Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stalowe 15" do B7 Avant ?


maciek711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem zdecydowany na zakup felg stalowych 15'' do Audi B7 Avant z 2006 r do dziś kiedy zobaczyłem na naklejce od prawidłowego ciśnienia opon nie ma rozmiaru 15'' ? Czy jest możliwość ich założenia ? Myślałem do feldze 5 x 112 6,5j ET33 . Zawieszenie jak i tarcze nie były w żaden sposób modyfikowane .

Mam nadzieje że nie będzie to śmiesznie wyglądało .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak we wlepce nie ma tego rozmiaru to może się nie zmieścić.

Nie pozwolą na to tarcze i zaciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam na sprzedaż felgi stalowe właśnie z Audi A4 B7 i są to 16'' 7jx 16H2 ET 39:decayed: też wydaje mi się że 15'' nie wejdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziwne bo w Oponeo wyskakuje mi do tego modelu 15 '' . Nie wiem co zrobić a chce już kupić opony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz hamulce 288/25 to 15" założysz bez problemu , i na zimę jest to dobra opcja :whistling:

Tylko zaraz zaczną gderać jek to będzie wyglądać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na zime zakladam 15" i mam wywalone na gderanie... Komfort wazniejszy ;)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na zime zakladam 15" i mam wywalone na gderanie... Komfort wazniejszy ;)

wysłane z Commodore 64

:thumbup1: Komfort i bezpieczeństwo:whistling:

Też na zimę bym takie założył najchętniej, ale hamulce mam 312 mm, bo 288 się nie wyrabiały :decayed:

Za to szesnastki o podwyższonym profilu 205/60 i jest git.

Zastanawiam się jak można jeździć zimą na szerokich, niskoprofilowych osiemnastkach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na zime zakladam 15" i mam wywalone na gderanie... Komfort wazniejszy ;)

wysłane z Commodore 64

:thumbup1: Komfort i bezpieczeństwo:whistling:

Też na zimę bym takie założył najchętniej, ale hamulce mam 312 mm, bo 288 się nie wyrabiały :decayed:

Za to szesnastki o podwyższonym profilu 205/60 i jest git.

Zastanawiam się jak można jeździć zimą na szerokich, niskoprofilowych osiemnastkach :naughty:

Dobry pomysł z tym podwyższonym profilem opony tylko chyba są sporo droższe od 205/55 :rolleyes:

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku kiedy zlapalem kapcia usiwadomilem sobie ze w B7 mam w bagazniku felge 15 na stalówce i niestety nie weszła (zaciski uniemozliwialy przykrecenie kola, zaciski i tarcze do 2.0 Tdi 170 KM BRD pochodzia wprost od 2.0 tfsi i maja rozmiar 320 mm))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podsumowując:

czyli 15'' do B7 Avant 2,0 TDI 140KM wejdą?

Jeżeli masz seryjne hamulce (nie modyfikowane) i nie jest to wersja s-line to wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2.0 tdi 140km i weszly 15 i co ciekawe wersje s-line wiec nie wiem co sie koledze wyzej pomajtalo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę podpiąć się pod wątek, muszę kupić koła zimowe do mojej B6 i ze względu na koszty zdecydowałem się na 195/65/15 91T, no i teraz nie wiem jakie felgi będą lepiej pasować - 6,5J15H2 ET33 czy 6JH15 ET37, oraz czy otwór centrujący powinien być 57 czy 57,1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...