Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ratujemy sezon

10390289_669548929767663_7889765489430315374_n.jpg

1184849_669548966434326_4139350791111111110_n.jpg

Opublikowano

Czyżbyś wziął stołki od Andrzeja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie mogłem mu odpuścić bardzo długo ich szukałem :kox: od rana składałem i wygląda to masakrycznie. srb38vx się spisał, chciałem coś więcej upolować ale wsio sprzedał cholera :naughty:

Opublikowano

wojtek jak widzę rozebrane autko to tak jakby sobotnie mycie auta u srb38vx :grin:

pokazał mi foto które wysłałeś i powiem Ci Panie ogień po prostu ogień :naughty::jerk:

Opublikowano

No musi się to pięknie prezentować czerwona buda stołki S4 od Andrzeja do tego dekory piano black :) na żywo musi być masakra nie wspomne już o Vossenie (felga moje marzenie) musi być moc. Tylko dlaczego jeszcze nie ma fotek !!

Opublikowano

Aparat zamienił za fotele i teraz nie ma czym fotek strzelić:grin:

Opublikowano

Chciałbym to auto kiedyś na żywo zobaczyć :kox:

Opublikowano

czyżby ricardo z s4? :naughty: coś z ryjem się zmienia?

Opublikowano
Chciałbym to auto kiedyś na żywo zobaczyć :kox:

widzialem na zywo i robi robote :wink:

Opublikowano
  • Autor

trafiłem kolor o którym marzyłem i model Recaro który mi pasuje. Dzięki Andrzejku za wszystkie instrukcje, miło było poznać i pamiętaj przy następnym aucie do kogo uderzać o części :decayed:

na fotkach nie ma zamontowanych boczków bo walczę z wiązkami ale to na dniach :)

Recaro S4 B8, pełna elektryka, pamięć, grzanie, boczki w skórze z roletami, czerwona nić itd itd

juv53p.jpg

2d9ts0i.jpg

sou5qr.jpg

2z6cn04.jpg

2drgs4h.jpg

349auqx.jpg

Gibons Raceism we wrocku, a poza tym niedługo się przeprowadzam do Częstochowy więc może jakieś spoty w Kato ? :decayed:

Opublikowano

No i tutaj te stołki pasują:thumbup1:

Opublikowano

Czarny sufit jeszcze by zrobił robotę do końca.

Opublikowano
:good: Pasują jak ulał!
Opublikowano
  • Autor

misja niemożliwa czarny sufit w sedanie ;)

Opublikowano
trafiłem kolor o którym marzyłem i model Recaro który mi pasuje. Dzięki Andrzejku za wszystkie instrukcje, miło było poznać i pamiętaj przy następnym aucie do kogo uderzać o części :decayed:

na fotkach nie ma zamontowanych boczków bo walczę z wiązkami ale to na dniach :)

Recaro S4 B8, pełna elektryka, pamięć, grzanie, boczki w skórze z roletami, czerwona nić itd itd

http://i57.tinypic.com/juv53p.jpg

http://i60.tinypic.com/2d9ts0i.jpg

http://i57.tinypic.com/sou5qr.jpg

http://i60.tinypic.com/2z6cn04.jpg

http://i60.tinypic.com/2drgs4h.jpg

http://i59.tinypic.com/349auqx.jpg

Gibons Raceism we wrocku, a poza tym niedługo się przeprowadzam do Częstochowy więc może jakieś spoty w Kato ? :decayed:

Daj jakieś info na temat tego Raceism :) we Wrocku nie raz jestem w pewnej firmie :) spoty w Kato jak najbardziej jestem za ;)

Stołki pasują mega a na żywo robią robotę widziałem u Andrzeja wyglądają na żywo milion razy lepiej w tym kolorze niż na fotach. Szkoda że nie masz misji na czarny sufit bo na prawdę zrobiłby robotę. Ja bym tutaj jeszcze widział takie detale jak blendy B&O oraz chrom przyciski takie małe pierdółki, ale robotę robią :) Samochód na prawdę wymiata

Opublikowano

Możliwa przez przednią szybę.

Opublikowano
misja niemożliwa czarny sufit w sedanie ;)

da sie, ale bez foteli :decayed:

Opublikowano

Przejdzie przez bagażnik ?

Opublikowano
trafiłem kolor o którym marzyłem i model Recaro który mi pasuje. Dzięki Andrzejku za wszystkie instrukcje, miło było poznać i pamiętaj przy następnym aucie do kogo uderzać o części :decayed:

na fotkach nie ma zamontowanych boczków bo walczę z wiązkami ale to na dniach :)

Recaro S4 B8, pełna elektryka, pamięć, grzanie, boczki w skórze z roletami, czerwona nić itd itd

http://i57.tinypic.com/juv53p.jpg

http://i60.tinypic.com/2d9ts0i.jpg

http://i57.tinypic.com/sou5qr.jpg

http://i60.tinypic.com/2z6cn04.jpg

http://i60.tinypic.com/2drgs4h.jpg

http://i59.tinypic.com/349auqx.jpg

Gibons Raceism we wrocku, a poza tym niedługo się przeprowadzam do Częstochowy więc może jakieś spoty w Kato ? :decayed:

Daj jakieś info na temat tego Raceism :) we Wrocku nie raz jestem w pewnej firmie :)spoty w Kato jak najbardziej jestem za ;)

Stołki pasują mega a na żywo robią robotę widziałem u Andrzeja wyglądają na żywo milion razy lepiej w tym kolorze niż na fotach. Szkoda że nie masz misji na czarny sufit bo na prawdę zrobiłby robotę. Ja bym tutaj jeszcze widział takie detale jak blendy B&O oraz chrom przyciski takie małe pierdółki, ale robotę robią :) Samochód na prawdę wymiata

Może będę na evencie to furkę się zobaczy i właściciela pozna! :wink4::hi:

Na spoty do Kato zapraszamy! :wink4:

Opublikowano
Przejdzie przez bagażnik ?

Ktos tutajna forum pisał, ze próbował na wszystkie sposoby a i tak skończyło sie na wycięciu szyby...

PS. Stołki idealnie pasują do tego projektu:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.