Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trochę ostatnio się u mnie pozmieniało, gdyby ktoś chciał jakieś fajne części, softy APR czy kompletne wydechy AWE Milltek czy supersprint itd zapraszam do Częstochowy BEST-Perfomance.

Przymiarki również były :)

ADV.1 MV2 SL 4x 10,5 Matt Black , ukryte śruby :slina:

2v96yhk.jpg

29kyo8p.jpg

1627g9l.jpg

BBS LM 19"

3091n2f.jpg

ao195i.jpg

2qci74h.jpg

Opublikowano

black wymiata!!!

Opublikowano

Widziałem dzisiaj pod bestami :kox: Na czarnych kot straszny

Opublikowano

Widziałem Cię w alejach na BBSie w ruchu jest ładnie tylko nie mam porównania z vossenem i adv - pewnie jest duuuuzo lepiej bo ten BBS nie powala. Czyżby chudy zakładał ADV1 do siebie? :)

Opublikowano
  • Autor

adv są do eski :) w piątek już powinny być, na Raceism może się wyrobimy z nią, będzie kawał szmaty !

nie ma co porównywać LM to klasyka, ale vossen to niu łejw, nie zamienię ich na nic :)

Opublikowano

Będziecie już w sobotę od rana na stadionie czy tylko w niedziele? Planuje zajrzeć w sobotę wczesnym popołudniem i pooglądać fureczki

Opublikowano

Wyśmienicie wygląda na BBS LM - szczególnie z tymi tarczami :shock3:

Jakie tam są opony ?

Opublikowano

Adv.1 +1 :)

Wysłane z gorącej muszli

Opublikowano

Takie czarne widziałem na czerwonej a5 w body rs5. Kocur straszny, ale na a4 nie wiem.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Tak to sie prezentuje na tej A5

Opublikowano

Oblukana wczoraj na evencie, na zywo robi duzo wieksze wrazenie jak na zdjeciach!! Jest maras :D

Opublikowano

oblukana dzisiaj na evencie, ładnie się prezentuje ,ogólnie to fajny zestaw był z tą czarna B8 co stała obok, z maską karbonową -pięknie zrobiona ta maska.

Opublikowano
  • Autor

Maska Seibon :) mamy kupę masek z tej firmy do sprzedania ;) Dzięki

---------- Post dopisany 30-06-2014 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 20:39 ----------

i po evencie :) dzięki wszystkim za odwiedziny, tym którzy podbijali pogadać i pośmiać się :)

Zadebiutowała S4 ziomka z BEST Rafała, namawiam go żeby w końcu zbudował temat bo to auto na prawdę skrywa okrutną moc i niesamowite części w środku. Zerknijcie na fajną sesję Pawła Czecha bo takiego zestawu ciężko znaleźć w PL

10514695_723284564398560_8990047718696571583_n.jpg

10464197_723284614398555_3723145094012212270_n.jpg

10468681_723284667731883_1916739450982558041_n.jpg

10501910_723284694398547_8974275640678245241_n.jpg

10464231_723284724398544_4632095078070256884_n.jpg?oh=ca6f19e94a17269c9c272a426d5d9643&oe=542A2F20&__gda__=1412591946_10d70ab13b60ef2db11aed2c53a0c52a

10383078_723284001065283_6356034539851092432_n.jpg

10462832_723284007731949_901023145931026231_n.jpg

10481623_723284281065255_7478598974756503801_n.jpg

10366315_723284311065252_6698479841425578918_n.jpg

10462830_723284427731907_8757949626728885201_n.jpg

10401444_723284471065236_2045261996531549766_n.jpg

Opublikowano

fajna sesja , fajnych aut

Opublikowano
Takie czarne widziałem na czerwonej a5 w body rs5. Kocur straszny, ale na a4 nie wiem.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Tak to sie prezentuje na tej A5

0:44 co to za fela ???

Opublikowano
  • Autor
To ta co ma pod 400 KM ?

sporo więcej, nie mierzona jeszcze bo sprzęgło nie daje rady i padło dzień przed eventem. Siedzi kompresor apr , dolot apr i ecu apr. A co dalej będzie nie wiadomo.

Opublikowano

Powiem jedno czerwień wymiata i ta fela jest chyba najlepszą opcją do tego zestawienia. Pewnie czarnula fajnie zasuwa, ale wizualnie zdecydowanie czerwona wymiata. Ciekawe jeszcze jak wygląda środek w czarnej.

Opublikowano
  • Autor

jest identyczny jak u mnie tylko w węglu dekory.

Opublikowano

Twoje z zewnątrz wymiata :) jakby tam siedziało jeszcze jakieś 3.0TDI + program to już była by masakra :) i więcej nie trzeba. Czerwona jest na prawdę kox :naughty:

Opublikowano

Obadałem na Raceism'ie i robi mega wrażenie na żywo. Zrobiłem sobie nawet przy niej fotkę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.