Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?
Opublikowano

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

baldziej od kobiety :decayed:

Opublikowano

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

mrogal tył też z RSa bedzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

mrogal tył też z RSa bedzie :naughty:

jo :good:

nie ma mnientko zesram sie a przyrezam :decayed:

Opublikowano

Tak średnio. Ale inaczej nie upchasz.

Opublikowano

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

mrogal tył też z RSa bedzie :naughty:

jo :good:

nie ma mnientko zesram sie a przyrezam :decayed:

a progi? masz od rsa czy jakiś custom bedzie? :mysli:

Opublikowano

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

mrogal tył też z RSa bedzie :naughty:

jo :good:

nie ma mnientko zesram sie a przyrezam :decayed:

Zesram to ja się niedługo :wallbash:

Ty widzę, już kończysz.

Opublikowano

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

mrogal tył też z RSa bedzie :naughty:

jo :good:

nie ma mnientko zesram sie a przyrezam :decayed:

Zesram to ja się niedługo :wallbash:

Ty widzę, już kończysz.

też kroisz tył od RS?, w sedanie to już grubsza rzeźba :gwizdanie:

Opublikowano

Będą dwa RS na następnym zlocie diesel i 1.6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podłubałem, przyrezałem, popieściłem :wink4:

bałdzo bałdzo?

mrogal tył też z RSa bedzie :naughty:

jo :good:

nie ma mnientko zesram sie a przyrezam :decayed:

Zesram to ja się niedługo :wallbash:

Ty widzę, już kończysz.

juz skonczylem... na chlapnieciu podciec odrobina maty szklanej, od teraz do nie wiem kiedy zapitalam po 10h w robocie odatkowo nie mam garazu, dziekuje do widzenia :gwizdanie: ;( :kwasny::wallbash:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:18_________________________________________________

Będą dwa RS na następnym zlocie diesel i 1.6 :decayed:

pokazemy im gdzie ich miejsce :polew::decayed:
Opublikowano

Już nie płacz, nie płacz ja zapitalam po 24, a czasem 48 h.

I zderzak zrobiony mam. Więc pupa w troki i do roboty.

Kolor auta już wybrałeś ?

pokazemy im gdzie ich miejsce :polew::decayed:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Już nie płacz, nie płacz ja zapitalam po 24, a czasem 48 h.

I zderzak zrobiony mam. Więc pupa w troki i do roboty.

Kolor auta już wybrałeś ?

pokazemy im gdzie ich miejsce :polew::decayed:

:naughty:

masz garaz? masz kurfa garaz?

chyba wybrany

Opublikowano

to jaki, walnij na PW

Opublikowano

Już nie płacz, nie płacz ja zapitalam po 24, a czasem 48 h.

I zderzak zrobiony mam. Więc pupa w troki i do roboty.

Kolor auta już wybrałeś ?

pokazemy im gdzie ich miejsce :polew::decayed:

:naughty:

masz garaz? masz kurfa garaz?

chyba wybrany

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny byly by 3RSy :D

Opublikowano

Już nie płacz, nie płacz ja zapitalam po 24, a czasem 48 h.

I zderzak zrobiony mam. Więc pupa w troki i do roboty.

Kolor auta już wybrałeś ?

pokazemy im gdzie ich miejsce :polew::decayed:

:naughty:

masz garaz? masz kurfa garaz?

chyba wybrany

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny byly by 3RSy :D

zawsze mozna sie przeprowadzic u nas dużo terenów nie zamieszkanych :decayed:

Opublikowano

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny

Lubisz bezrobocie ? :decayed:

Opublikowano

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny

Lubisz bezrobocie ? :decayed:

I dziury w jezdniach? :polew:

Opublikowano

Już nie płacz, nie płacz ja zapitalam po 24, a czasem 48 h.

I zderzak zrobiony mam. Więc pupa w troki i do roboty.

Kolor auta już wybrałeś ?

pokazemy im gdzie ich miejsce :polew::decayed:

:naughty:

masz garaz? masz kurfa garaz?

chyba wybrany

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny byly by 3RSy :D

zawsze mozna sie przeprowadzic u nas dużo terenów nie zamieszkanych :decayed:

No fakt :decayed: Centralnie w Lublinie jest dość długa bystrzyca i sporo mostów :polew: :polew:

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny

Lubisz bezrobocie ? :decayed:

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny

Lubisz bezrobocie ? :decayed:

I dziury w jezdniach? :polew:

:disgust: Życie :wallbash:

Opublikowano

Szkoda ze niejestem z Lubelszczyzny

Lubisz bezrobocie ? :decayed:

I dziury w jezdniach? :polew:

:disgust: Życie :wallbash:

To taki nasz dziki wschód :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.