko kierunkowskazy albo macie zablokowane kanaly itd. itp. To podaję dane do gościa który to zrobi:

Komfortu oczywiście nie trzeba wymieniać itd itp... Spędziłem u niego 2 dni po 12h i zrobione... Teraz już zajmie mu to jakąś godzinke.

Pozdrawiam serdecznie :wink:

Uwierz mi kolego, że można "zepsuć" komfort kodowaniem w kanałach :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie ma ktoś jakieś schematy/materiały pomocne w zmianie lamp zwykłych lub led na neon polift ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pełne oznaczenie lampy to XXs/ 8K9 945 095 B. Ja mam pękniętą lampę, do wymiany z oznaczeniem 10s/ 8K9 945 095 B. Pytanie: czy ta liczba "XXs" (np. 07s, 15s) coś oznacza? Nie chciałbym, żeby po zakupie różniła się od prawej :wink:.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć. Przymierza m się do tego moda i mam pytanie. Czy komuś w końcu udało się ogarnąć tylne lampy na sterowniki z końcówką N? Potrzebuję jakiegoś info co do adaptacji i połączeń. Czy faktycznie są różne co do sterownika z M? Dzięki za wszelkie informacje :)

Opublikowano

Ktoś mi powie dlaczego przy tym adapterze link nie trzeba ciągnąć dodatkowego druta? Co prawda jest dość drogi, ale zastanawia mnie jak to jest zrobione:D

Opublikowano
Ktoś mi powie dlaczego przy tym adapterze link nie trzeba ciągnąć dodatkowego druta? Co prawda jest dość drogi, ale zastanawia mnie jak to jest zrobione:D

tu masz do sedana .

  • 6 lat później...
Opublikowano

Panowie pierwszy post nie działają linki. Chce zmienić zwykle lampy tylne na Led przed lift. Jakieś podpowiedzi  jakie kable gdzie zamienić i jak z kodowaniem

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Panowie pierwszy post nie działają linki. Chce zmienić zwykle lampy tylne na Led przed lift. Jakieś podpowiedzi  jakie kable gdzie zamienić i jak z kodowaniem

Na you tube masz filmik co i jak.

Opublikowano
1 minutę temu, pawel72689 napisał:

Na you tube masz filmik co i jak.

Dokładnie Z opisem które kable gdzie? Bo widziałem jeden ale nie  szczegółowego

Opublikowano

Dokładnie Z opisem które kable gdzie? Bo widziałem jeden ale nie  szczegółowego

Dość dokładnie jest przedstawione. Ale raczej sam nie dasz rady. Lepiej VCP kodować. 

Edytowane przez pawel72689

Opublikowano
12 godzin temu, pawel72689 napisał:

Dokładnie Z opisem które kable gdzie? Bo widziałem jeden ale nie  szczegółowego

Dość dokładnie jest przedstawione. Ale raczej sam nie dasz rady. Lepiej VCP kodować. 

Mam vcds mam vcp. Znalazłem już opis teraz tylko czy ktoś coś z kodowanie podpowie 

Edytowane przez karolek_ust

Opublikowano

W VCP masz gotowca tylko piny dobrze przełóż. 

Opublikowano
7 godzin temu, pawel72689 napisał:

W VCP masz gotowca tylko piny dobrze przełóż. 

W klonie vcp też są gotowce

Opublikowano

Ktoś pomoże z tymi kodowaniami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.