Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gicior :good: tylko te lusterka z S4 jakoś tracą efekt na srebrnym aucie...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nawet ich nie zauważyłem :embarrassed:

Opublikowano

no, autko jak nowe ;) dużo lepiej wygląda tył moim zdaniem z tą listwą na wydech w kolorze. Teraz by się przydały diody w lampach z tyłu jeszcze ;> :evil:

Opublikowano

brakuje delikatnej ściemy :gwizdanie:

Opublikowano

No musze powiedziec ze wyszlo :good: tylko jesli by to moje mialo byc to jeszcze jakas konkretna gleba by sie przydala :wink4:

Opublikowano

Lusterek nie zauwazylem :>

Listwy S4 :good:

Teraz tylko jakies dobre kolo, gleba i bedzie malina :evil:

Opublikowano
  • Autor

w najbliższym czasie najprawdopodobniej lekka ściema szyb się pojawi.

Lusterka widać, ale zależy z jakiego kąta się patrzy (potwierdzam że czasem w ogóle się nie odrózniają).

Ale fajnie, to taka przysłowiowa wiśenka na torcie :decayed: :decayed:

Opublikowano

No teraz listwy i dokladka wyglada :good:

Lusterka gina na srebrnym autku

i cos nie tak chyba zderzak tylny Ci spasowali bo jakas taka dziwna szpara jest miedzy klapa a zderzakiem....

generalnie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No teraz listwy i dokladka wyglada :good:

Lusterka gina na srebrnym autku

i cos nie tak chyba zderzak tylny Ci spasowali bo jakas taka dziwna szpara jest miedzy klapa a zderzakiem....

generalnie :good: :good: :good:

KERCZI zderzak praktycznie był tylko ściągnięty do lakierowania i jest spasowany tak jak byl wczesniej.

Dzisiaj odbyła się mała 3 i pół godzinna sesja (dzięki Godzic) :naughty: :naughty: :naughty: Jej efekty myśle że wkleje za pare dni :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Jeszcze pare fotek na szybko :)

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Opublikowano

No i pięknie, nówka z salonu pewnie co? Zero rysek :D Super auto, listwy S4 w kolorze moim zdaniem najlepsze!

No właśnie, gdzie pdc?:D

Opublikowano

zaslepki spryskow maja inny odcien :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

odcień mają ten sam, ale się nie domykają bo są nie ori. Zderzak będzie i tak ściągany we wtorek do rozrzadu to zostanie to poprawione

Opublikowano

odcień mają ten sam, ale się nie domykają bo są nie ori. Zderzak będzie i tak ściągany we wtorek do rozrzadu to zostanie to poprawione

myślisz :decayed:

Opublikowano

odcień mają ten sam, ale się nie domykają bo są nie ori. Zderzak będzie i tak ściągany we wtorek do rozrzadu to zostanie to poprawione

myślisz :decayed:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

odcień mają ten sam, ale się nie domykają bo są nie ori. Zderzak będzie i tak ściągany we wtorek do rozrzadu to zostanie to poprawione

myślisz :decayed:

Wojtuś, Wojtuś, jeszcze mam pare spraw innych do Ciebie, bo wyszło troche. Twój szwagier lampy tylnej nie przykręcił to przy okazji mi to krętniecie nie, bo ja mam w bagazniku boczek z b6 i żeby lampe dokręcić to trzeba go ściągać?? I ze spryskami coś jest nie tak. Spryskiwacz przedni nie działa jak sie go właczy ale działa jak się chce spryskać tylną szybe.

Opublikowano

Siemian jakie masz spryski zamontowane u siebie? Te uniwersalne??

Opublikowano
  • Autor

Siemian jakie masz spryski zamontowane u siebie? Te uniwersalne??

te spryski to wielka zagadka jest. Dostałem je ze zderzakiem. Pasują idealnie pod mocowania, działają ok, ale jak przyszło co do czego to okazało się że są za długie i wystają 0,5 cm przed zderzak. Trzeba je było przykręcić na podkładkach żeby było ok.

Nie ma na nich żadnych znaków i symboli. Ale działają... Tyle że przy składaniu zderzaka trzeba własnie uważać bo majo tam jest miejsca i jak się źle przyciśnie to lekko wystaje (ok. 1mm z jednej strony)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.