Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem ostatnio te żaróweczki :http://allegro.pl/h7-55w-zarowka-blue-vision-super-white-xenon-look-i4961711167.htmlmuszę powiedzieć że są bardzo bardzo dobre.Fajnie wyglądają , i mega dają radę.Nie miałem jeszcze okazji testować w deszczu , ale jestem z nich bardzo zadowolony.Bardzo dobra widoczność oraz efekt wizualny.

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Tungsram megalight +90% padly jedna po 4 miesiącach, druga po 6 ;/

plus taki, że para 40zł, połowe tego co nightbreaker osramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok bez jednego tygodnia i spaliła się pierwsza Tungsram +120%. Druga tydzień temu zaczęła słabiej świecić - okopcenie.

Ile to godzin świecenia to nie wiem ;/, ale kilometrów 6500-7000km bo tak by wynikało z wpisów tankowania.

Po lewej spalona bo prawej ta co jeszcze zipie, ale już oczywiście nie tak jasno jak wcześniej.

22592166144_28712fd2aa_o.jpg

23194492976_0efc6052bc_o.jpg

22592166374_b8abce3b5f_o.jpg

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z h7 tak już jest , dawno temu jakieś 15lat jak kupiłem sobię vectrę A to postanowiłem zainwestować w porządne żarówki kupiłem dwie H4 za 120zł Hella +60% i świeciły 9lat tyle nią jeździłem aż poszła do innego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie pchał w te żarówki ala xenon bo nie dość, że żywotność słaba to widoczność okropna. Miałem u siebie żarówki h7 z efektem "tęczy" miały mega zielonkawą poświatę, widoczność zerowa, tak mała, że miałem przez to wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdźę często w nocy B8 i dlatego chcę przetestowac te żarówki:

Osram NightBreaker +110

i Philips WhiteVision +60

Wiecie może które dłużej wytrzymają jako światła mijania? :)

Edytowane przez zyznos321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź coś General Electric, jest to ori asortyment VW

http://allegro.pl/h7-zarowki-general-electric-megalight-120-2szt-i5212508030.html

Najlepiej znajdź w wersji +30 lub +50/60. Ja już dwa lata nie wymieniłem w skodzie. Bardzo trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram NightBreaker starczą na ok. rok. Moim zdaniem bez rewelacji. Ciekaw jestem tych Philipsów właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żonie do Passata Osram Cool Blue Intense 120% i światła mega świecą.

Ciekawe ile wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki jakieś no name z efektem "tęczy" o czym pisałem w poprzednim poście jednak postanowiłem dodać zdj jak to wygląda :

porównanie do zwykłej żarówki h7 z przezroczystą bańką

bikepics-2767614-800.jpg

https://www.bikepics.com/pics/2015/12/07/bikepics-2767615-full.jpg---> zdjęcie w dzień już na dwóch żarówkach

Ogólnie w nocy widoczność niemal zerowa, kolor podchodzi bardziej pod zielony w realu :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żonie do Passata Osram Cool Blue Intense 120% i światła mega świecą.

Ciekawe ile wytrzymają.

Daj znać ile wytrzymują ( też myślałem o nich)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te osrAmy wytrzymaly 5 miechow jedna,czekam az sie druga spali nie polecam tego w deszczu nic nie widac ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś zasponsoruje zacną paletę żarówek jakie chcecie widzieć w teście świecenia to jestem w stanie taki miarodajny test zrobić. :decayed:

Oczywiście długości czasu świecenia niestety nie podam chyba, żeby wkładać zaczynając od tych najtańszych bo te to wypalą się zdecydowanie najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!To jakie żarówki założyć w miejsce mijania i długich?Zmieniłem postój na led spoko to wygląda ale w połączeniu z żółtym światłem jakie dają mijania i długie to lipa.Na jedną lampe w miejsce mijania i długich wchodzą H7,jakie polecacie bo już sam nie wiem a chce zmienic bo nie fajnie wygląda biale ledowe swiatło z postojówek z żółtym mijania :kox: .

Aaa... no i jeszcze halogenki zostają.....Pozdrawiam


Siema!To jakie żarówki polecacie w miejsce światła mijania i długich?Zmieniłem postój na led i teraz żółte mijania razem postojem nie fajnie wygląda :kox: trzeba zmienic.No i jeszcze halogenki...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem osram cool blue intense, świecą naprawde fajnie ale po deszczu widzę tylko ciemność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...