Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Już u kierownika powoli zaklepuję wolne 3 godzinki :naughty: a potem upalamy :naughty::decayed:

rogalik na 18'' jedziesz? :wink4:

jak zdaze ogarnac 18'' i pogoda bedzie znosna zachecajaca to polece na 18 :good:

Na moje oko da rade na letnich, też sie hamowałem na letnich dzień pózniej śnieg spadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie powinieneś jechać na letnich :good:

Rafciu ale to nie ma znaczenia moge jechac nawet na 12' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafciu ale to nie ma znaczenia moge jechac nawet na 12' :naughty:

no wiem :) ale wstyd do Witka na posesję wjeżdżać na stali i kołpaciorach :polew: :polew: :polew::tongue4: co se ludzie pomyślą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafciu ale to nie ma znaczenia moge jechac nawet na 12' :naughty:

no wiem :) ale wstyd do Witka na posesję wjeżdżać na stali i kołpaciorach :polew: :polew: :polew::tongue4: co se ludzie pomyślą :polew:

i to jeszcze po takie konie jechac na kołpakach :polew: :polew: jeszcze bym rozumiał jak byś tam jechał po 134km&312Nm ale po 15X+ no weź sie ogarnij :polew: :polew: :polew:

Kupiłes te głosniki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bym rozumiał jak byś tam jechał po 134km&312Nm ale po 15X+ no weź sie ogarnij :polew: :polew: :polew:

:przebiegly: ja pojechałem na 17'' :P i nie mam kołpaków :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłes te głosniki :mysli:

kupilem

a zakładałeś :mysli: te twoje hertze ile miały głebokosci :mysli: bo ja ciagle sie zastanwiam nad tymi morelami a PB róznica 5mm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty jechales tunelami..

:) ale Ty jesteś słodki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłes te głosniki :mysli:

kupilem

a zakładałeś :mysli: te twoje hertze ile miały głebokosci :mysli: bo ja ciagle sie zastanwiam nad tymi morelami a PB róznica 5mm :mysli:

chlopie ja pracuje codziennie i nie zawsze mam czas zjesc nawet...

hertze mialy chyba 65 ale c**j wi, te MBquarty maja plastikowy kosz ktory bedzie do podciecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morgal pęka ci farba na tych listwach gumowych na drzwiach? :wink4:

taż pewno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo? bo nie wiem czy malować :gwizdanie: jedni mówią że niby nie pęka inni że pęka w uj :rolleyes:

oj tako na rogach jak przywalisz to peka, jak zadbacz by nie nawalac listwami w co popadnie to bedzie git, ja na wiosne poprawiam, ale dam jeszcze przed kolorem bazowym kilka warst farby z dodatkiem silikonu i szpachli natryskowej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te a Ty wybrałeś już kolor kółek na nowy sezon? :naughty:

BTW dzięki wujek za ogarnięcie wysyłki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :good: to jednak bede malować tylko podkład musze dobry zapodać :rolleyes:

maluj, pęka tylko w jednym miejscu i to z winy giętkości listwy tam gdzie odstaje od drzwi :gwizdanie: gdyby to czymś usztywnic było by ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozwijaj sie tylko odpisuj na priv :tongue4:

odpisane [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:53_________________________________________________

te a Ty wybrałeś już kolor kółek na nowy sezon? :naughty:

si bedzie plagiacik :good:

BTW dzięki wujek za ogarnięcie wysyłki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

spoko Strusiu :decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:54_________________________________________________

tylko że moje listwy nie sa jakies super wow piękne i sie właśnie zastanawiam... jedna jest lekko pęknieta :gwizdanie:

jak jest peknieta to se daruj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...