Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chcę zmienić tył z 245mm na 256mm dlatego zaciski od S4 b5 :)

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

A jaką firme sprzęgła wybrać ? ja jako laik w takich tematach sam osobiście bym obstawiał za sachs

Opublikowano

luk lub sachs innych nie ma do serii

nie spojrzalem ze to na tyl

dorob sobie adapter i wykorzystaj go zeby zalozyc sobie cos wiekszego na tyl niz tylko 256mm, bo to zadne ulepszenie wzgledem serii 245

ja kombinuje z 288x13 z b6 na tył z użyciem ori zaciskow i jarzm pod 245mm, brakuje mi tylko adaptera, tarcze kupilem uzywki ktore maja 11mm grubosci, wiec i tak wiecej jak nowka seryjna 245x10

Opublikowano
  • Autor

tzn ? wiem że jeszcze od rs4 podejdzie wtedy na tarcze 312mm ale koszt tarczy są olbrzymie a i części w 90% nie do zdobycia jarzm na przód 312 szukałem ponad miesiąc

Opublikowano

idea jest dokładnie taka jak w aukcji

VW Passat B5 A4 S4 Zaciski hamulcowe TYŁ 280x13mm (3933235652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

analogicznie majac zaciski od s4 mozesz zalozyc wieksza wentylowana tarcze na tył choćby taką jaką miałeś do tej pory na przodzie 288x25

Opublikowano
  • Autor

Niby tak ale cena kosmos... + tarcze + klocki wyjdzie koło 2tys :whistling:

ale i jest napisane nie pasuje do 4motion i syncro to pewnie i w ,,Q'' nie przypasi

Chyba jednak zostane przy tych 256mm w końcu mam TDI to jak przód będzie 312mm a tył 256mm to i tak myślę że będzie wystarczające :)

Opublikowano

chodzilo mi o same pokazanie pomyslu, u przecietnego tokarza wycodza gora 200 takie adaptery/2szt plus koszt wiekszych tarcz ktore kosztuja tyle samo co nowe tylne i plus koszt samych zaciskow i jarzm od eSy

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie szybka odp czy ten zestaw AWX będzie pasował P&p do AFN ? bez żadnego rzeźbienia ?

Koło dwumasowe+sprzęgło SACHS PASSAT B5 1.9TDI AWX (3892804048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chcę zamówić ale muszę być na 200% pewny że będzie to działało i pasowało :)

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 20:43 ----------

Dev Masz może na sell

Zacisk lewy: 8D0615423C

Zacisk prawy: 8D0615424C

Jarzmo: 8D0615425

Blacha osłaniająca L: 8D0615611A

Blacha osłaniająca P: 8D0615612A

i może wiesz jak z tym sprzęgłem z AWX czy podejdzie P&p ?

Opublikowano

Pisz po ludzku co potrzebujesz bo nie chce mi sie googlac

Opublikowano
  • Autor

Tył hamulce s4 polift na tarcze 256mm zaciski jarzma i blachy osłaniające tarcze. lewa + prawa strona masz może ?

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

albo jakiś pomysł żeby wstawić np coś większego np 288mm w podobnym przedziale cenowym co te części

Opublikowano

Nie mam 256, oslony moga zostac te z 245mm

Z tylem do B5Q jest ...ujowo bo wrzucisz tylko 256 lub 312 od RS4

MOzna pokombinowac i wrzucic 288mm

Zaciski tyl od B7 3.0tdi

Opublikowano

269mm z s6 c5 oraz s4 z adapterem na tarczy 300mm z s4 b6... możliwości jest sporo

Opublikowano
  • Autor

to chyba zostane przy tych 256 na tył + przód 312 i jak na 1.9 myślę że będzie ok a jak z tym sprzęgłem orientujesz się podejdzie ? bo nie moge znaleźć na @ sensownej odpowiedzi

Opublikowano

podejdzie na bank

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

jak tomek ogarnie mi pewna rzecz to pokaze ci co mozna zmodzic na tyl do Q przy seryjnych zaciskach i jarzmach

Opublikowano

witaj Kolego z Mazur ! Widze zacne plany co do a4 :)

Opublikowano
  • Autor

ok myślę że prędko i tak nie znajdę tego kompletu z s4... ;/ więc czekam na fotki i opis :)

Opublikowano

We worek bedziesz miec

Opublikowano
  • Autor

Witam :) ile daje rade tyle próbuje, ale i tak ja przy reszcie jestem jak dziecko przy dorosłym ;)

Opublikowano

szukasz po forum inspiracji, łatwisz części, troche chęci i lecisz :D nic trudnego

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

no i troche kasy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A powiem ci że odkąd sie zalogowałem na tym forum, to dużo rzeczy doszło choć by ostatnio te jarzma 312 :) albo boczki tył od kombi z głośnikami :) Naprawdę ogarnięci ludzie aż pozazdrościć wiedzy co po niektórym na temat mechaniki itp :)

Opublikowano

czasem bywam na nartach tam u ciebie kiedys mozna sie ugadac na spota

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.