Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Te cyfry na klimatroniku nie pokazuja nic konkretnego chyba, z reszta na poliftowym chyba tego nie ma?

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

pokazują sporo, i na polifcie też są:wink: episz sobie kody klimatronika, nawet odczyt prędkosci auta masz:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Hamulce zaczynają się błyszczeć :decayed:

_DSC0086_zps60e74c2b.jpg

_DSC0082_zpscd786744.jpg

_DSC0017_zps998f6d5d.jpg

_DSC0088_zpsee8cad01.jpg

Opublikowano

Ja dobrze widzę, że z tyłu są zakrzywione w dół końcówki?

Opublikowano

zrobił fake rurki, żeby myśleli że to diesel :decayed:

Opublikowano
zrobił fake rurki, żeby myśleli że to diesel :decayed:

dobre :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zrobił fake rurki, żeby myśleli że to diesel :decayed:

No i zdekonspirowałeś mnie :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

A wgl to do tych rurek nadal nie jest nic podłączone :grin:

Opublikowano
Ja dobrze widzę, że z tyłu są zakrzywione w dół końcówki?

a jak :grin:

porzadny RS musi miec fifuchy w dol

4m-1.jpg

Opublikowano

A co tam w końcu z tą prędkością?:wink: Szykuje się na Swapa avfa i mam do kupienia z A6 silnik, tam bierze prędkość ze skrzyni czy Absu? Bo coś czytałem ze masz jakiś z Tym problem:decayed:

Opublikowano

Jak była S-LINE to jakoś bardziej mi się podobała:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
A co tam w końcu z tą prędkością?:wink: Szykuje się na Swapa avfa i mam do kupienia z A6 silnik, tam bierze prędkość ze skrzyni czy Absu? Bo coś czytałem ze masz jakiś z Tym problem:decayed:

Działa. W sumie to żaden problem jak czyta z ABS'u, o ile skrzynia jest z czujnikiem przy półosi, bo wystarczy do poprowadzić przewody z czujnika do grodzi ;)

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

od dziś oficjalnie mam tłumiki :decayed:

Opublikowano

nawet 2 i jeden malutki :P

Jestem ciekaw czy koledzy Adasia spali w nocy ... :P Tyle wrażeń im zafundowałeś :P

Opublikowano

Jak tam motorownia trybi dobrze? Jakies strojenie było??

Opublikowano
  • Autor
nawet 2 i jeden malutki :P

Jestem ciekaw czy koledzy Adasia spali w nocy ... :P Tyle wrażeń im zafundowałeś :P

Dzisiaj ten najmniejszy mogę wyrzucic :przebiegly:

No Ci dwaj chyba najmłodsi to nieźle zaglądali i wypytywali :decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Jak tam motorownia trybi dobrze? Jakies strojenie było??

Silnik daje radę poza jedną pompką. Strojenie więc musi poczekać.

Opublikowano

No działaj działaj to może będziesz chetny na przełaczanie map po guziku (np tryb sport)

Opublikowano
  • Autor
No działaj działaj to może będziesz chetny na przełaczanie map po guziku (np tryb sport)

Pisz mi szczegóły na PW :kox:

Opublikowano

Max rozumiem że szlak masz przetarty ? Brali z katalogów czy z czapki ?

Opublikowano
  • Autor
Max rozumiem że szlak masz przetarty ? Brali z katalogów czy z czapki ?

Wczoraj miałem przegląd, dzisiaj rejestrację ;) Na przeglądzie spisali kod z bloku silnika i kW z katalogu. ;) Na koniec zapytałem gdzie mogę zważyć auto to wytłumaczył, gdzie pojechać, a później wpisał tą wagę i też jest w dowodzie :wink: Ale gdybym nie pytał, to wagą by sobie głowy nie zawracali :decayed: Przegląd uwzględniający zmiany konstrukcyjne/silnika 94zł :wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Trochę wstyd tak bez lakieru, ale trudno :decayed:

DSC_0022_zpsa1043c22.jpg?t=1382632244

Luzy na PD wyregulowane :decayed:

201310221159_zpsf9fbfed7.jpg?t=1382546091

Opublikowano

gleba, koło, lakier :banan:

Opublikowano
  • Autor

Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

Opublikowano
Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.