Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian a jakbys zapodal RS6 I w graficie?!

generalnie felgi zadne z tych ale jesli juz to AVUSy.

moglbys zrobic sobie VT i wrzucic np. takie skrecane ori AUDI z A6...w graficie...[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 14:42_________________________________________________oo takie np: FELGA_BBS_CH-R_19_quot_-_matt_black_silver2780.jpg[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 14:44_________________________________________________raczej cos z takich szprychowych ale nie prostych

clipboard013.jpg[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 14:48_________________________________________________ETA BETA felgi tez by przypasily - ale tutaj cena moze porazic...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moim zdaniem na "szprychowe" fele, powinna być większa gleba i nie w 18".

Dałem głos na avusy, Kerczi dobrze mówi bierz RS6 I, bo nawet w 18" wydają się być w miarę duże.

Opublikowano

Kerczi dobrze mówi bierz RS6 I, bo nawet w 18" wydają się być w miarę duże.

Jak nie chcesz 19" :good: 20" :naughty:

to 18" RS6 przy glebie powinno wyjsc ok

Opublikowano

Kerczi dobrze mówi bierz RS6 I, bo nawet w 18" wydają się być w miarę duże.

Jak nie chcesz 19" :good: 20" :naughty:

to 18" RS6 przy glebie powinno wyjsc ok

A Ty jakie masz felgi?

Opublikowano

fote wrzuć :polew: :polew:

Opublikowano

Avusy lepsiej pasujace. Tylko w grafit je...

Opublikowano

Avus:)

Opublikowano

Nie zalozysz 19 to pozamiatane bo te OZ MUSZA BYC DUZE czyli 19.

Wrociłbym do Avusów.

Opublikowano

zrób wszystkim na złość i wrzuć OZ :sarcastic:

Opublikowano

witam kolegów jak widać nowy jestem :> :hi::P

mówiąc szczerze uwielbiam szprychowe OZy ale przy twoim aucie wygladaja naprawde mizernie...

za małe zdecydowanie.. avusy duzo lepsze ale i tak mnie szału nei robią no ale jesli ktorekolwiek to tylko nie OZety albo jak już jak koledzy mówia 19" jeśli oryginal to wytrzymaja każda dziure :) chyba ze przy 200-stu :P[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 20:51_________________________________________________ps no i jeśli mat a zdecydowanie lepszy :D to zdecydowanie shadow line :D czorny czorny i jeszcze raz czorny :) jak np zdjęcie z poprzedniej strony :)

Opublikowano

Siemian takie wciep ( jak co to Ci pylna , mam na zimówkach )

82116557.jpg

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no też rozwiązanie. To trzeba by swapa hamulców zrobić jeszcze :evil:

Opublikowano

z dwóch propozycji avusy zdecydowanie lepsze :good:

oz-ty wyglądają jak na polonezie , nie lubie cienkich szprychowych felg bo audi ma wyglądać masywnie i mocno

Opublikowano

Z tych dwóch w tym rozmiarze to avus zdecydowanie lepszy , OZ za mały optycznie się wydaje, bez dwóch zdań.

Opublikowano

Siemian a jakbys zapodal RS6 I w graficie?!

generalnie felgi zadne z tych ale jesli juz to AVUSy.

moglbys zrobic sobie VT i wrzucic np. takie skrecane ori AUDI z A6...w graficie...[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 14:42_________________________________________________oo takie np: FELGA_BBS_CH-R_19_quot_-_matt_black_silver2780.jpg[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 14:44_________________________________________________raczej cos z takich szprychowych ale nie prostych

clipboard013.jpg[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 14:48_________________________________________________ETA BETA felgi tez by przypasily - ale tutaj cena moze porazic...

siemian musze przyznac ze te avusy nie sa za specjalne aleee lepsze od tych oz

po drugie powiedzcie mi lepiej gdzie takie ledy tylne dostane jak na tym maciaku rs4 bo sa zajebiaszcze !!!

w necie same oklepane nudne

Opublikowano

po drugie powiedzcie mi lepiej gdzie takie ledy tylne dostane jak na tym maciaku rs4 bo sa zajebiaszcze !!!

w necie same oklepane nudne

A nie widzisz że to VT :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.