Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wady i zalety 4.2 V8 BBK


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko w moim temacie ;).

lester, jeden z nielicznych wyjątków które znam. Pincziemu tez nie bral (bo dobrze pamietam, ze od niego kupiles?). Zdarza się. Tak samo najwyrazniej jak zdarza się, że może trzymać moc. ;).

Czuje różnicę po modyfikacji map, czasem to miota nim jak szatan... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

myślę nad wymianą moją audicę 19tdi na s4 b6 4,2 o mocy 344 koni , Winczako , mam pytanko co najczęśniej w nim siada , jakie awarie są najczęstsze , a ze spalaniem to pewnie spali 2 razy więcej niż dieselek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w moim temacie ;).

lester, jeden z nielicznych wyjątków które znam. Pincziemu tez nie bral (bo dobrze pamietam, ze od niego kupiles?). Zdarza się. Tak samo najwyrazniej jak zdarza się, że może trzymać moc. ;).

Kupiłem ten egzemplarz od użytkownika streetrace wcześniej jeździł nim kierowca Krzysztofa Kubicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w moim temacie ;).

lester, jeden z nielicznych wyjątków które znam. Pincziemu tez nie bral (bo dobrze pamietam, ze od niego kupiles?). Zdarza się. Tak samo najwyrazniej jak zdarza się, że może trzymać moc. ;).

Kupiłem ten egzemplarz od użytkownika streetrace wcześniej jeździł nim kierowca Krzysztofa Kubicy.

z jakiego auta sie przesiadłes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w moim temacie ;).

lester, jeden z nielicznych wyjątków które znam. Pincziemu tez nie bral (bo dobrze pamietam, ze od niego kupiles?). Zdarza się. Tak samo najwyrazniej jak zdarza się, że może trzymać moc. ;).

Kupiłem ten egzemplarz od użytkownika streetrace wcześniej jeździł nim kierowca Krzysztofa Kubicy.

Lester po pierwsze - NIE "Krzysztofa", tylko "Roberta" i NIE kierowca, tylko pilot... no ale trop był dobry... ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lester po pierwsze - NIE "Krzysztofa", tylko "Roberta" i NIE kierowca, tylko pilot... no ale trop był dobry... ;)))

Oj ale przypł! Dla mnie najważniejsze, że auto jest ekstra za co Ci kolego dobry dziękuję! :grin:

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 13:28 ----------

W tym tygodniy zrobilem pierwsza wieksza trase swoim eSs 1200 km. Srednie spalanie na gazie wyszlo 15,2 przy jezdzie normalnej. Tylko kawalek polecialem ponad 240 km/h, wiec spalanie wyszlo przyzwoicie jak na automat. Co do silnika i brania oleju, jestem mile zaskoczony bo auto rzeczywiscie nadal mimo jazdy na LPG nie bierze oleju. Poprzedni samochod przy takiej trasie bral 800 ml wiec jestem bardzo zadowolony szczegolnie ze takim autkiem naprawde trasa szybko mija. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój na trasie przy spokojnej jeździe spalił 13L LPG Więc byłem w ciężkim szoku :D . Przy średniej prędkości 160 wyszło już około 19 L. Ale uważam że jak na ten silnik to i tak nie jest źle :) Oleju nie zauważyłem żeby spalił cokolwiek. Zalałem 5W30 zrobiłem 1000 km i na bagnecie prawie nic nie ubyło. Wszystko było super :) puki sie nie sypnęło :( Ale V8 jest warte chyba każdych pieniędzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki sprzedaje eske może jest ktoś chętny na 4.2 polecam bardzo dobrze utrzymana szkoda ale muszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten silnik mi podejdzie ? : Motor BBK Audi S4 B7 8E B6 A6 4.2 344PS Allrad | eBay . Niby z b7 z 2005r ale bez FSI i oznaczenie bbk .

Kolego powinien pasować w końcu o ile dobrze doczytałem to silnik w B6 od B7 w wersji S niczym się nie różnił. Ale niech wypowiedzą się koledzy którzy mają pewność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie aktualne .... sprzedający wysłał mi filmik jak to chodzi ... tragedia ... chyba będe musiał się zdecydować na naprawę mojego silnika bo znalezienie całego w dobrym stanie granicy z cudem a wydać 10 klocków na "nie wiadomo co " , to prosta sprawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbys mi napisac kolego winczako czym sie rozni silnik bbk od ank z audi c5 s6? czy ten silnik z s6 jest duzo bardziej wytrzymaly?wyczytalem to na innym forum,ale nie pamietam jakim.moze ktos inny z forum wie cos na temat tego silnika.dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie aktualne .... sprzedający wysłał mi filmik jak to chodzi ... tragedia ... chyba będe musiał się zdecydować na naprawę mojego silnika bo znalezienie całego w dobrym stanie granicy z cudem a wydać 10 klocków na "nie wiadomo co " , to prosta sprawa :(

A pisałeś do ks1edza? Chyba dobrze nick napisałem...

Jakiś czas temu wrzucał tutaj jakieś ccco z Anglii, może on coś ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...