Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

To moje maja niebieska bańkę ale świecą zupełnie żółto :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś podróby masz?

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą jakieś podróby bo ja też mam te same żarówki i święcą ładnie na biało z lekko zimną barwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zdjęcia nie wynika ze świecą na żółto jak zwykle postojówki.

Wieczorem pstrykne foto jak swieca moje

i porownamy;-)

Edytowane przez gregor2208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że są trochę bielsze od zwykłych ale z drugiej strony z "cool blue" czy ze zdjęciem davido nie maja nic wspólnego. Mam drugie za 1,50 zł szt. i świeca o niebo lepiej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pozycyjne dają takie światło (brudna lampa)

http://ifotos.pl/z/wrrrphw

http://ifotos.pl/z/wrrrpra

Edytowane przez gregor2208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podobna barwa... Ale i tak zmieniłem na postojówkę z www.sklepledowy.pl i jest dużo lepiej a kosztowała 2 albo 3 zł

a29b2debce3ca09c3dcd4155db52123b.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźniki założone, na żarówkę idzie prądu ile fabryka przykazała i ile szło przez manetkę i ori instalację po wyjeździe z fabryki.

Nawet marketowe żarówki z końca rankingów, z części "nie kupować" świecą lepiej jak te wasze +100000% :D

Będę miał okazję to pstryknę zdjęcie porównawcze.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... 2 mijania na raz mi się zjarały, a może z 5 dni temu wymieniałem prawą :( bo mi została z poprzednich kompletów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Porażka. Nigdy więcej nie kupię Osram NB. Szkoda mi na to kasy. Jeszcze postojówka mi padła, a to już szczyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zwykłe H7 Valeo. I niestety nie byłem w stanie stwierdzić różnicy miedzy Valeo a Osram (bo zjarały się 2 na raz). Ale wydaje mi się, że świecą bardzo podobnie i mają +50% więcej światła od standardowych. Koszt 2x17zł czyli 34zł a nie 70 zł za komplet, który zjara się po 6miesiącach. Później zrobię zdjęcie i wrzucę dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam Valeo H7 od ponad roku i świecą jaśniej niż zwykłe H7 ale nie tak jasno jakby mozna było oczekiwać :wink: Cena podobna bo również cos okolo 16-17zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecić żarówki http://www.bosma-group.eu/pl/produkty/kolekcja-premium/testowałem classic gold - genialne w mojej byłej a3 8l w kolorze nargo blue s3 super efekt, a i samo światło w nocy bardzo przyjemne na deszcz najlepsze żarówki jakie miałem. Wcześniej testowałem pure white w punto II fl lampa bez soczewki, mocne światło ale niczym nie różni się od zwykłego więc po co przepłacać. Kolega testował laser efekt i efekt faktycznie super mega fajerwerki, ale jakość światła kiepska na trase wkurzałbym się tylko że słabo świecą. Super white też ten kolega testował i naprawdę rewelacja barwa światła jak xenon 4300k i jakość świecenia na b.wysokim poziomie. Mają też serie tuning ale z tego co czytałem nie polecają użytkownicy, ich niestety nie testowałem.

Aktualnie nie bawię się w białe światełka xenony itp. zależy mi na jakości świateł i komforcie poruszania się i zawody wygrały Tungsram Halogen H7 żarówki za 9zł a świecą lepiej niż osramy za 80. Jakość światła rewelacja

tutaj test auto świat

tungsram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowalem osram night break i philips blu vision nie widze różnicy zdemontowalem kupiłem ksenon za 140 zł z cienkimi przetwornicami i to jest dopiero światło jedyna wada gdy jest mokry asfalt to gorzej widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...