Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dystom chyba nie chciał zarobić bo nie był chętny na szybką wysyłkę, więc zamówiłem z http://srubydofelg.pl

Opublikowano

o z Rzeszowa , samu u nich kupowalem i polecam maja duzy wybor :thumbup1:

Opublikowano

Zgadzam sie z moim Przedmowca :-D

Opublikowano

To takie Et bedzie z przodu i z tyłu? nie chce mi sie szukać jakie et maja same felgi :D

Opublikowano
  • Autor

Same felgi mają ET35, 8.5j

Z dystansami z przodu ET22, z tyłu ET15.

Opona 215/35/18

Opublikowano

Te dystanse na przodzie masz bez centrowania?

Opublikowano
  • Autor

Nie, w A3 są bez centrowania i trzeba się namęczyć by zamontować tak żeby nie biły.

W B6 nie popełniłem tego błędu.

B6-tka doczekała się spontanicznej sesji zdjęciowej na zakończenie sezonu 2014.

DSC_0075_kopia.jpg
DSC_0088_kopia.jpg
DSC_0080_kopia.jpg
DSC_0092_kopia.jpg
DSC_0100_kopia.jpg
DSC_0102_kopia.jpg
DSC_0105_kopia.jpg
DSC_0094_kopia.jpg

Nadaje się do Divisionu B6?

Edytowane przez Armi

Opublikowano

ładna, brakuje przy tej glebie cala w górę ale i tak mi się podoba

Opublikowano

Coś tam jakieś holo się wkradło na lewym tylnym błotniku. :decayed: Wydaje mi się czy tył jest trochę niżej od przodu? Jeśli wjadą kiedyś dobre 19' to dopełni całości. Śliczna lala jest ! :thumbup1:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor

Tył jest trochę niżej, nie wyrobiłem się z opuszczaniem gwintu z przodu. Zaciski niebieskie - nie zdąrzyłem pomalować.

Teraz to już poprawione. Na wiosnę pójdzie lekko w górę bo aż taka gleba mi się nie podoba.

Błotnik to jakiś brud, czy cos niedotarte na szybko czyściłem QD. Albo cień. Dwie różne tablice rejestracyjne bo tylna kwadratowa L4 ARMI za bardzo odbijała światło.

Tak to ze spontanami jest, idealnie nie wychodzi. Brakuje tez zdjęcia centralnie z przodu (znowu za mocne słońce) ale jak to mówią: darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :wink:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

piękna b6 i kolo super :wink: do divisionu ....myslalem ze twoja juz tam dawno jest :grin: z divisionem nie taka prosta sprawa ja wyslalem swoja kandydature dawno dawno temu i cisza w temacie :wink:

Opublikowano

Syto :kox:

Opublikowano

przyjemne foty :)

fura też mega, jak na krawata oczywiście :decayed::thumbup1:

Opublikowano

Pieknie wyszla, ale zaglowki bym opuscil :D

MISzcz

Opublikowano

Co B6 ma w sobie ze mimo swoich lat ciągle mega przyciąga wzrok taka jak ta to juz w ogóle mistrz ;)

Graty smaku ;)

Opublikowano

Łooo panie sztos wyszlo nic tylko musze zajechać i na zywo to zobaczyć :-)

Opublikowano

Świetnie wygląda! Błyszczy się jak... :kox: Super!

Opublikowano

Super wygląda :kox: nie myślałeś nad czarnymi relingami ....

Opublikowano

czemu dopiero teraz sesja? tak to byś mógł coś do kalendarza wysłać.. :/

Opublikowano
  • Autor

Relingi zostają chromowane. Takie ożywienie z profilu.

Zdjęcia robione 11/11, dostałem je wczoraj. Na wiosnę mam umówioną sesję na spokojnie, więc wtedy coś do kalendarza podeślę.

Cieszę się, że się podoba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.