Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale coś obiło mi się o uszy ze w b5 nie było ruchu po wł światel :eusathink: :eusathink: :eusathink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Jest temat na forum o tym
tutaj zacytuje autora

jak odpalasz to się ustawia i później np jak ktoś wsiądzie lub wysiądzie to koryguje ustawienia
lecz nie jest to na bierząco tylko z kilku sekundowym opóźnieniem, ale to ze względu na technologę (samopoziomowanie statyczne) na bierząco koryguje samopoziomowanie dynamiczne ale tam to już inne silniczki są w lampach i inny sterownik.


Zderzak ze spryskami już na aucie, wszystko działa

DSC_1130.jpg

wlepy klubowe wpadły

DSC_1137.jpg

No i zakupiłem nowy felunek za śmieszną kase. Odmaluje go i albo pójdzie do mnie albo na handel. 17"

DSC_1110.jpg

Opublikowano

Tez choruje na ten zderzak ale na razie brak funduszy bo trzeba szykowac kasiorke na nastepny setup mocy.

Zderzaka nie zakupiles czasem na forum...?

Felunek ori czy podjebka?

Zostaw sobie calkiem przyzwoicie lezy on na awancie.

Opublikowano
  • Autor

Tez choruje na ten zderzak ale na razie brak funduszy bo trzeba szykowac kasiorke na nastepny setup mocy.

Zderzaka nie zakupiles czasem na forum...?

Felunek ori czy podjebka?

Zostaw sobie calkiem przyzwoicie lezy on na awancie.

zderzak kupiłem od Al@n'a. Mieszkam blisko niego, ale można powiedzieć, że na forum

Felunek orginał. Jak sprzedam swoje 16" z oponkami to 17" idą do mnie

Opublikowano

eh nie wiem czy ktos da za gume tyle ile bys chcial...

jak 16 chcesz gonic to tylko osobno raczej ;)

Opublikowano

Zostaw sobie stonke na zime :grin:

Opublikowano

tu o skore rekina sie rozchodzi ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niezłe sztuki z tych 17, po renowacji powinny zrobić robotę. : D

Opublikowano
  • Autor

16" z oponami poooszły w świat, więc s-liny na bank latem wjeżdżają na pokład :D

lista planów co do b5 trochę zmalała bo poszukuje intensywnie audi 80 b2 :kox:

Opublikowano

Klasyka będziesz modził ;)

Opublikowano

bardzo mało ciekawych b2q

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto robi kolejne kilometry :) Po drodze remont hebli na tyle włącznie z rozebraniem zacisków, wszystkie gumki nowe i na koniec nowe klocki.

W ostatnim czasie kolejna wymiana oleju, tym razem Motul od Dzika :hi:

DSC_1146.jpg

Koła 16" dobrze sie sprzedały więc odmalowałem s liny. Całość w kolor zbliżony do ori, bez cudowania :wink: Do tego Nankangi Ns2 205 50 17, skręcane wentle i takie inne :D

20150214_110054.jpg

20150214_110108.jpg

20150214_110047.jpg

Dzie ta wiosna Panowie :kox:

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

zakładasz gwint ? profil 50 mm nie za duży balon ? dajesz dystans ?

Opublikowano
  • Autor

Czemu za duży? to niemal idealny odpowiednik 195/65/15 jeżeli chodzi o obwód :wink: a wygląd? no cóż :decayed:

do gwintu powoli dojrzewam, jak sie trafi coś ciekawego to pewnie wezme :)

dystanse to ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nawet nie przymierzałem jak to siądzie ;) mam 4x10cm przelotowe ze śrubami w razie czego więc bede kombinował

Opublikowano

kozy na glebe :grin::kox::decayed:

Opublikowano

ile dałeś za opony ?

Opublikowano
  • Autor

260 sztuka

Opublikowano

bardzo ładne koła :)

Opublikowano

:thumbup1: moim zdaniem najlepiej te koła pasuje do b5.. tez na nie jestem chętny..

Opublikowano

:thumbup1: moim zdaniem najlepiej te koła pasuje do b5.. tez na nie jestem chętny..

to zabieraj moje :D pięknie ori niemalowane :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.