Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaz do 1,8T lub 1,8


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jakie jest za i jakie przeciw do założenia gazu w w/w silnikach ?

najczęstsze usterki, problemy

jestem w trakcie zakupu paska do pracy - taxi

szukam dobrego 1,6 który podobno jest najlepszy do gazu (jeszcze 2,0 ale tego wcale nie ma) ale normalnie w świecie same padła

proszę użytkowników którzy maja w/w silniki 1,8T oraz 1,8 jak się sprawuje instalacja gazowa w waszych autkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przyoszczędzisz na instalacji i wybierzesz dobrego instalatora to 1.8 będzie jeździło tak samo na LPG jak i Pb. Zerknij sobie tutaj - na pewno pomogą. LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na sprzęcie jaki montują mogę tylko powiedzieć za ile ;)

do 1,8 bez T montaż instalacji 2100 zł z gwarancja dwa lata natomiast do 1,8T - 2400 zł i gwarancja również dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj 1.6 bo spali podobnie do 1.8 a ta z kolei pali podobnie do 1.8T:decayed:Ogólnie z tych 3 polecam ostatni:wink:

Ogólnie wszystkie silniki znoszą dobrze LPG-ka ale bierz sekwancję pilnuj przeglądów świec itp a posłuży parę latek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie szukam 1,8 125 KM ale ciężko coś znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na sprzęcie jaki montują mogę tylko powiedzieć za ile ;)

do 1,8 bez T montaż instalacji 2100 zł z gwarancja dwa lata natomiast do 1,8T - 2400 zł i gwarancja również dwa lata

No to za te pieniążki to nic dobrego Ci do auta nie włożą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas takie ceny ;)

przedział 2000 do 2600 zł

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

dzisiaj dostałem ofertę z firmy Boston na instalację gazową

wszystko BRC w cenie 2680 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam stag'a 4 i listwe valtek'a, listwa moze i jest dosc glosna i nie jakas super, ale spadku mocy wg nie czuje na gazie, wszystko spisuje sie bardzo dobrze i zlego slowa nie moge powiedziec. instalacje robil mi znajomy i zaplacilem 1900zl : ) takze calkiem przyjemnie :) mam adr'a, i nie iwme czy dobrze zrozumialem ale jesli chcesz by sluzylo Ci auto zagazowane jako taxi to nie sluchaj zeby brac 1.8t, napewno roznica w spalaniu nie jest jakas nie wiadomo jaka, ale jest wiecej rzeczy ktore moga sie popsuc, no a 1.6 to sobie nie radzi z buda, za slaby ten silnik jest. Jakbys bral auto do jazdy typowo dla siebie to radzilbym Ci z turbo ( sam bym tak wzial teraz), ale skoro auto ma na siebie zarabiac i sluzyc to wez adr'a. Bedziesz Pan zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym radził stag-a lub techa, do tego albo regi (opcja budzetowa) lub hany, do tego reduktor ac r01 i dobry montaż + strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek kupiony - 1,8 125 kucy

i gaz zamontowany ;)

zamontowałem cały kpl. BRC w Bostonie (Gliwice)- dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie chce załozyc do swojego audi 18.t (163)instalacje a mechanik mi powiedzial ze te silniki sa zadelikatne do gazu. wypowie sie ktos kto ma juz w takim silnik gaz jak to jest ??

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ADR 125KM z gazem 8 lat.Śmigał dobrze .Zmieniłem na BFB 163 i zagazowałem. Jestem zadowolony,niema obawy są same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ja mam 1,8 i instalacje od 2 lat i nie narzekam zrobiłem na niej ok 30tyś. km i zwróciła mi się w stosunku ceny gazu do cen benzyny i jedyne koszty to +60zł do przeglądu i 130 zł wymiana filtrów wraz z przeglądem instalacji, nie czuję różnicy w stylu jazdy pomiędzy gazem a benzynom więc gorąco polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mechanik,jeździ ropniokiem a gaz widział chyba tylko w kuchence,

odpowiednie graty i dobry gazownik i nie zauważysz różnicy w jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem paska na taryfę z silnikiem 1,8 125 KM

instalacja brc

spalanie w mieście (na taryfie) 11,5 l

jazda mieszana (bez taryfy) 10 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien mechanika, a pozatym ja mam instalke stag 300 isa2, zielone hany, ac-r01 i wyrabia bez problemu z czerownhym ac mialem problemy bo nie trzymal cisnienia, Q pali srednio 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...