Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Daszek daje radę. Gdzie taki dorwać? Na fotach widać, że na glebie to i fela 16 się prezentuje zjadliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori rs4 to właściwie nie do dostania, a laminaty są dostępne w allegro bez problemu, podobno całkiem przywoicie wykonane, nie ma z nimi kłopotów.

A to akurat zdjęcia kolegi z forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest ok. Wygląda gustownie nawet. Zakręcę się w temacie. Ty też ładuj ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem sie nad tym juz jakiś czas temu i zrezygnowałem, widziałem na żywo i nieee ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam juz nie wiem, musze przemyśleć sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszana to moze nie ale cale auto musi byc dobrze zeobione zeby to mialo sens, przy tej lotce to pdc powinno byc to jakas pasuje. No i mimo ze wykonanie nie najgorsze to jakos nie przemowilo to do mnie nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj na przegladzie Pany, taki zesrany siedzialem jak gosciu kazal swiatla pokolei wlaczac, balem sie o dlugie bo mam je odlaczone z tego wzgledu ze gryza mi sie z imitacja jak sa podpiete, i naszczescie wszystkie swiatla oprocz dlugich sprawdzal :decayed: o dziwo prawie idealnie mialem ustawione lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam światła na przeglądzie sprawdzają to ja nie wiem. U mnie w mieście mam znajomego który robi przeglądy ale pomijając, że go znam nie przypierdziela się do niczego. No chyba, że nie ma hebli lub koła chcą odpaść wtedy nie podbije ale normalnie przechodzi wszystko. Robiłem też przeglądy w dwóch innych firmach i też nikt sobie światłami głowy nie zawracał.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jezdze do stacji kontroli karetek i tam wsio sprawdzaja, jak auto puszcza dyma to nawet emisje spalin sprawdzaja :decayed: chodz pewnie i tak by puscili jakby cos wyszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No emisje czasem warto sprawdzić dla swojej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak lampy były orginalne to nic nie sprawdzał nawet a jak tylko bixa zrobiłem to zanim wjechałem już pytał co mam w lampach grzebane :grin: czujny

Co do lotki to przemyślałem sprawe i jednak nic nie kleje. Miałem od Alana całą klape z lotką ale sprzedałem od razu... tandetnie to wygląda.

Wymieniłem sobie podciśnienia i od razu wyrzuciłem wszystko co związane z EGR'em i n18. Jak po rozłączałem te stare podciśnienia to aż sie zdziwiłem że wszystko jeszcze działało :decayed:

20150521_165138.jpg

A dzisiaj była operacja na otwartym sercu :wink: wymienione silniczki w liczniku, wskazówki i wszystko działa jak należy. Arre'k dzięki za dawce

20150522_174720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N18 tez wywaliłeś jak nie to go tez wypierdziel bo w sumie tylko błąd zostaje i nic wiecej.

Ja od razu przeniosłem sobie zaworek czarno biały jak najbliżej vacum tak jak jest w 2.5 ale to raczej nic nie daje,poprostu jest pod ręką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrzuciłem wszystkie wężyki związane z n18 ale sam zaworek został z podpiętą wtyczką tam gdzie był. Raził mnie ten błąd w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii no chyba ze podpinasz kompa z 5 razy w tyg Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to orginaly z aso, tyle ze ja kupilem od Krychy uzywki ktore przejechały jakies 200km od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...