Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stalowe 15" do B7 Avant ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Byłem zdecydowany na zakup felg stalowych 15'' do Audi B7 Avant z 2006 r do dziś kiedy zobaczyłem na naklejce od prawidłowego ciśnienia opon nie ma rozmiaru 15'' ? Czy jest możliwość ich założenia ? Myślałem do feldze 5 x 112 6,5j ET33 . Zawieszenie jak i tarcze nie były w żaden sposób modyfikowane .

Mam nadzieje że nie będzie to śmiesznie wyglądało .

pzdr

Opublikowano

Jak we wlepce nie ma tego rozmiaru to może się nie zmieścić.

Nie pozwolą na to tarcze i zaciski.

Opublikowano

ja posiadam na sprzedaż felgi stalowe właśnie z Audi A4 B7 i są to 16'' 7jx 16H2 ET 39:decayed: też wydaje mi się że 15'' nie wejdą :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze dziwne bo w Oponeo wyskakuje mi do tego modelu 15 '' . Nie wiem co zrobić a chce już kupić opony .

Opublikowano

ja mam zimowe 15 z et33 i jest ok :wink:

Opublikowano

Jak masz hamulce 288/25 to 15" założysz bez problemu , i na zimę jest to dobra opcja :whistling:

Tylko zaraz zaczną gderać jek to będzie wyglądać :naughty:

Opublikowano

Ja u siebie na zime zakladam 15" i mam wywalone na gderanie... Komfort wazniejszy ;)

wysłane z Commodore 64

Opublikowano
Ja u siebie na zime zakladam 15" i mam wywalone na gderanie... Komfort wazniejszy ;)

wysłane z Commodore 64

:thumbup1: Komfort i bezpieczeństwo:whistling:

Też na zimę bym takie założył najchętniej, ale hamulce mam 312 mm, bo 288 się nie wyrabiały :decayed:

Za to szesnastki o podwyższonym profilu 205/60 i jest git.

Zastanawiam się jak można jeździć zimą na szerokich, niskoprofilowych osiemnastkach :naughty:

Opublikowano
Ja u siebie na zime zakladam 15" i mam wywalone na gderanie... Komfort wazniejszy ;)

wysłane z Commodore 64

:thumbup1: Komfort i bezpieczeństwo:whistling:

Też na zimę bym takie założył najchętniej, ale hamulce mam 312 mm, bo 288 się nie wyrabiały :decayed:

Za to szesnastki o podwyższonym profilu 205/60 i jest git.

Zastanawiam się jak można jeździć zimą na szerokich, niskoprofilowych osiemnastkach :naughty:

Dobry pomysł z tym podwyższonym profilem opony tylko chyba są sporo droższe od 205/55 :rolleyes:

wysłane z Commodore 64

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W zeszlym roku kiedy zlapalem kapcia usiwadomilem sobie ze w B7 mam w bagazniku felge 15 na stalówce i niestety nie weszła (zaciski uniemozliwialy przykrecenie kola, zaciski i tarcze do 2.0 Tdi 170 KM BRD pochodzia wprost od 2.0 tfsi i maja rozmiar 320 mm))

Opublikowano

Na tył by weszła, a z tyłu na przód i byś pojechał:decayed::whistling:

Opublikowano
Na tył by weszła, a z tyłu na przód i byś pojechał:decayed::whistling:

Byłem niedaleko od domu, nie chciało mi się bawić :wink:

Opublikowano

Panowie, podsumowując:

czyli 15'' do B7 Avant 2,0 TDI 140KM wejdą?

Opublikowano
Panowie, podsumowując:

czyli 15'' do B7 Avant 2,0 TDI 140KM wejdą?

Jeżeli masz seryjne hamulce (nie modyfikowane) i nie jest to wersja s-line to wejdą.

Opublikowano

ja mam 2.0 tdi 140km i weszly 15 i co ciekawe wersje s-line wiec nie wiem co sie koledze wyzej pomajtalo :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozwolę podpiąć się pod wątek, muszę kupić koła zimowe do mojej B6 i ze względu na koszty zdecydowałem się na 195/65/15 91T, no i teraz nie wiem jakie felgi będą lepiej pasować - 6,5J15H2 ET33 czy 6JH15 ET37, oraz czy otwór centrujący powinien być 57 czy 57,1?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.