Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okej nie ma sprawy :wink: za dwa tygodnie nie wiem na którą będę miał, ale wstępnie...:decayed:

Opublikowano

Siemanko a ile by wyszedł ford mondeo 2.2tdci

Opublikowano
Siemanko a ile by wyszedł ford mondeo 2.2tdci

III - 600zł

IV - 700zł

:wink:

Opublikowano

A 1,4 TSI 122 KM jest do zrobienia i za ile ? No i na jakie wartości można liczyć ?

Opublikowano
A 1,4 TSI 122 KM jest do zrobienia i za ile ? No i na jakie wartości można liczyć ?

Na dzień dzisiejszy nie zajmuję się jeszcze silnikami 1.4TSI.

Opublikowano

a common rail 2.0 TDI ?

Opublikowano
a common rail 2.0 TDI ?

jak najbardziej, edc17 - 900zł.

Opublikowano

Właśnie jestem po wymianie Turbinki na AWX`ową w moim AJM`ie oraz wycięty kat z wstawioną przepływką. MIałbym pytanie do Grzesia, czy robisz pomiar przed modem i po modzie?

Opublikowano
Właśnie jestem po wymianie Turbinki na AWX`ową w moim AJM`ie oraz wycięty kat z wstawioną przepływką. MIałbym pytanie do Grzesia, czy robisz pomiar przed modem i po modzie?

Auto jest hamowane przed i po programie. W wypadku, gdy auto jest "ostro" pomodzone (turbo, wtryski, pompa itd.) to z reguły nie wykonuje się pomiaru przed modyfikacją.

Opublikowano

A w moim przypadku, byłaby możliwość pomiaru przed. Bo jestem ciekaw jaki jest efekt tylko samej wymiany bez softu. Koledzy na forum pisali że nie będzie żadnych efektów, a ja mam wrażenie że idzie o niebo lepiej. A dokładnie gdzie przyjmujesz, bo ja z Krakowa muszę dojechać.

Opublikowano
A w moim przypadku, byłaby możliwość pomiaru przed. Bo jestem ciekaw jaki jest efekt tylko samej wymiany bez softu. Koledzy na forum pisali że nie będzie żadnych efektów, a ja mam wrażenie że idzie o niebo lepiej. A dokładnie gdzie przyjmujesz, bo ja z Krakowa muszę dojechać.

Oczywiście,że zrobimy pomiar przed. Zapraszam do Rybnika :wink:

Opublikowano

jakie są koszty i możliwości dla silników Szkody Octavia II - 2.0 TDI CR DPF (110KM) oraz Octavia III z silnikiem 1.6 TDI CR DPF (105KM)

Opublikowano

2.0TDI CR 110KM ~380Nm/175KM

1.6TDI CR 105KM ~310Nm/135KM

Koszt 900zł.

Opublikowano
2.0TDI CR 110KM ~380Nm/175KM

1.6TDI CR 105KM ~310Nm/135KM

Koszt 900zł.

OK dzięki za info. Poważnie to przemyśle :)

Opublikowano

Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

Opublikowano
Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

Opublikowano
Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

W przypadku multitronika modyfikacja również jest możliwa?

Opublikowano
Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

Czy warto od razu wywalić DPF'a ma to jakieś przełożenie na widoczne obniżenie spalania ? Na co ewentualnie jeszcze ? Jakieś problemy po usunięcie czy wręcz przeciwnie .... bo nie wiem którą opcję wybrać ?

Opublikowano
W przypadku multitronika modyfikacja również jest możliwa?

Jest możliwa, natomiast charakterystyka momentu obrotowego będzie inna z uwagi na skrzynie. 160-170KM/330-340Nm.

Witam,

A ile za 2.0 TDI z 2007 BPW i 2.0 TDI BPW z 2005 ?

Co można z tego bezpiecznie wyciągnąć ?

Pozdrawiam

Mateusz

ok. 160-170KM/360-380Nm.

cena 600zł :wink:

Czy warto od razu wywalić DPF'a ma to jakieś przełożenie na widoczne obniżenie spalania ? Na co ewentualnie jeszcze ? Jakieś problemy po usunięcie czy wręcz przeciwnie .... bo nie wiem którą opcję wybrać ?

Wysłałem PW.

Opublikowano
:hi: Pany a powiedzcie mi w moim tez da rade coś podejść w gore? silnik w opisie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.