Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że dało by radę tylko trzeba by zamienić wiązki lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mógłbyś rozwinąć temat? Mam w tej chwili lusterka 6 pin wiec mogę je wykorzystać jako dawce. Ewentualnie do moich starych lusterek zamontować silniczki do składania o ile to wykonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego teoretycznie rzecz biorąc, drzwi lewe mają inny moduł niż drzwi prawe więc podejrzewam że w RHD są odwrotnie zamontowane, trzeba by sprawdzić czy piny w kostkach od lusterek są tak samo powkładane czy może jest jakaś różnica, jeśli jest to trzeba by zamienić piny w kostkach, ale to tylko moje gdybania bo nie miałem okazji oglądać luster RHD, sprawdź czy piny (kolory kabli) w obu kostkach są takie same czy może są jakieś różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obydwu drzwiach mam identyczne moduły z końcówka M. Zamówiłem lusterka i spróbuje się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obydwu drzwiach mam identyczne moduły z końcówka M. Zamówiłem lusterka i spróbuje się pobawić.

Od strony kierowcy powinien być .......792M a pasażera .....793M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obydwu drzwiach mam identyczne moduły z końcówka M. Zamówiłem lusterka i spróbuje się pobawić.

Od strony kierowcy powinien być .......792M a pasażera .....793M

I takie dokładnie są, pisząc identyczne miałem na myśli końcówkę numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz sobie w modułach czy mają tak samo piny, na pewno nie dlatego wiązki lusterek się różnią jak kupisz lustra LHD to na pewno będzie odwrotnie niż w RHD

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz sobie w modułach czy mają tak samo piny, na pewno nie dlatego wiązki lusterek się różnią jak kupisz lustra LHD to na pewno będzie odwrotnie niż w RHD

Szczerze to nie bardzo rozumiem. Oba lusterka mają taką samą ilość pinow. Sugerujesz ze między lewym a prawym lusterkiem jest różnica w rozłożeniu pinow w kostce idącej do modułu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz sobie w modułach czy mają tak samo piny, na pewno nie dlatego wiązki lusterek się różnią jak kupisz lustra LHD to na pewno będzie odwrotnie niż w RHD

Szczerze to nie bardzo rozumiem. Oba lusterka mają taką samą ilość pinow. Sugerujesz ze między lewym a prawym lusterkiem jest różnica w rozłożeniu pinow w kostce idącej do modułu?

sprawdź sobie ilość pinów w modułach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy przełącznik lusterek 8K0959565 E jest kompatybilny z instalacją w aucie pasującą do 8K0959565 C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy przełącznik lusterek 8K0959565 E jest kompatybilny z instalacją w aucie pasującą do 8K0959565 C ?

Tak oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ściągania sprężyny najlepiej przygotować coś takiego i wtedy szybko i płynie samemu wykonamy montaż/demontaż i inne przeszczepy aluminiowych podstaw lusterek A4/A5/A6 :decayed:

Przyrzad bardzo pomysłowy, tylko niestety w poliftowych lusterkach w A5 dziura zasłonięta jest całkowicie przez plastikowy trójkąt, nie mam wiec pomysłu jak załapać nakrętkę od spodu.

Jakieś inne patenty na ściśniecie sprężyny, walczę drugi dzień i nie mam zbytni pomysłu jak to złożyć ?

20150929_210611.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez inferPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy lewe i prawe lustro składa się na tą samą odległość od szyby? Zuważyłem to u siebie i nie dało mi to spokoju.. rozebrałem oba lustra. Złożyłem na nowo i bez różnicy. Od kierowcy składa się dalej od szyby i mam wrażenie że ciut wyżej. Oba są poliftowe i oba 14 pin plus 2. Tak ma być i jestem przewrażliwiony czy cuś jest nie tak?

Widać ze od kierowcy bardziej odstaje

f7b87185ca36c2617196b24c3c4964e1.jpg

Pasazer

50f2aa585946ff3f3719bd5bdaae46b0.jpg

kierowca

f57b0f1d5dbb13a77b36f9853e08c09f.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dokładnie ten sam przypadek, przypuszczam, że tak ma być... wiele osób pisało, że jedno lustro składa się szybciej od drugiego ale wychodzi na to, że skłądają się z tą samą szybkością ale jedno lustro ma dłuższą drogę do pokonania bo skłąda się bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę, że moje sterowniki muszę wymienić 8T0 959 793 N i 8T0 959 792 N? Może ktoś ma na zbyciu lusterka poliftowe el. składane?


Czy lusterka z wersji Allroad 2011 będą pasowały do sedana 2011?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lusterka z wersji Allroad 2011 będą pasowały do sedana 2011?

Beda pasowac ......ale w ALLROADZIE sa te same co w przedlifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie jak jest z tym grzaniem?? grzeja sie automatycznie czy jak zalwazylem ze temp ponizej 0 a kropelki wody/lodu jak byly tak sa talej nic sie nie topi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeją tylko wtedy jak pokrętło jest na środku. Ja zawsze mam przekręcone w prawo, żeby lustro opuszczało się podczas cofania, a grzanie włączam jak trza [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...