Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

poprawiłem kod pamięci

Ale czym się objawiało uszkodzenie w twoim liczniku pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakiem podświetlania, wskazań obrotomierza itp. pisałem o tym 2 strony wcześniej. nawet zaoferowałeś pomoc a potem milczałeś na PW :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakiem podświetlania, wskazań obrotomierza itp. pisałem o tym 2 strony wcześniej. nawet zaoferowałeś pomoc a potem milczałeś na PW :(

No niestety zachowałem się trochę nie jak na gentelmana przysługuje. Co do licznika jeżeli ci się udało go postawić to gratuluję. Tylko nie częstuj wsadem innych bo mogą sobie przysporzyć problemów przez wgranie twojego wsadu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wgranie tego samego pliku do innego licznika pogorszy sprawę, ale jak ktoś ogarnięty jest to może pomoże mu to poskładać jego kod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś się orientuje co to za licznik 8e0920982N, angol rb8 to wiem, ale mono czy kolor?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, ktoś się orientuje co to za licznik 8e0920982N, angol rb8 to wiem, ale mono czy kolor?

kolor benzyna B7 2.0T lub 3,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi podac nr. licznika kolorowego jakiego mam szukać?

Mój vin WAUZZZ8E94A294021.

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,potrzebuję przełożyć tarcze w liczniku diesla na tarcze z benzyny i mam dwa pytania:

  1. czy jest jakiś dobry patent na zdjęcie i założenie wskazówek w liczniku B7 tak żeby wskazówki po założeniu były ustawione idealnie na 0. Może macie jakiś patent na to? czy po prostu trzeba celować do momentu aż się uda?
  2. czy przy zakładaniu wskazówek mogę je przekręcić np. maksymalnie w lewo lub prawo? Nie uszkodzi to silniczków od wskazówek? Tzn wiem że muszę zrobić to delikatnie ale pytanie czy przekręcenie wskazówki prędkościomierza lub obrotomierza ręką nie uszkodzi lub rozkalibruje licznika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie B7 / 1.8T czy ogarnia ktoś symbole liczników z czerwonym FIS ? (dla odmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie B7 / 1.8T czy ogarnia ktoś symbole liczników z czerwonym FIS ? (dla odmiany :)

ja mam listę w domu, przypomnij mi wieczorem na PW to Ci podam numery.

Sprawdziłem i mój ma numer 8e0920901G i jest z rocznika 2007 taki na pewno pasuje do 1.8T B7 ale wcześniej były jeszcze montowane 8e0920900Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem otoz , padl mi licznik moj kolor rb4 o numerze 8e0 920 930 S .

Dorwałem zwykły zamienny 8e0920900L , koduje to vag das can jak zawsze , przyuczam kluczyk , auto pali wszystko ok lecz pulsuje non stop kontrolka immo i za chwile zaczyna migac awaryjne , w dodatku w ecu bład z klimatyzacja AC

adaptacje licznika robie dobrze ( juz pare razy zmienialem licznik i inne byly ok )

czy licznik jest trafiony?

Edytowane przez 15lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, licznik jest ok, tylko masz Immo wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym wylaczone w ecu czy liczniku ? i jak wlaczyc :)?, na starym kolorze nic nie mryga itp

Edytowane przez 15lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ogarniam tematu, czy ktoś może mi powiedzieć co muszę zrobić aby mieć kolorowy FIS? Samochód a4b6 10.2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić licznik na kolorowy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienię licznik na kolorowy to rozumiem że trzeba wszystko kodowac do nowego FIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienię licznik na kolorowy to rozumiem że trzeba wszystko kodowac do nowego FIS?

Nie wszystko tylko licznik trzeba zakodować zgodnie z wyposażeniem twojego samochodu.

Ale kodowanie to akurat najmniejszy problem. najpierw trzeba przypisać immo z kluczyków które masz do nowego licznika bez tego nie uruchomisz samochodu. Do tego dochodzi ustawienie przebiegu i dopisanie numeru VIN do licznika. Najlepiej jak to zrobi ktoś kto się zna na tym i ma do tego sprzęt. Na forum jest kilka osób które to ogarniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...