Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E nie moge znalezc tematu


Nitram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z odnalezieniem tematu o instalacji RNS-E w a4, spedzilem dzis 2 godziny molestujac opcje szukaj i zaczela mnie juz bolec glowa od tego :(

Znalazlem temat w ktorym kolega Akjem zadaje to samo pytanie, nawet ktos podal linka do tego tematu niestety gdy ja w niego klikam wywala mnie do strony glownej i pomomo ze jestem zalogowany pokazuje taka informacje na zoltym tle : "Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta pamiętaj o: sprawdzeniu FAQ klikając w powyższy link. Musisz się zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty: kliknij powyższy link, aby się zarejestrować. Aby rozpocząć przeglądanie wiadomości wybierz forum które chcesz odwiedzić." nawet jak zaloguje sie jeszcze raz w nowym oknie nie wyswietla mi tego tematu, probowalem na 2 kompach i telefonie caly czas to samo ... dostaje juz bialej goraczki od tego :kox:

Bardzo bym prosil o pomoc zeby ktos napisal dokladnie jakiej frazy uzyc w wyszukiwarce, kto jest autorem tego tematu i dlaczego jak klikam w linka podanego w temacie Akjem nie moge wyswietlic tematu i pokazuje mi strone glowna

temat kolegi Akjem w ktorym nie moge skozystac z linka do tematu ktory mnie interesuje:

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b7-blb-navi-rns-e-montaz-73827/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne temat został przeniesiony w inne miejsce dlatego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to przyszlo do glowy, niestety wpisanie RNS-E w szukajke nic nie daje bo jest brak efektow... bardzo bym prosil Modka albo jakiegos uczynnego kolege o podanie dzialajacego linka badz nakierowanie na autora tematu BARDZO PROSZE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...