Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

Osram Nightbreaker to naprawdę bardzo dobre żarówki. Dają jasno-żółtą barwę, co z daleka wygląda jak xenon :decayed: Dobrze się komponują z postojówkami Osram Cool Blue Hyper. W nocy jeździ się świetnie, w czym pewnie pomagają mi też soczewki z A6C7.

Chciałem je wymieniać na Cool Blue, ale przez brak homologacji i słabszą widoczność w nocy odpadają. Wcześniej miałem Philipsy Blue Vision... Są przereklamowane. Moim zdaniem padaka.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tungsram+120. Są super. Ciekawe jaka żywotność bo jeszcze nie wiem. Mam je dopiero dwa tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philipsa Xenon Effect i juz rok działają, super świeci, lepsze niz tandeta chińska, tylko koszt......

Nie kupuj czasem tego za 29,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philipsa Xenon Effect i juz rok działają, super świeci, lepsze niz tandeta chińska, tylko koszt......

Nie kupuj czasem tego za 29,99zł

Właśnie zaproponował mi je sprzedawca w sklepie jak kupowałem żarówkę. Za 118zł są w zestawie 2xH7 i 2x postojówki. Ciągle się nad nimi zastanawiam, jednak znalazłem sporo opinii, że szybko się przepalają i nie warto wywalać tyle kasy. Możesz wrzucić jakieś zdjęcia? Jak oświetlają drogę, ciekaw jestem barwy w kloszu i na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od siebie polecam Żarówka H7 12V/55W PX26D COOL BLUE Intense 4200K deczko ponad rok wytrzymały, światło jest ładne jasne, dobry zasię.

Jestem zadowolony nadal używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywalem rok czasu Osram cool blue hyper i jako jedyne swieca na bialo w nocy jak i w dzien, ale nie maja homologacji. A ni razu policja mnie nie zatrzymala chodz czesto przejezdzam jak kontroluja, wiec pewnie jakbym zalozyl xenon 4300k nie majac spryskiwaczy, tez by sie nie przyczepili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tungsram+120. Są super. Ciekawe jaka żywotność bo jeszcze nie wiem. Mam je dopiero dwa tyg.

te żarówki ma mój koleszka w passacie i śmiga już z nimi 2 rok.

chociaż ja wole Osram night breaker

Edytowane przez koxmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać kilka postów wyżej... Praktycznie każdy z nas poleca żarówki Osram Night Breaker, które gwarantują znakomitą widoczność w nocy (w odróżnieniu od Cool Blue, których jedynym plusem jest barwa zbliżona do xenonu, ale jest pozbawiona homologacji na drogi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości:

Cool Blue Intense ma homologację.

Cool Blue Hyper nie ma homologacji.

Informacje ze sklepu, przy kupnie.

Ciekawa informacja. Warto mieć to na uwadze.

Może ktoś pokazać, jak u niego świecą Cool Blue Intense po zmroku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości:

Cool Blue Intense ma homologację.

Cool Blue Hyper nie ma homologacji.

Informacje ze sklepu, przy kupnie.

Ciekawa informacja. Warto mieć to na uwadze.

Może ktoś pokazać, jak u niego świecą Cool Blue Intense po zmroku??

Są już tu :wink:

poszukaj na wcześniejszych stronach sam wrzucałem

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepaliła mi się postojówka w przedniej lampie w A4 B6, mam pytanie jaki jest to typ żarówki bo w sklepie mieli problem z dobraniem -jest rozbieżność w katalogach w5w / w6w :) czy możecie mi polecić jakiś fajny zestaw? w Golfie IV miałem mijania h7 Bosch Xenon Silver + postojówki w5w Philips Blue Vision i wyglądalo to przyzwoicie :) Mam jeszcze jedno pytanie czy przy wymianie w/w żarówek jest łatwy dostęp od komory silnika czy trzeba demontować całą lampę? pozdro

Edytowane przez pawex01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...