Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doooogra gęba jest :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Z poczwarki w motyla, gratki za taki projekt, przyjemnie sie oglada taka galerie:wink:

Opublikowano

Łoszzzzz qr**! :kox::kox::kox: Pięknie to wygląda!:slina::shock3:

Opublikowano

chmm... a z tablicą co wymyśliłeś?? :decayed:

Opublikowano

Wojtek bierze wszystko na klate hehehe ten czerwony kolor robi i tak cala robote jak przyjdzie mi na zywca pomacac to obejrze dokladnie

Opublikowano

któreś z poziomych zdjęć wrzuć do kalendarza :wink: pionowe świetne, ale no właśnie.. jest pionowe :facepalm:

Opublikowano

O kur.... rozjebałeś system tym autem :)))

Opublikowano

Dokładka wygląda wyku...! Nie zmieniaj jej! :decayed:

Rzuca się w oczy tylko jasna podsufitka przez szybę. Konkretnie to słupki i lusterko. Cała reszta... Bajka : )

Opublikowano
któreś z poziomych zdjęć wrzuć do kalendarza :wink:

poczekaj aż dojdą progi i heble to będzie dopiero sztos :slina:

Opublikowano

Front mnie rozje....:D Jak i całe auto:) Jest zacnie:) Nowym autą wiele do kosy nie trzeba:D

Opublikowano

auto jest kozak , jeszcze tylko z moca podlubac cos :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

z mocą śrenio tu w tym dłubać a te 180 mi wystarcza do turlania :decayed:

udało się po 2 tygodniach walki złożyć heble. 2mm felgi od zacisku i 2 mm felgi od błotnika - weszło idealnie dzięki toczeniu dystansów bo delikatnie zmieniło się osadzenie. Co za tym idzie auto siadło 1 cm niżej z przodu

14udqwg.jpg

Odebrałem listwy progowe i tyłek, teraz trochę pierdół i poskładam na weekend chociaż czasu coraz mniej. We wtorek auto idzie na pełną korektę i powłokę ceramiczną u kumpla w auto spa Jelenia Góra...

co do fotek - więcej będzie już niebawem. Zaplanowane są 2-3 sesie w kwietniu i 2 klipy z autem także cierpliwości :wink: Auto będzie na BBQ Wolfsgruppe o ile się wyrobię.

Opublikowano

Kawał hebla. Teraz felga jest schowana w blotnik?

Opublikowano

na BBQ w sobotę jest wajazd otwarty? :wink:

Opublikowano

Wg. mnie najładniejsze koło na rynku. Lewa tarcza na prawej stronie chyba jest?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Masz racje :D nie zauważyłem nawet, i tak tarcze do wymiany po sezonie

Przód schowany tył nie

Bbq w niedziele wjazd otwarty z tego co wiem

Opublikowano

a co z sobotą w takim razie? :wink:

Opublikowano

Wojtek te autospa cale to na widoku u mlodego?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie to ! nikt nie robi korekt w okolicy lepiej. Wiem bo kilka razy byłem przy jego robocie a na korektach się znam co nieco

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 21:50 ----------

Dziś 700 km pękło żeby sprawdzić czy nic nie poodpada ;)

10154916_630594010327226_1662379000_n.jpg

progi od S4 już pomalowane w piano tak jak tylny dyfuzor którego zdjęć nie mogę ciągle zrobić bo nic nie widać hehe :D

Opublikowano

Co masz w planach położyć na lakier ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.