Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

mam te żarówki i świecą mocno ale miałem nadzieję że będą miały światło zbliżone do xenona, ale są bardziej żółte ;/ ogólnie polecam jeśli komuś zależy na dobrze doświetlonej drodze a nie na wyglądzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldi a masz możne takie które polecasz a są zbliżone do xenona jeśli chodzi o h7 - czy polecasz faktycznie te Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% (3788194060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te co podałeś w aukcji. Jak mówiłem świecą dobrze ale efektu ksenon nie uzyskasz. Nie wiem czy wogóle są na rynku takie żarówki(dobrej firmy a nie made in china- bo takie znajdziesz) które będą świecić niebieskim światłem. Koledzy polecają philipsy bo mają niebieską poświatę ale osobiście nie testowałem. Długo jeździłem na Hid-ach H7 z allegro ale oprócz tego że fajnie wyglądały to lipa. Na autobanie w niemczech wieczorem nic nie widać, bałem się jechać hehe. Te osram z aukcji świecą naprawdę dobrze ale jak już wspomniałem- nie świecą na niebiesko a nawet sie do tego koloru nie zbliżą.... Mimo to polecam bo bezpieczna jazda jest ważniejsza od niebieskiego światełka przed autem;)

Pozdrawiam i życze udanego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldi a masz możne takie które polecasz a są zbliżone do xenona jeśli chodzi o h7 - czy polecasz faktycznie te Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% (3788194060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam u siebie i polecam:good: Swiatło bielsze niż przy zwykłej żarówce ale do bieli xenonu jednak jeszcze im brakuje:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeb.niesz długimi to gapy z drzew będą spadac:good

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz uzyskać białe światło to nie kupuj OSRAM nightbreaker unlimited 110%. Żarówki są super jeżeli chodzi o moc, jakość i widoczność, ale do efektu xenonu, bieli duzo im brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super White H8 H11 HB3 HB4 9005 9006 cool LED BMW (4181934658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Panowie polecam te do halo :wink:

Tomi osram w soczewce nie jest ideaalnie bialy, ale dobrze się na nim jeździ mam w puncie je :wink:

gdzieś mam foty jak na ścianie wyglądają znajdę to wrzucę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho.77

te żarówki do halo to świecą na biało czy mają barwe żółto-białą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osramki na ścianie

20140207_181238.jpg

h11 z xenonem

20140510_211123.jpg

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

halo z postojem:wink:

20140510_210930.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho świeci i wygląda to dobrze za tą kasę nic tylko brać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do mijania (H7) Osram Night Braker +90%

- do postojowek (w5w) PHILIPS Blue Vision Ultra

Moje żarówy były już na wykończeniu i zastanawiałem się na co je wymienić. Skorzystałem z powyższej propozycji kolegi i jestem zaskoczony - widzę gdzie jadę po zmroku :)

Właśnie padły obie szt. H7 w odstępie paru dni... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho żarówki zamówione Super White H11 przesyłka dotarła wrzuciłem na jedną stronę na autko żeby zobaczyć jaka jest różnica w świeceniu nocą także postaram się pstryknąć fotkę i wrzucić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ,zeby swiecily na bialo/niebiesko to polecam h7 led :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...