Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG


neuropathic

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie chłopakowi spokój,zapytał się i dostał odpowiedź a i tak zrobi to co będzie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na ch*j się pytasz ? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Wyczuwam tu pewną zgryźliwość i hamuj swoje wypowiedzi. Temat został zamknięty wczoraj.

Dziwisz się?

Temat nie został zamknięty.

Pisząc coś takiego

Dobrze Panowie dzięki za opinie ale chyba zrobię to po swojemu i nie będę się nikomu chwalił :)

to tak jak byś powiedział.

"Cześć, co zrobić w takiej sytuacji? A z resztą i tak mam was w d*pie zrobie po swojemu.":rant:

Nikt Cię nie prosił o wtrącanie się.

I oczekuje tutaj odrobiny szacunku bo nie jesteś jakimś lamusem do którego można mówić co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na ch*j się pytasz ? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Wyczuwam tu pewną zgryźliwość i hamuj swoje wypowiedzi. Temat został zamknięty wczoraj.

Dziwisz się?

Temat nie został zamknięty.

Pisząc coś takiego

Dobrze Panowie dzięki za opinie ale chyba zrobię to po swojemu i nie będę się nikomu chwalił :)

to tak jak byś powiedział.

"Cześć, co zrobić w takiej sytuacji? A z resztą i tak mam was w d*pie zrobie po swojemu.":rant:

Nikt Cię nie prosił o wtrącanie się.

I oczekuje tutaj odrobiny szacunku bo nie jesteś jakimś lamusem do którego można mówić co się komu podoba.

Na szacunek jak na wszystko trzeba sobie zasłużyć. Tego nie rozdaja jak ulotki.

Ty swoimi wypowiedziami nie okazałes szacunku osobom które poświęciły swój czas żeby Ci odpowiedzieć i pomóc.

A wtrąciłem się ponieważ mogę, gdyz to publiczne forum na którym każdy może swoje zdanie wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem z żartem że biorę to pod uwagę i chyba zrobię to po swojemu. I zamknij się już w końcu.

I nie interpretuj sobie tego co napisałem.

Owszem ale tylko ostatnie parówy piszą swoje gnioty tylko po to aby coś napisać.

Ciekawe czy byłbyś taki odważny gdybyśmy się spotkali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem z żartem że biorę to pod uwagę i chyba zrobię to po swojemu. I zamknij się już w końcu.

I nie interpretuj sobie tego co napisałem.

Owszem ale tylko ostatnie parówy piszą swoje gnioty tylko po to aby coś napisać.

Ciekawe czy byłbyś taki odważny gdybyśmy się spotkali.

Prawda w oczy kole?

Jestem tu tak długo że nie potrzebuje nabijać postów więc moja działalnośc niema z tym nic wspólnego. A tak "I zamknij się już w końcu." to możesz mówić do kolegów z podwórka.

Ciekawe czy byłbyś taki odważny gdybyśmy się spotkali.

A co brak argumentów to rozwiązałbyś to w najbardziej dla siebie wygodny sposób czyli pewnie ręcznie.

Koniec tej czczej gadaniny bo i tak nie zrozumiesz o co się rozchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem z żartem że biorę to pod uwagę i chyba zrobię to po swojemu. I zamknij się już w końcu.

I nie interpretuj sobie tego co napisałem.

Owszem ale tylko ostatnie parówy piszą swoje gnioty tylko po to aby coś napisać.

Ciekawe czy byłbyś taki odważny gdybyśmy się spotkali.

wyjdź i nie wracaj....

i nigdy nikogo nie strasz... bo na każdego cwaniaka znajdzie sie wiekszy cwaniak ..:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib Ty już lepiej w ogóle nie zabieraj głosu bo to od Twojej przemądrzałości się zaczęło to wszystko, nie wiem też dlaczego forumowicze którzy nie mają inst. gazowej ba! mają "ropniaki" zabierają głos w wątku o LPG!

Tak tak mieliście może kiedyś takie motory wcześniej, ja też kilka aut z LPG i wyłącznikiem ale to się nie tyczy co było kiedyś...

Proszę moderatora o zamknięcie postu i tym samym tej farsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykać nie trzeba, może ktoś kiedys będzie chciał porozmawiać w temacie. Wystarczy, że przestaniecie sie udzielać poza merytorycznie. Luzik... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemadrzam sie to raz. Po drugie mialem 1.8tq z lpg i wiem na czym polega jazda na gazie tym samym nie jestem kims kto jezdzi tylko" ropniakami ".

Kazdy w tym poscie stara Ci sie uświadomić ze wylaczenie pompy nie przynosi zadnego pozytywnego skutku a wrecz odwrotnie. Tylko ze ty przepuszczasz to przez uszy i mowisz ze zrobisz to po swojemu i tak.... to po co w takim razie pytasz na tym forum skoro wiesz lepiej... i kto tu jest przemadrzaly...

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ta kłótnia to nie rozumiem każdy robi co chce z jego samochodem wspominając o tym ze wtryski lekko się grzeja jedynie podczas pracy od ciśnienia mało tego chłodzi je cały czas powietrze z kolektora i podczas pracy paliwo. Zadam tylko jedno pytanie czy gdybyś nie miał gazu i pompka cały czas by chodziła to nie było by ci jej szkoda?

