Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na zewnątrz poniekąd też felga rs jest:decayed:

Opublikowano

mustafa :thumbup1:

Opublikowano

Widziałem auto na żywo.Bardzo zadbane i recarosy oraz fele rozwalają system:kox:

Opublikowano

no niezła sztuka :wink:powodzenia w modach :naughty:

Opublikowano

No musti, widzę, że coś działasz :D Zadzwonie do Ciebie jak będę w Wawie w przyszłym tyg to oblookam na żywca :banan:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim komentującym za miłe słowa :wink4::good:

Żeby nie było że nic się nie dzieje :decayed: Kilka fotek aktualnych wnętrza

9zvl.jpg

rl1d.jpg

0ikd.jpg

jbxb.jpg

A tutaj jeszcze be piuntka z zewnątrz staree fotostory :naughty:

sff8.jpg

uen4.jpg

Wypad i spot u mnie na działce :decayed:

9fnz.jpg

aamm.jpg

Opublikowano

Druga fota od końca - ja pier**le jakie meee :shock3:

Opublikowano

Fajnie wyrezane podgrzewanie foteli:decayed:

Opublikowano

Pomyśl żeby grzanie foteli wrzucić w konsole środkową, od razu będzie lepiej :wink: fajnie to koło pasuje :kox:

Opublikowano
Druga fota od końca - ja pier**le jakie meee :shock3:
,

to nie koza to sarna :grin:

Opublikowano
Fajnie wyrezane podgrzewanie foteli:decayed:

za***isty patent , u siebie tez chyba tak zrobie :wink:

Opublikowano

Ujek z Cycowa graty zakupu :thumbup1:

Dobrze że antenę od CB masz tak wysoko bo bym do tego auta nie podszedł :kox:

Opublikowano
Druga fota od końca - ja pier**le jakie meee :shock3:

już na gwincie :wink:

Opublikowano

Może zamiast w wygląd zainwestował byś w heble, bo takie małe zardzewiałe placki ziemniaczane przy tych RS-ach wyglądają komicznie.

Opublikowano
Może zamiast w wygląd zainwestował byś w heble, bo takie małe zardzewiałe placki ziemniaczane przy tych RS-ach wyglądają komicznie.
Tyż prawda:decayed: Musti uaktualnij pierwszy post:naughty:
Opublikowano

ex5n.jpg

Tu macie jeszcze foto tej padliny :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Może zamiast w wygląd zainwestował byś w heble, bo takie małe zardzewiałe placki ziemniaczane przy tych RS-ach wyglądają komicznie.

Kolego póki co zainwestowałem tylko w bixenony nic więcej reszta jest w gratisie :wink4::kox:

Tymczasem aktualne już zdjęcia :

6jv2.jpg

2zy9.jpg

Mały bonus za który z góry dzięki Panu z Cypla :decayed::good::hi:

z5cj.jpg

8864.jpg

ctdq.jpg

fgn4.jpg

ua33.jpg

fn6x.jpg

kz9t.jpg

gc0y.jpg

6nrp.jpg

Opublikowano

wyślij coś do kalendarza :wink:

Opublikowano

A ja powiem tak. Maluj ramkę grilla w czerń, bo średnio wygląda reszta czarna z tym chromem :whistling: fotki 1 i 4 z cypla do kalendarza :hi::naughty:

Opublikowano

ja bym powiedział inaczej kaju, wrzucaj gril RS4 i maluj w czerń :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.