Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej przygotować je do lakierowania, a samą czynność zlecić komuś, co by cieszyć się z efektu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od jutra powoli będę brał się za przygotowanie felg do malowania :wink: Chcę to zrobić samemu bo mam dostęp do kompresora i pistoletu lakierniczego, lecz mam wątpliwości, bo takich łatwych felg do malowania nie mam :kwasny:

no to łącze się w bólach bo też się powoli zbieram za malowanie keskinów kt4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę zrzucał z nich opony, na myjkę gonił. A potem powoli będę SCANSOLem usuwał z nich lakier, pracy będzie :decayed:

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 20:58 ----------

Dawno nic nie pisałem, niedawno był przegląd, zrobiony ale wydech trzeba naprawić. A tak poza tym to zmieniony dolny zawias drzwi kierowcy. Tak poza tym to ostatnio wpadły 2 jakieś przeguby + osłony Spidan, 2 gumy 215/35 na przód (:naughty:) i elektryka szyb tył która w niedalekiej przyszłości wpadnie do środka :wink:

GDEFCYHFmcJ-wesppq-5l4SMfxuyn871wc9YNO4qnnk=w687-h515-no

FRfJ4bznW3s3yPqzWBYRV8zYQKuAPrCZszjON8IBgik=w687-h515-no

DSCN3772.JPG

zewknaCOxQX76nO2tbgrWtRntmtfVWfQTi3CgGnimXc=w687-h515-no

W poniedziałek wiozę koła do prostowania i malowania :decayed: Kolor jeszcze nie wybrany na 100%, ale jestem raczej przekonany na biały.

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 11:25 ----------

W końcu założyłem koło :naughty:

DSCN3830.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu musiałbym wypchać nadkola, tam siedzi felga 10" szeroka :wink: Dziś będzie sesyjka z inną A4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela kozak kolor, tez mam w takim kolorze, pewnie teraz na koszalinie bedziemy sie widywać wiecej. ja juz wyzdrowialem z gwintu, mialem gwint kw, jezdzic sie tym nie dalo, tyle,ze dobrze wyglądała fura. teraz 1be mam , to jest troche koza, ale komforcik spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlote fele juz mialem dwa sezony temu ;)

IMG_20120603_175936.jpg

w tym roku juz bez gwintu, pewnie kijowo bedzie wyglądać, ale w sumie juz mam wyjebane :P

teraz znak rozpoznawczy, brak koncówek wydechu, jedna zgubilem a druga ktos zajebal i okopcona cala klapa:) mam dziure w dolocie,ze hej, wale chmury takie,ze ludzie swiata za mna nie widza:) na dniach powinienem ogarnąć te bąki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo klubowych ramek, w ciągu 4lat i tak nie spotkałem na ulicach Koszalina :decayed:

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 00:43 ----------

23_Kopiowanie_Kopiowanie.jpg

24_Kopiowanie_Kopiowanie.jpg

34_Kopiowanie_Kopiowanie.jpg

DSC_1031_Kopiowanie.jpg

wiem, wiem, przód wąski :decayed: ale dystanse 13mm już w drodze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony wanli ? dobrze widziałem,jak sie jezdzi -głosno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że są ciche :) Może to dlatego ze zrobiłem na nich dopiero ok 1000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...