Tak na koniec spokojnie panowie bo nie ma się o co naprawdę spinać :-D

I ostatnie brat tak zrobił w lagunie bo mu często zacierala bo na zydzie jeździł i sobie chwali:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ta kłótnia to nie rozumiem każdy robi co chce z jego samochodem wspominając o tym ze wtryski lekko się grzeja jedynie podczas pracy od ciśnienia mało tego chłodzi je cały czas powietrze z kolektora i podczas pracy paliwo. Zadam tylko jedno pytanie czy gdybyś nie miał gazu i pompka cały czas by chodziła to nie było by ci jej szkoda?

Tak na koniec spokojnie panowie bo nie ma się o co naprawdę spinać :-D

I ostatnie brat tak zrobił w lagunie bo mu często zacierala bo na zydzie jeździł i sobie chwali:-P

Mnie tylko ciekawi po co to wszystko?

Rozumialbym, gdyby chcial oszczedzac pompe wtryskowa paliwa od diesla, ktorej koszta w b5 siegaja nawet 1, 5tys zl za uzywke, ale tutaj chodzi o oszczedzanie pompki paliwa z baku, ktora od benzyny, nie dosyc ze sie nie sprzedaje, to jeszcze wiekszosc handlarzom nawet nie chce sie jej wyciagac z baku nim auto pojedzie na zlom, bo co maja sobie robic skladowisko. Koszt za nia, max 50zl u jakiegos zdzierajacego handlarza w razie zatarcia. Pisze to dla potomnych, co by jak to przeczytaja nie wpadli na glupi pomysl wylaczania pompki paliwowej.

Co wiecej, Dacia, Renault, Skoda itp oryginalnie mozna zakupic z instalacja LPG. W autach tych nie odlacza sie pompki na czas pracy LPG, nie ma skroconej gwarancji na pompke i wszystko smiga, wiec po co chcesz byc madrzejrzy i probowac poprawiac fabryke.

Jak nie masz nic do roboty, a wylacznik Ci sie po chacie wala to sobie zamontuj odciecie zaplonu (nie mylic z odcieciem pompki, bo ta za latwo mozna uruchomic na krotko), co by auto od kradziezy jakos zabezpieczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien a czy nie było by prościej wyjąc bezpiecznik, niż robic wyłacznik?

To już za przeproszeniem było by idiotyzmem.

Tak jeszcze może w czasie jazdy właczyć jak braknie LPG a tak w razie draki przy wyprzedzaniu zostaje tylko dzwon przy zgaszonym silniku, bez wspomagania kierownicy, bez hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalaj w ciul przekaznik od pompy paliwa, lub bezpiecznik w czasie jazdy i juz ale pomysl bez sensu :) pompa paliwa w razie co uzywka 40zł kosztuje wiecej to zachodu z tym wylaczaniem niz to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien a czy nie było by prościej wyjąc bezpiecznik, niż robic wyłacznik?

To już za przeproszeniem było by idiotyzmem.

Tak jeszcze może w czasie jazdy właczyć jak braknie LPG a tak w razie draki przy wyprzedzaniu zostaje tylko dzwon przy zgaszonym silniku, bez wspomagania kierownicy, bez hamulców.

Faktycznie, konczy sie gaz lub pada parownik, sterownik, wtryski i zostajesz na lewym pasie lub na zakrecie na zgaszonym silniku. Niczego sie nie spodziewajac, raczej z tego nie wyjdziesz.

Ale z drugiej strony, glupie pomysly to i naturalna selekcja nastapi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja sie podziele swoim doswiadczeniem. kiedys zalozylem przelacznik odcinajacy pompe paliwa ale tylko po to zeby samochodu nie za***ali w nocy. no i jade sobie pare dni pozniej jak to zalozylem i samochod zaczyna szarpac dusic sie podczas jazdy na lpg az zgasl. oczywiscie nie mogl juz odpalic. mysle co jest kurde i patrze a przelacznik sie stopil. zastosowalem bardzo maly psztyczek. mial moze z 3 4 mm i nie wytrzymal 12v. wiec jak podczas jazdy wyciagniesz bezpiecznik co i tak bedzie trudne to odrazu ci powinien zgasnac, i czy to na lpg jedzie to nic nie da. sa jakies emulatory odlaczajace pompe paliwa na allegro moze tam jest jakie rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem z mojej strony tak,

u siebie spaliłem pompę(sam początek użytkowania lpg) z braku wiedzy, wymieniłem i teraz dbam o to aby w baku mieć około 1/2 paliwa i jest ok.

nawiasem, montaż wyłącznika pompy to tak samo mądry pomysł jak logika mojego kumpla wbił sobie do głowy że 5 bieg jest na autostrady i na co dzień jeździ na 4-órce. niektórzy maja swoje pomysły i ciężko takiemu przegadać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odłączaj pompy. Pompa nawet jak jest gaz włączony to pompuje paliwo. Zresztą słychać to jak z tyłu za siedzeniem odkręcisz tą klapkę ... a swoją drogą jest też tam wąż powrotny. Zastanów się na co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...