Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Do B8 to minimum 19 :whistling:

od B6 to jest minimum 19":decayed:

Widziałem 20" w B8 i szczerze za duża ta felga :thumbdown: 19" optymalna do każdej A4 :wink:

Opublikowano
Prosiaki są fajne ale do b5 :whistling:

+1 :whistling:

+2

są za małe

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Armi a moze cos egzotycznego:naughty:

audi-a4-bari-28.jpg

2011-04-15192747.jpg2011-04-15192636.jpg

9,5"

Opublikowano

Armi, a takowe ? :

os55.jpg

qrjf.jpg

Opublikowano

Ja tu widzę coś z tego :naughty:

img5502fy.jpg

dsc5972ba.jpg

909820f0158929_0582698.jpg

Opublikowano
Te fele wyglądają jak agro tunning na B6.

Moim zdaniem nawet do B8 Prosiaki pasuja tylko musze byc w odpowiednim rozmiarze minimum 18"http://1.bp.blogspot.com/-4NQP1eVclCM/TxmP2V5nMYI/AAAAAAAADDk/uP44vF9iugE/s1600/vas_blog_1949.jpg

Tu akurat jest okej, ale do B6 to kompletnie nie pasuje imo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Przeglądam sobie allegro a tam moja niedoszła B6:decayed:

Audi A4 17250.00 PLN. Lubelskie - otoMoto.pl

a mogłem mieć czerwonego sedana 2.5 V6 z Q ale golas straszny:kwasny: i sprzedać się nie może.

Opublikowano

Cieszę się, że jej nie kupiłeś :decayed: obecna bije ją na głowę :D Pamiętam o fotach, jutro Ci wyślę :hi:

...wysłane z kalkulatora...

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Znaczy dzisiaj :D

...wysłane z kalkulatora...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mój cel na wiosnę to B6 Division:naughty:

Docelowo będzie tak:

P1040943_kopia.jpg

Powoli zbieram elementy układanki:whistling:

1) gwint:banan:

P1060006.jpgP1060006.jpg

bhlzzd.jpg

Kupiony, rozpakowany, sprawdzony i zapakowany do pudełka.

Docelowo będzie Air-ride, dlatego marka taka a nie inna:whistling:

Opublikowano

Docelowo będzie Air-ride, dlatego marka taka a nie inna:whistling:

już miałem zacząć przeklinać zanim doczytałem to zdanie:grin:

Opublikowano

heh no to sie zaczyna:polew:

Opublikowano
  • Autor

Rezanie jest nieuleczalne. Poza tym to wstyd, zeby dziewczyna miala wieksza glebe.

W A3 jest -40mm. W B6 - 25mm:facepalm:

Opublikowano
Rezanie jest nieuleczalne. Poza tym to wstyd, zeby dziewczyna miala wieksza glebe.

W A3 jest -40mm. W B6 - 25mm:facepalm:

Już nic niechciałem Ci mówić, ale też to mnie gryzło:grin:

Opublikowano

to było tylko kwestia czasu:grin:, plany zacne:wink:, a o efekty sie nie boję:naughty:

Opublikowano
:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Opublikowano
Rezanie jest nieuleczalne. Poza tym to wstyd, zeby dziewczyna miala wieksza glebe.

W A3 jest -40mm. W B6 - 25mm:facepalm:

Bo na starość kości potrzebują trochę komfortu :decayed:

Opublikowano
:kox: a tak się zarzekał :whistling: ach te kobiety :naughty::kox:
Opublikowano

No plany zacne! Czekam na rozówj sytuacji! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zebrałem kilka zdjęć rodzinnego kombi z zakończenia sezonu 2013 na Torze Lublin:wink:

:quattro:

1463663_545598335525751_1481759089_n.jpg1425790_545598315525753_2059532383_n.jpg7vyl.jpg

P1050931.jpg

Opublikowano

Chetnie polatalbym z wami na takim torze:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.