Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłeś już w deszczu ? :naughty:

Na początku może Ci brakować quattro :decayed:

375/20R21 - nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego jest :grin:

Opublikowano

piękne auto i ten silnik:kox: teraz pewnie już nie wrócisz nigdy do audi:decayed:

Opublikowano

Lubie to :decayed:

Opublikowano

sprzedałes a8 a mi to ryje beret:kwasny:

Opublikowano

Kox pełną gębą, uwielbiam Corvettki :jerk:

Aż ciary przechodzą jak to chodzi :kox:

tu trochę więcej ale z uciętym poczatkiem:

The Last Stand Corvette Zr1 * BEAST * - YouTube

Opublikowano
  • Autor
piękne auto i ten silnik:kox: teraz pewnie już nie wrócisz nigdy do audi:decayed:

mysle ze wroce ... i nastepne auto bedzie najnormalniejsze z moich wszystkich :)

Jeździłeś już w deszczu ? :naughty:

Na początku może Ci brakować quattro :decayed:

375/20R21 - nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego jest :grin:

jezdzilem :) jak sie jedzie normalnie to tak jak kazdym innym autem ...

bardziej boje sie zimy ... :D podejrzewam ze Vette zapadnie w sen zimowy :)

Opublikowano

Targa to jest oznaczenie modelu czy jakiś system?

Swietne auto-moja stara by nie wsiadła bo by ją ta czerwień w środku wykonczyła :whistling:

Opublikowano

Targa to oznaczenie typu nadwozia - nie cabrio , nie coupe tylko targa ( zdejmowany dach ale szyba tylna razem ze słupkami zostaje stała )

Opublikowano
Targa to jest oznaczenie modelu czy jakiś system?

Targa to oznaczenie nadwozia zamkniętego, które ma zdejmowaną część sztywnego dachu:wink:

Targa to oznaczenie typu nadwozia - nie cabrio , nie coupe tylko targa ( zdejmowany dach ale szyba tylna razem ze słupkami zostaje stała )

Dziadek mnie uprzedził:wink:

Opublikowano

ide do kibla :jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor

maly update w pierwszym poscie ( na dole pierwszego postu na pierwszej stronie ) dodalem 26 fotek ;) na niektorych widac corvette obok golfa IV, golfa VI, oraz mocno zglebionej 330i :)

reszta fotek w pierwszym poscie na pierwszej stronie

j30b.th.jpg cqt1.th.jpg znzk.th.jpg wucs.th.jpg

i7ba.th.jpg jskm.th.jpg gniw.th.jpg

ps. widzicie wszystkie 7 miniaturek ? bo u mnie wyswietla 4 u gory i tylko 2 na dole ... a ostatnia 3 na dole sie nie wyswietla jako miniatura mimo ze po kliknieciu na nia link dziala.

Opublikowano

Gokart:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek ta 330i by Ci sie przydala do kolekcji :)

bylyby 3 niebieskie ;)

Opublikowano

Bagażnik jak w pick-upie :wink:

qab7.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Szkoda że nie czarna... :decayed:

Piękny naleśnik :kox:

Opublikowano
Szkoda że nie czarna... :decayed:

Szkoda że nie moja:D

Piękna jest...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

7du1.th.jpg

ps. tak ... jezdze na codzien bez tablicy z przodu :) uwazam ze strasznie tablica szpeci przod auta wiec nie zakladalem ... robic malej typu szwajcarskiego tez mi sie jakos specjalnie nie chce.

carrera369

no bagaj jest spory; wkoncu musi sie tam dach zmiescic :)

LOKO, milart

dzieki ciesze sie ze sie podoba ;)

jakby ktos chcial jako ciekawostka MOTO-ON i odcinek ( stary ) o corvette C6 Z06 ...

Moto-ON - Odcinek 2 - S06E02 - tvn player

Opublikowano

Nie boisz się, że ktoś Ci ją porysuje? :decayed:

Opublikowano

już do sprzedania ?:(

Opublikowano
  • Autor

wystawiona jest, raczej nie licze na to ze sie sprzeda przed zimą. Corvette to nie jest latwe auto do sprzedania wiec jesli znajdzie sie klient to sprzedam, a jesli nie to jezdze dalej :).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.