Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprezyny MTS czy EIBACH


lukas551

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar delikatnie obnizyc auto bez wymiany amorków na sportowe. MTS kosztuja w granicach 350zł -40/40mm natomiast EIBACH dwa razy tyle -30/30 i te obnizenie lepiej by mi odpowiadało.I teraz pytanie do was czy duza jest roznica miedzy tymi markami sprezyn??Chce zaznaczyc ze chce tylko delikatnie usztywnic auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTS to najtansze springi... sa bardzo twadre:wink: Eibach to konkretne springi i o wiele lepsze od MTS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eibachy i sa genialne. Duzo lepiej niz na seryjnych mi sie jezdzi. Polecam je i to fesss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał jednak markowych używek. Mam AP -35mm i czy na czerwonych Sachsach, amorach KW czy na Gwincie MTSa spisują się bardzo dobrze. Samochód nie traci wiele na komforcie a prowadzi się pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie eibach ja mam i jest rewelacja przy 18stu calach jest git poszykaj gdzieś używek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam wymianę samych sprężyn przy seryjnych amorkach. Mam taki zestaw i jeździ mi sie okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wsadzone sprężyny HR-30 do seryjnych amorów i jeździ się bardzo dobrze,auto obniżone,utwardzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz wszystkim :)

Pytam o sprezyny bez wymiany amorów poniewaz mam 4 nowe amortyzatory i nie chce i wywalac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ma ktos do sprzedania do 1.9 TDI z klimą??:wink:

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 22:27 ----------

Mam mozliwosc kupienia sprezyn firmy APEX.Mial ktos doczynienia z takimi sprezynami??

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 12:08 ----------

WEITEC Spręzyny A4 b5 Zawiercie ? Tablica.pl

Podejdą do mojego sedana jezeli sa one od avanta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, dziś chcąc poprawić zderzak bo wczoraj na Master Truck w Opolu go urwałem, zdjąłem koło patrzę a tam jakieś czerwone amortyzatory jak i sprężyny, są zapewne obniżające tylko czy ktoś wie jaka to może być firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak czasem ze kolor glownie odpowiada za twardosc? Bo eibach wypuszcza w roznych kolorach sprezyny i sie twardoscia bodajze roznia.

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

A co do sprezyn obnizajacych eibacha te -30mm pro kit to sa genialne i jezdzi sie lepiej jak na seryjnych i polecam w 100% zakup ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu. Czyli jeśli chciałbym założyc eibacha 30/30 do seryjnych amortyzatorów ( mam 4 sztuki sascha w dobrym stanie) to ile dam rade przejeździć ?? Czy amorki nie dadzą ciała np. po roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie nikt ile pojeździsz :wink: Mogą siąść Ci szybko, a możesz się kulać sporo czasu. Niestety najgorzej jest ze zwrotnością takiego auta, a jeszcze gorzej, kiedy amortyzatory nie nadążają za krótką sprężyną. Moim zdaniem, lepiej załóż nawet zwykłe amory MTS i to tego Pro-Kit, niż same sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...