Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Po długim nie okazywaniu auta znalazłem chwile czasu alby pokazać co udało mi się zrobić :)

Moja pierwsza przygoda z autem padła na audi 90 :) 2.3NG 136km

zdgi.jpg

Następnie po sprzedażny szukałem Audi 80 b4, jednak trafiła się a4 :). Przedlift 1.8 ADR 125KM AVANT

stan nie był za ciekawy jednak z czasem doprowadzić go do stanu z jakim nie wstydzę wyjechać się na drogę.

Wyposażenie:

- 2xPP

- Bose

- 4el.szyby

- el.lusterka + elektryczne składanie

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- climatronik

- alarm

- itp :)

Plany

- felgi 18", miałby być s-line jednak padło ostatecznie na takie. (zrobione)

- gwint (zrobione SS)

- lampy polift przód (zrobione)

- Xenon

- religni chrom

- tył lampy USA

- Kiera z Eski

- skóra

- spryskiwacze

- reszta wychodzie na spotach . :))

Po zakupie zrobione pakiet startowy oraz wymiana zderzaków z pomocą kolegi MATI_23 :) ( poprzednio autem jeździła kobieta wiec zderzaki nie nadawały się )

Wymiana całego wnętrza wraz z podsufitka na szara gdyż stara wisiała jak firanka :) by majke1993 :)

Niestety zaraz po zakupie nie porobiłem dokładnych zdjęć :(

Zaraz po zakupie na warsztacie zabawa z klima.

m5qt.jpg

Nowe zderzaki i troszkę doprowadzony do jazdy.

f5hw.jpg

ovx1.jpg

10.08 2013 Montaż gwintu i mały spot :)

4u6y.jpg

e1ni.jpg

W krótkim czasie poprawie jakoś zdjęć :) dzięki za opinie negatywne i pozytywne wszystkich wysłucham :) Pozdrawiam

Opublikowano

no ładnie dzisiaj walka z gwintem się opłacała warto było autko teraz się prezentuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za pomoc :)

Opublikowano

Jak zmieniałeś zdesio trzeba było szukać od S, lub przynajmniej ze spryskami skoro i tak chcesz je rezać :decayed:

Dobrze, że przednie lampiony poszły na pierwszy odstrzał. Gwint od razu zmienia auto, pasowało by nim chyba jeszcze trochę pokręcić.

Opublikowano

Dobrze zaczyna wyglądać,działaj działaj:wink:

Opublikowano

Jak wymieniales zderzak to mogles od razu wrzucic polifta :)

Opublikowano

wiele razy oglądałem tą fele na allegro i przewijałem dalej, a jednak na b5 całkiem ciekawie się prezenci

Opublikowano

a takie z mycia hehe

y81l.jpg

Opublikowano

Całkiem całkiem :) Te Bolero to 17 czy 18" ?

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

jaka szerokosc ma to koło? i ET?

Opublikowano

IMO jedna z ładniejszych OEM-owych felg. Szczególnie 18":whistling:

Opublikowano

super sie ta felga prezentuje :naughty:

Opublikowano
Całkiem całkiem :) Te Bolero to 17 czy 18" ?

18 kolego

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

jaka szerokosc ma to koło? i ET?

8j ET 48

Opublikowano
Całkiem całkiem :) Te Bolero to 17 czy 18" ?

18 kolego

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

jaka szerokosc ma to koło? i ET?

8j ET 48

to trochę słabe to ET, a gdzie autor tematu sie podział?:naughty:

Opublikowano

ja tu widzę dystanse 15przód i 20 tył:wink:

Opublikowano

nie dystans przód 13 mm i tył 15 mm jak u mnie i będzie igła :wink:

Opublikowano

za wąsko:)

Opublikowano

Ładny Avancik kolego :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

jestem jestem niestety mam mało czasu obecnie wiec nie mogę często zaglądać :)

koło to 18 et 48, 8"cali tak jak kolega Mateusz pisał :)

dystans tez będzie ale nie taki duży chłopaki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.