Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na pewno 20 będzie jak Vossen ;) piękne felgi ale ta cena :facepalm: mi podoba się wzór CV3 chyba takie ma oznaczenie, ale 3tyś szt :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na moim fb link poniżej masz nowe ceny :) trochę mniej niż piszesz. Ale jak mówisz to piękne koła i trEba liczyć sie z wydatkiem. Swoją droga cieżko kupić nowe ciekawe 20 o wiele taniej.

Tu mała przymiarka koła o parametrach mojego Vossena. Czesław spisał się mega, okucia bardzo niskie, co przekłada się na okrutną glebę.

iqdx.jpg

więcej fotek juz jak odbiorę auto i wytnę tego gów....go DPFa :D

Opublikowano

czerwony sedanik coś pięknego :kox:

Opublikowano

Ale będzie kosa na tym set'up-ie :kox::kox:

Opublikowano

WoW robi robote!

Opublikowano

Nom troszkę nisko poszło :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nom troszkę nisko poszło :wink:

no już niżej się nie da :)

5chl.jpg

Opublikowano

To nie na polskie drogi :naughty:

Opublikowano

masakra

Opublikowano

he he

Leaf+the+car+alone.+SOurce+Imgur_f5bbb4_4880962.png

Opublikowano
  • Autor

hehe w b8 nie ma takiej możliwości niestety bo zderzak jest jakieś 5 cm wyżej niż osłony na wahacz, ale problem załatwi dokładka pod zderzak JMS. Wrzucę więcej fotek jak już odbiorę auto, wczoraj byłem zobaczyć czy wszystko działa tak jak chciałem i serio mogę polecić http://czeslaw-customizer.pl/ , chłopaki mega szybko i dokładnie robią. Wiem bo w tych zawieszeniach już trochę siedzę :wink:

Opublikowano

Gleba bedzie okrutna :kox: co do chłopaków to dzięki nim mam okazje zobaczyc dobre fury w EBE :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

pierwsze foty, reszta dokładniejszych na dniach ;) Jedno jest pewne na AP i poduchach 6" jest przekozak, niesamowicie się prowadzi a jednocześnie nie straciło na komforcie. Robota Czesława mega ! jaram się jak pierwszym airem. Polecam chłopaków bo robią na prawdę z głową.

ebjf.jpg

kzc6.jpg

Opublikowano

Hoooolyyyy fuuuuckkkk :slina::shock3:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

Kurteczka pod kolor fury :naughty::decayed:

Opublikowano

Ładnie siadło :) i kolorek piękny. Nie mogę się doczekać jak wejdzie vossen:naughty:

Opublikowano
Jedno jest pewne na AP i poduchach 6" jest przekozak, niesamowicie się prowadzi a jednocześnie nie straciło na komforcie.
W porównaniu do gwintu czy do serii ?

Fajnie, że tylne koło nie jest zbyt schowane w stosunku do przedniego.

Zrób proszę zdjęcie centralnie z boku.

Opublikowano

ale leży :shock3::slina:

Opublikowano
obadajcie polo Wojtsena

Raceism Zobacz wątek - VW Polo V5

Fiu,fiu:shock3: To się zapowiada:jerk:

Do Vossenow to pewnie i hebel odpowiedni wjedzie?...

będzie będzie :) już nawet mam coś klepniętego i leży do odbioru :D

trwają mozolne prace nad korektą lakieru przed powłoką kwarcową ( musi być korekta rys w 90% ) w auto-spa zgorzelec

http://imageshack.us/a/img819/1253/2j8v.jpg

http://imageshack.us/a/img689/5940/kty2.jpg

http://imageshack.us/a/img189/2336/qn43.jpg

Robert robi robote !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.