Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

ja bede lakierowal calaka, tez pojezdze pare dni i do lakiernika fura, czym przyczepiasz do nadwozia na wkrecika? :D

Opublikowano

mrogal co to był za środek do deski rozdzielczej o zapachu wiśni co chwaliłeś się na zlocie ? dobre to jest ?

Opublikowano
Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

u mnie 250zł za element

Opublikowano
  • Autor
mrogal co to był za środek do deski rozdzielczej o zapachu wiśni co chwaliłeś się na zlocie ? dobre to jest ?

http://allegro.pl/poorboys-world-natural-look-dressing-plastikow-i2323955641.html

spoko jest nawet

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

u mnie 250zł za element

a calaka?
Opublikowano
mrogal co to był za środek do deski rozdzielczej o zapachu wiśni co chwaliłeś się na zlocie ? dobre to jest ?

http://allegro.pl/poorboys-world-natural-look-dressing-plastikow-i2323955641.html

spoko jest nawet

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

u mnie 250zł za element

a calaka?

nie wiem nie pytałem, w przyssłym tygodniu bede do typa dzwonił to sie zapytam:wink:

Opublikowano
Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

ja bede lakierowal calaka, tez pojezdze pare dni i do lakiernika fura, czym przyczepiasz do nadwozia na wkrecika? :D

Dokładnie wkrętem od tyłu.

Opublikowano
Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

u mnie 250zł za element

u mnie średnio 400zł..

Opublikowano
Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

u mnie 250zł za element

u mnie średnio 400zł..

Cenią się jak nie wiem.Za całe auto to myślę że z 2500 oczywiście w ten sam kolor.

Opublikowano
  • Autor
Skończyłeś tylny zderzak?
ta zwerzony dzis szpachla i wzmocnie go mata zywica

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Wujek zrobiłbyś sobie porządek w pierwszym poscie:whistling:

wujek ja nei mam czasu w zyciu se porzadku zrobic a ty mi o watku cos marudzisz jade rezac

Ja teraz muszę trochę z nim pojeździć sprawdzić czy nie pęka.A później lakiernik tylko trochę dowalił cenę 350 zł.Ile krzyczą u ciebie?

u mnie 250zł za element

u mnie średnio 400zł..

Cenią się jak nie wiem.Za całe auto to myślę że z 2500 oczywiście w ten sam kolor.

z wycinaniem szyb?
Opublikowano
z wycinaniem szyb?

A tego to nie wiem.

Opublikowano

Mrogal malowanie bez wycinania szyb to pomysł z d....py wzięty.

Zacznie Ci lakier odłazić przy szybie to zobaczysz.

Opublikowano

czyli zmiana koloru się szykuje?:naughty:

Opublikowano
czyli zmiana koloru się szykuje?:naughty:

na jedyny słuszny odcień w B5:naughty:

Opublikowano

nagaro bedzie :naughty:

Opublikowano
nagaro bedzie :naughty:

zbyt oklepany, wybrał taki jakiego zadna A4 na forum nie ma:decayed: a mimo to jest w palecie B5:jerk:

Opublikowano

a ja dzisiaj na Puławach mrogala widziałem:jerk:

Opublikowano
  • Autor
a ja dzisiaj na Puławach mrogala widziałem:jerk:

cieszysz sie tak na moj widok, widok auta czy pasazerki obok? :grin::wink:

Opublikowano
a ja dzisiaj na Puławach mrogala widziałem:jerk:

cieszysz sie tak na moj widok, widok auta czy pasazerki obok? :grin::wink:

praktycznie nic nie zdążyłem oblukać, ale auto dużo lepiej na żywo wygląda niz na fotkach

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

ja na stali musiałem sie toczyc:kwasny:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

ja na stali musiałem sie toczyc:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma opierdalania sie!

Fotki robione kanapka z szynka bo nie mam czasu latac z aparatem wokol auta z brudnymi lapami wole dzialac.

zdjcie008v.jpgzdjcie009ox.jpgzdjcie010rl.jpgzdjcie011od.jpgmyslalem ze zderzak z RS4 bedzie nizej nawieszony, trza jakiegos laminata szukac:decayed:

Opublikowano

Fajnie, ale progi wyglądają kupiasto :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.